Těsnění střešního okna

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
czuba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 01.10.2010 15:29

Těsnění střešního okna

Příspěvek od czuba »

Jedná se mi o těsnění originálního VW střešního okna a jeho výměnu. Je tady někdo který to už řešil? Po dlouhém stání auta zrezla a rozpadla se spojka která drží spoj těsnění pohromadě. Díky tomu mi to těsnění dře při otevírání a zavírání o kastli a nechci aby se prodřel lak. Zpravování už i tak bude dost. Vyměnit těsnění chci i proto, že je zprouchnivělé. Cena ve VW mně však zaráží - 1900,- což mi příjde docela dost. Je tady i někdo kdo to dokáže sehnat levněji? V podrobcích se údajně nevyrábí.

Měnili jste už někdo to těsnění svépomocí? Nebo jste to někam dávali udělat?

Díky VŠEM za rady a nápady :-)

sankany
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 28.03.2013 18:10

Re: Těsnění střešního okna

Příspěvek od sankany »

mě začalo ted téct do auta díky střešnímu oknu a teče mi to z osvětlení vnitřku a světýlkem ve clonítku a rozhodl jsem se že ho zalepím selikonem stejně ho nepoužívám protože když ho otevřu tak to dělá ,,vrtulník,, a to se nedá poslouchat. ale pokud by šli sehnat levněji těsnění nebudu se bránit ho koupit taky.

czuba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 01.10.2010 15:29

Příspěvek od czuba »

Tesneni jsem nakonec sehnal za cenu 1620,- v servise skoda. Stejne cislo, cena udajne nakupni. Jen jsem se nenechal odbyt s tou cenou a dali mi takovou cenu. Sice jsem na to cekal dva tydny ale mel jsem to :-)

Odeslano z me SGS 2

jokes
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 08.01.2014 08:39
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Těsnění střešního okna

Příspěvek od jokes »

Udělej pár foteček jak proběhla oprava , určitě se všichni rádi poučí , podrobný popis též neuškodí . dík :thanks:
Pašík Kombik AVF chip 110kW 2003
Sportsvan 1,4/92kw ME 2016
Toyota Yaris 1,33/74kw 2009
Autosklo Jokeš
prodej a montáž autoskel
Vysoké Mýto
tel. 604310143

ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACÍ OZÓNEM

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“