Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Maximus2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.01.2014 08:13
Bydliště: Havířov

Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Příspěvek od Maximus2 »

Stává se Vám to taky? Jak to pořešit? Samozřejmě bych ho chtěl chytit a zlámat mu ruce. Sere mě to, že je to pěkné auto. Bohužel garáž nevlastním. Sere mě, že mi někdo sahá na moje věci.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Příspěvek od skacel99 »

Jsou tu myslím jenom 2 varianty - hlídat,nebo parkovat jinde

Maximus2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.01.2014 08:13
Bydliště: Havířov

Re: Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Příspěvek od Maximus2 »

Nejhorší je, že to mám přímo pod oknem 15m a ani to nepomáhá, už jsem přeparkoval blíže a ani to. Ano přeparkuji úplně jinde, to jsem se rozhodl. Ale i tak. stejná práce jako nedávno s krytkou zámku. Odřené od šroubováku. Tady v okolí je ještě jeden ve stejné barvě a výbavě.

wacko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 30.09.2007 12:11
Bydliště: HaViroW

Re: Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Příspěvek od wacko »

Vitej do klubu :?
Me pred 5-ti roky ocesali listy ze vsech dveri...
Hlavne si pak nedat na forum inzerat, protoze kde je poptavka tam jsou "ocesane listy od jinych" :!:
Passat 3BG, 2001, 1.9 TDI 96kW AVF

gumin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 17.11.2010 12:02
Bydliště: Uničov

Re: Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Příspěvek od gumin »

Já mám sice garáž, ale už se mi nějaký nenechavec snažil odebrat chromlišty z předního nárazníku u supermarketu. Naštěstí mu nedošlo, že je potřeba u toho sundat nárazník, aby je dostal ven. Takže "pouze" ulomil začátek chrom lišty. Člověk by řekl "stará vrána" ale stále v oblibě! :good:

Maximus2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.01.2014 08:13
Bydliště: Havířov

Re: Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Příspěvek od Maximus2 »

gumin píše:Já mám sice garáž, ale už se mi nějaký nenechavec snažil odebrat chromlišty z předního nárazníku u supermarketu. Naštěstí mu nedošlo, že je potřeba u toho sundat nárazník, aby je dostal ven. Takže "pouze" ulomil začátek chrom lišty. Člověk by řekl "stará vrána" ale stále v oblibě! :good:
Tak to u mě se mu podařilo dokonale celé a obě dvě. Doufám, že příště někoho u toho chytnu. Bude mít smůlu, mě neuteče.

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Příspěvek od PlusOne »

Proto jsem se vykašlal nějaký chrompaket na auto dodělávat, a zvenku je to tudíž naprostý sociál. Dokud lidi nebudou mít úctu k cizímu majetku, půjde to s naší společností do hajzlu. Dvakrát mi vykradli auto, několikrát ukradli GTI lízátko (ještě na Golfu), a když jsem ho přišrouboval, aspoň mi ho ukopli. Proto na Passata nedávám nic, co by mohlo lákat zloděje.
Je to smutný, ale i s tím se musí počítat :-(
Přeju pevné nervy, a zároveň soucítím. Jestli ho chytneš, jednou ho nakopni i za mě ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Maximus2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.01.2014 08:13
Bydliště: Havířov

Re: Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Příspěvek od Maximus2 »

PlusOne píše:Proto jsem se vykašlal nějaký chrompaket na auto dodělávat, a zvenku je to tudíž naprostý sociál. Dokud lidi nebudou mít úctu k cizímu majetku, půjde to s naší společností do hajzlu. Dvakrát mi vykradli auto, několikrát ukradli GTI lízátko (ještě na Golfu), a když jsem ho přišrouboval, aspoň mi ho ukopli. Proto na Passata nedávám nic, co by mohlo lákat zloděje.
Je to smutný, ale i s tím se musí počítat :-(
Přeju pevné nervy, a zároveň soucítím. Jestli ho chytneš, jednou ho nakopni i za mě ;-)
to se neboj ten už krást nikdy nebude, vyzkoušel bych si pár technik. Tady ta úcta fakt chybí, 12 let(pořád je to pěkné auto) starý vergl a drahé to je jak pes

gumin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 17.11.2010 12:02
Bydliště: Uničov

Re: Nějací z*rdi mi očesávají auto o highline paket.

Příspěvek od gumin »

Jak uvidíš, že se někdo zohl u tvýho auta a něco na něm rve, tak ho hned kopni do huby a pak zepředu do pr**le! :-D

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“