Rozebrani svetlometu B5.5

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Nausik199
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.11.2011 16:43

Rozebrani svetlometu B5.5

Příspěvek od Nausik199 »

Ahoj nikde sem nenasel navod jak rozebrat predni svetla. Nekdo rika ze to nejde nekdo ze jde. Sviti dost bidne jedno svetlo ma jinou barvu nez druhe a to maji obe stejne zarovky. Navic sviti dost dolu a ty manualni stelovaci kolecka jsou rozbita ty blize k blatnikum nic nedelaji a ty blize k masce jsou zlamane. Na nove ted nemam investice musi byt do motoru tak hledam navod jak si to opravit sam i kdyby jsem mel nastelovanou vysku na pevno. Diky za rady :)

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rozebrani svetlometu B5.5

Příspěvek od xerxes »

podle toho jestli chceš rozebrat komplet světlo nebo vyndat jen čočku,každopadně světla z Passata B5.5 jde rozebrat

Nausik199
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.11.2011 16:43

Re: Rozebrani svetlometu B5.5

Příspěvek od Nausik199 »

Ideálně bych chtěl světlo naštelovat manuálně ale bez těch imbusů které jsou rozbité a tak aby mi fungovalo štelování z kabiny abych ho nějak nerozbil...a pak vyčistit nějak tu čočku....byli by nějaké rady? :-)

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rozebrani svetlometu B5.5

Příspěvek od xerxes »

takže ti momentalně nechunguje náklon z kabiny,máš ve světlech motorky?nevíš co?

Nausik199
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.11.2011 16:43

Re: Rozebrani svetlometu B5.5

Příspěvek od Nausik199 »

nenene asi se špoatně vyjadřuju náklon z kabiny funguje teda aspoň na jednom světle normálně (levé) a tomu druhému se moc nechce i když motorek běží (motorky mám oba jsou slyšet) jenže i když je dám na nejvyšší bod v kabině stejnak svitím strašně nízko jedním svítím asi 5 metrů před auto...imbusové štělování jsem zkoušel ale imbusi na straně u blatníku se točí ale nic se neděje a ty blíže k masce jsou vylámané jak sjem začal toči vypadali ty malé převody...no a já chci nějak naštělovat světlo (to je hlavní problém) a motom když už bych třeba měl ty světla sundáne tak nějak opatrně hadříkem na špejli otřít alespoň čočky zevnitř (to je vedlejší a né tak podstatný problém)

Uživatelský avatar
Goodicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 27.09.2013 17:45
Bydliště: Vlčnov

Re: Rozebrani svetlometu B5.5

Příspěvek od Goodicek »

manuální štelování opravit nejde, zkoušel jsem to a není ani žádná opravná sada, jak ti to jednou vypadne tak je konec, větščinou to zaroste tak že už s tím dělat nejde vůbec nic, nebo aspon u mě na B5, ale nemyslím si že na B5,5 to bude jinak a musel jsem kvůli tomu koupit jiné světla
EX- Feldari 1.3 BMM - Sporák
EX- Ford Transit VI, T350 - 92 kW - 2.4L Duratorq TDCi - DOFA

VW Passat Variant B5 - 85 kW - 1.9 TDI PD - ATJ
Ford Transit VII, T350 - 103 kW - 2.4L Duratorq TDCi - H9FB

Nausik199
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 26.11.2011 16:43

Re: Rozebrani svetlometu B5.5

Příspěvek od Nausik199 »

:(

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“