světla TYC

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Poustak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 27.01.2009 12:54
Bydliště: Jaroměř okr.Náchod

světla TYC

Příspěvek od Poustak »

Máte někdo zkušenosti s tímto výrobcem světel? Mám je kupovat nebo ne?

http://www.prodejdilu.cz/cs/nahradni-di ... -206244052" onclick="window.open(this.href);return false;

Díky za info.

Uživatelský avatar
Goodicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 27.09.2013 17:45
Bydliště: Vlčnov

Re: světla TYC

Příspěvek od Goodicek »

Nic neni lepsi nez original, nicmene ja mam svetla DEPO. Svíti obstojne celkem ale myslim si ze budes mit brzy problem z klepáním parabol . Me to zacalo asi po mesici co jsem je mel, kazdopadne preslo neceleho pul roku a prestalo to, tak nevím. Uz mi to nedelá. Je to ale problem vsech cina svetel, ja mel stesti ze uz mi to nedela a sviti jak má. Kazdy rika ze i horsi originaly jsoulepsi jak ciny, ale tak tezko rict
EX- Feldari 1.3 BMM - Sporák
EX- Ford Transit VI, T350 - 92 kW - 2.4L Duratorq TDCi - DOFA

VW Passat Variant B5 - 85 kW - 1.9 TDI PD - ATJ
Ford Transit VII, T350 - 103 kW - 2.4L Duratorq TDCi - H9FB

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Re: světla TYC

Příspěvek od Jacques. »

Od TYC jsem měl zadní světla. A byli podle mě ještě hezčí než origo. Protože část na blinkr a zpátečku měli čirou. Origo je má lehce zatmavené. Neteklo do nich a celkově mi přišli dobře udělané za tu cenu.
Jako hlavní světlomet bych ale volil jedině originál ! Vepředu jde o to,jak je světlo projektorované. Na B5 jsem koupil neorigo a byla to hruza. Svitilo to všemi směry a nerovnoměrně.
Edit po letech: koupil jsem neorigo světla Hella s čočkou a svítí skvěle. Navíc jsem implementoval do čočky hid sadu a teď si na světlo rozhodně nemůžu stěžovat. Za tu peníze neskutečný množství muziky.
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“