Výměna světel na b5,5

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
PavelBarta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.03.2017 15:29

Výměna světel na b5,5

Příspěvek od PavelBarta »

Ahoj :) měl bych dotaz rozebral sem světla (origo xenony) protože sou už ošklivý a ještě k tomu mi na minulý technický ,,technik,, strnul ty nastavovací kolečka a rozjiždějí se, a asi auto dostalo u bývalého majitele přední náraz páč jsou různě poslepovaný a postahovaný páskama .
Prostě je nechci :) když koupím místo xenonu klasiku H7+H7 mají stejnej konektor budou korektně fungovat ? dik za odpověd

PavelBarta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.03.2017 15:29

Re: Výměna světel na b5,5

Příspěvek od PavelBarta »

A jestli :) pujdou ty naklapěcí motorky z xenonu na ty klasický ?

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Výměna světel na b5,5

Příspěvek od M@ty »

Otázka zněla sice jinak ale já bych se xenon. lamp nezbavoval. Petrolejky svítí podstatně hůř a navíc bys stejně musel koupit lampy originál. Hella aby za chvíli neměly čočky podobný problém jako ty tvé teď. Takže za mě raději sehnat dobré světla, nechat případně pokovit paraboly čoček v Preciose a koupit nové solidní výbojky (např. Osram) nebo se oklepat a pořídit fungl nové lampy od Hella...
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

PavelBarta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.03.2017 15:29

Re: Výměna světel na b5,5

Příspěvek od PavelBarta »

Dík za odpověď ;) no nový od helly by byly super ale takovejch peněz se mi do toho vrazet nechce :) přece jenom je to starší povoz :)

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Výměna světel na b5,5

Příspěvek od M@ty »

Tak normální cena dobrých bixenon. lamp s dobrými parabolkami čoček je 3000,-/ks. Což je polovina nových a víceméně tolik stojí i nové petrolejky od Hella. Takže za mě shánět zdravé lampy s dobrými parabolkami a dokoupit nové výbojky.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Hasmann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.07.2015 19:24

Re: Výměna světel na b5,5

Příspěvek od Hasmann »

Zdravím vespolek, sháním obě přední světla xenony - prasklé kryty světel - rozuměj prasklina ve světelném toku a STK má roupy. Světla fungují v pořádku, ale plastový výrobek od soudruhů z NDR jaksi nevydrží čas a teploty. Kdyby někdo věděl jak neutratit 10k za nové , budu vděčný. ;-)
EDIT: Světla jsem sehnal. :pleasantry:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“