Xenony B5

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

arash
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jílové - Sněžník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arash »

Mik píše:
arash píše: staci vysoustruzit patici H7 a pridelat ji na vybojku, aby se nekroutila... jinak se nic upravovat nemusi... vsechno sedne tak, jak ma... :) delal mi to TomB, ale dlouho jsem ho tu uz nevidel, tak nevim, copa se s nim deje.???

a nemuzu si stezovat... zkusenosti s porovnavanim xenony vs. halogen jsme provedli se Šimkem a myslím, ze ten pocit je nepopsatelny... kdyztak se ho zeptej, jakej to je rozdil... ja bych mozna vypadal zaujate... :lol::oops:
Vysoustužit, to by šlo, ale přidělat ji a pak skrz ní dát výbojku, nebo jak??? Aby se tím vypodložením nezměnila poloha (vzdálenost) od čela světla......
pockej, nekazim tady nekomu know-how? 8O

aaaale, snad ne... :) vubec neres, jak se to dela, domluv se s VlaKem osobne, vzdyt bydlite ve stejny p***l* :lol: a nebo s TomemB... :wink: ... neni ni jednodussiho
Jooo, a bacha na ELITa, on je tedka nejakej poboznej :lol: a nes**a :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Mik píše:
David píše: já to mám taky od TomaB - dojel jsem za ním, dovezl mu tu sadu, on to přes týden připravil a druhý týden jsem přijel na montáž - ta trvala necelou hodinu - jediný co se muselo vyndat, tak byl vzduchovej filtr. On měl na to připravený takový plošky a krytky z nerezu, co mu soustružil nějaký kamarád a pak měl z H7 žárovek vysoustružený ty úchyty co za ně žárovky v lampě drží. Kabeláž jenom ustřihl zamotal a napojil dráty od té xenonové sady a bylo to. Největší problém je vážně jenom v uchycení těch výbojek - ale zase tak složitý to asi nebude;-). Jinak TomB je vážně šikovnej, protože to udělal na profesionální úrovni - žádná odfláknutá práce - všechno perfektně zatěsnil, zaizoloval a tak :wink: Já ho tu dlouho neviděl, tak nevim co se děje, ale myslim si, že kdyby si zkusil napsat mu SZ tak se ti snad ozve.... Taky si myslim, že s nim bude v kontaktu Vlak, jinak mám na něj tel. číslo, ale nevim jestli ti ho můžu dát - bude lepší, když to nejdřív zkusíš přes Vlaka :wink:
Těmi uchyty myslíš ty 3 (nebo kolik jich tam je) packy? Aby se výbojka neprotočila? A jak je máš? Ze předu, nebo ze zadu? Myslím jako před objímkou nebo za? ...snad jsem to dobře napsal:) Světla jsi nenastavoval?
světla jsem nenastavoval - jenom jsem si je předtím dojel seřídit, ale udělal jsem blbost, když sem mu řekl, že to chci kvůli xenonum - dal mi je moc nízko a ještě sem nedojel znovu nechat si to seřídit.... jinak nemusíš nastavovat vůbec nic.... Teď přesně nevim jaký ty úchyty myslíš ty, ale možná že jo. Měl bych to mít stejně jako je to u originál H7;-). jde o to připevnit někam ty řídící jednotky a pak dobře uchytit výbojky - vážně na tom nic neni a nemusíš se ničeho bát - jenom musíš být trochu šikovnej a zručnej - aby do těch krabiček třeba nenapršelo a tak :wink:

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

David píše:
Mik píše: Těmi uchyty myslíš ty 3 (nebo kolik jich tam je) packy? Aby se výbojka neprotočila? A jak je máš? Ze předu, nebo ze zadu? Myslím jako před objímkou nebo za? ...snad jsem to dobře napsal:) Světla jsi nenastavoval?
světla jsem nenastavoval - jenom jsem si je předtím dojel seřídit, ale udělal jsem blbost, když sem mu řekl, že to chci kvůli xenonum - dal mi je moc nízko a ještě sem nedojel znovu nechat si to seřídit.... jinak nemusíš nastavovat vůbec nic.... Teď přesně nevim jaký ty úchyty myslíš ty, ale možná že jo. Měl bych to mít stejně jako je to u originál H7;-). jde o to připevnit někam ty řídící jednotky a pak dobře uchytit výbojky - vážně na tom nic neni a nemusíš se ničeho bát - jenom musíš být trochu šikovnej a zručnej - aby do těch krabiček třeba nenapršelo a tak :wink:
Koukám... že člověk tu 2 dni není a je to o nás bez nás :D Ještě, že mě tu všichni jenom chválí 8) Děkuji.

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

TomB píše:
David píše: světla jsem nenastavoval - jenom jsem si je předtím dojel seřídit, ale udělal jsem blbost, když sem mu řekl, že to chci kvůli xenonum - dal mi je moc nízko a ještě sem nedojel znovu nechat si to seřídit.... jinak nemusíš nastavovat vůbec nic.... Teď přesně nevim jaký ty úchyty myslíš ty, ale možná že jo. Měl bych to mít stejně jako je to u originál H7;-). jde o to připevnit někam ty řídící jednotky a pak dobře uchytit výbojky - vážně na tom nic neni a nemusíš se ničeho bát - jenom musíš být trochu šikovnej a zručnej - aby do těch krabiček třeba nenapršelo a tak :wink:
Koukám... že člověk tu 2 dni není a je to o nás bez nás :D Ještě, že mě tu všichni jenom chválí 8) Děkuji.
prej dva dni - tojo - já tě tu neviděl dobrej měsíc :wink: A jak žiješ pane velkomontážníku?? :D Se divíš, že tě chválí??? já ne :wink:

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

David píše: prej dva dni - tojo - já tě tu neviděl dobrej měsíc :wink: A jak žiješ pane velkomontážníku?? :D Se divíš, že tě chválí??? já ne :wink:
Ale tak nějak to jde. Je spousta práce, tak nezbývá moc času na web a forum.
Ale asi si dám to práci a najdu někde datum svýho posledního příspěvku :P abys neříkal, že je to měsíc. A doufám, že to nebude tak dlouho.
Velkomontážník sem tam něco namontuje, ale vidíš sám. Dost lidí radši experimentuje sama, ale já jim to přeju. O to větší z toho pak mají radost, když se jim to povede. A nebo taky ne, jak Kokynovi, kterej na xenony skoro zanevřel a dal do světel zpátky halogeny.

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mik »

TomB píše:
David píše: prej dva dni - tojo - já tě tu neviděl dobrej měsíc :wink: A jak žiješ pane velkomontážníku?? :D Se divíš, že tě chválí??? já ne :wink:
Ale tak nějak to jde. Je spousta práce, tak nezbývá moc času na web a forum.
Ale asi si dám to práci a najdu někde datum svýho posledního příspěvku :P abys neříkal, že je to měsíc. A doufám, že to nebude tak dlouho.
Velkomontážník sem tam něco namontuje, ale vidíš sám. Dost lidí radši experimentuje sama, ale já jim to přeju. O to větší z toho pak mají radost, když se jim to povede. A nebo taky ne, jak Kokynovi, kterej na xenony skoro zanevřel a dal do světel zpátky halogeny.
To jsem nechtěl aby to tak vyznělo... Jsem prostě takový, že se ptám. Jinak vím že než něco rozm*dat, tak to raději svěřím lidem, kteří ví o čem mluví...

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Mik píše:
TomB píše: Ale tak nějak to jde. Je spousta práce, tak nezbývá moc času na web a forum.
Ale asi si dám to práci a najdu někde datum svýho posledního příspěvku :P abys neříkal, že je to měsíc. A doufám, že to nebude tak dlouho.
Velkomontážník sem tam něco namontuje, ale vidíš sám. Dost lidí radši experimentuje sama, ale já jim to přeju. O to větší z toho pak mají radost, když se jim to povede. A nebo taky ne, jak Kokynovi, kterej na xenony skoro zanevřel a dal do světel zpátky halogeny.
To jsem nechtěl aby to tak vyznělo... Jsem prostě takový, že se ptám. Jinak vím že než něco rozm*dat, tak to raději svěřím lidem, kteří ví o čem mluví...
svěř to Tomovi a budeš megamaxi spokojenej, jako všichni co u něj byly :wink:

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

Mik píše:
TomB píše: Ale tak nějak to jde. Je spousta práce, tak nezbývá moc času na web a forum.
Ale asi si dám to práci a najdu někde datum svýho posledního příspěvku :P abys neříkal, že je to měsíc. A doufám, že to nebude tak dlouho.
Velkomontážník sem tam něco namontuje, ale vidíš sám. Dost lidí radši experimentuje sama, ale já jim to přeju. O to větší z toho pak mají radost, když se jim to povede. A nebo taky ne, jak Kokynovi, kterej na xenony skoro zanevřel a dal do světel zpátky halogeny.
To jsem nechtěl aby to tak vyznělo... Jsem prostě takový, že se ptám. Jinak vím že než něco rozm*dat, tak to raději svěřím lidem, kteří ví o čem mluví...
však to je v pořádku, že se ptáš a sháníš info. Všichni (nebo někteří), kdo ti tu radí, tak s těma jsem strávil spoustu psaní a povídání o tom, co je potřeba udělat a připravit. Každej chce vědět, co dostane za svý peníze, než se do něčeho takovýho pustí.
A teď jsou xenonnifikovaný, zdá se že i spokojený a dělaj reference :-)
Každýmu, kdo se ptal, tak dokážu poskytnout fotku, jak to vypadá p namontování v autě a jak to svítí, ale některý věci si nechávám pro sebe :wink:

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mik »

TomB píše:
Mik píše: To jsem nechtěl aby to tak vyznělo... Jsem prostě takový, že se ptám. Jinak vím že než něco rozm*dat, tak to raději svěřím lidem, kteří ví o čem mluví...
však to je v pořádku, že se ptáš a sháníš info. Všichni (nebo někteří), kdo ti tu radí, tak s těma jsem strávil spoustu psaní a povídání o tom, co je potřeba udělat a připravit. Každej chce vědět, co dostane za svý peníze, než se do něčeho takovýho pustí.
A teď jsou xenonnifikovaný, zdá se že i spokojený a dělaj reference :-)
Každýmu, kdo se ptal, tak dokážu poskytnout fotku, jak to vypadá p namontování v autě a jak to svítí, ale některý věci si nechávám pro sebe :wink:
Psal jsem ti SZ, ale zeptám se i tu? Na kolik výjde u tebe montáž? A dal by ses do toho?

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

Mik píše: Psal jsem ti SZ, ale zeptám se i tu? Na kolik výjde u tebe montáž? A dal by ses do toho?
JJ. máš odpověď. Cena je smluvní, máš jí v SZ. Dám se do toho klidně, není problém.
Po instalaci to pak vypadá asi takhle.
Jestli se mi podaří vložit fotky... :evil:

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mik »

TomB píše:
Mik píše: Psal jsem ti SZ, ale zeptám se i tu? Na kolik výjde u tebe montáž? A dal by ses do toho?
JJ. máš odpověď. Cena je smluvní, máš jí v SZ. Dám se do toho klidně, není problém.
Po instalaci to pak vypadá asi takhle.
Jestli se mi podaří vložit fotky... :evil:
Dík. Fotky zatím nic...

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Mik píše:
TomB píše: JJ. máš odpověď. Cena je smluvní, máš jí v SZ. Dám se do toho klidně, není problém.
Po instalaci to pak vypadá asi takhle.
Jestli se mi podaří vložit fotky... :evil:
Dík. Fotky zatím nic...
fotky nepotřebuješ - vypadá to super a nedá se to s ničim podobnym jako H7 super laser xenon blue ice mega light efekt srovnávat :wink:
Jenom sem měl vždycky problém v zimě, když sem jel po silnici, která byla celá zasněžená a pak sem vjel na posolenou silnici, kde nebyl ani kousíček sněhu - přišlo mi, že nic nevidim - ty xenony se od sněhu odrážej takovym způsobem, že ti to přijde, že jedeš za bílýho dne a pak vjedeš na normální silnici a jako bys nesvítil - ale samozřejmě je to jenom pocit :wink:

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

TomB píše:
Mik píše: Psal jsem ti SZ, ale zeptám se i tu? Na kolik výjde u tebe montáž? A dal by ses do toho?
JJ. máš odpověď. Cena je smluvní, máš jí v SZ. Dám se do toho klidně, není problém.
Po instalaci to pak vypadá asi takhle.
Jestli se mi podaří vložit fotky... :evil:
už...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

TomB píše:
Mik píše: To jsem nechtěl aby to tak vyznělo... Jsem prostě takový, že se ptám. Jinak vím že než něco rozmrdat, tak to raději svěřím lidem, kteří ví o čem mluví...
však to je v pořádku, že se ptáš a sháníš info. Všichni (nebo někteří), kdo ti tu radí, tak s těma jsem strávil spoustu psaní a povídání o tom, co je potřeba udělat a připravit. Každej chce vědět, co dostane za svý peníze, než se do něčeho takovýho pustí.
A teď jsou xenonnifikovaný, zdá se že i spokojený a dělaj reference :-)
Každýmu, kdo se ptal, tak dokážu poskytnout fotku, jak to vypadá p namontování v autě a jak to svítí, ale některý věci si nechávám pro sebe :wink:
Ty tajnustkáři :twisted: na mě si ale nepřídeš :cowb: já sem ty tvoje finty prokouk :) :lol: :P :wink:

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

Paskal píše:Ty tajnustkáři :twisted: na mě si ale nepřídeš :cowb: já sem ty tvoje finty prokouk :) :lol: :P :wink:
Jenže ty máš jiný auto :P ale princip je v zásadě stejnej. Pořádně usadit výbojku, a někam dát elektroniku. Nevím, co je na tom složitýho :D 8) Jo, a pak taky připojit kabely, aby to svítilo chichi.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“