Xenony B5

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Xenony B5

Příspěvek od Mik »

Zdar. Chystám se do Pašíka dát xenony. Nevíte někdo, jestli by se nedaly sehnat nějáký fotky, nebo návod na montáž. Máte někdo zkušenosti se xenonama v B5 ještě s nečirou optikou? Musejí se nějak po montáži nastavovat světla? Jak umístit výbojku a co se musí upravit? Moc moc dík...

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Kontaktuj Vlaka - ten ti poradí a sežene xenony. Jinak já je mám v B5 a nečirý optice a je to super. Před montáží jsem si ty světla dojel jenom seřídit a to je všechno. :wink:

Uživatelský avatar
4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Č.B.

Příspěvek od 4motion »

Taky jsem je měl v nečirý, ale v origo čočkách je to pochopitelně mnohem lepší.. Je fakt, že Hella je celkem drahá, ale dělá je v náhradě DEPo, tuším 2000,-/ks

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mik »

David píše:Kontaktuj Vlaka - ten ti poradí a sežene xenony. Jinak já je mám v B5 a nečirý optice a je to super. Před montáží jsem si ty světla dojel jenom seřídit a to je všechno. :wink:
Jo diky, už jsme dali řeč. Můžu se zeptat, kdo ti je montoval? A pokud ty sam, musel jsi nějak zvlaštně upravovat uchycení výbojky na parabolu?

arash
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jílové - Sněžník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arash »

Mik píše:
David píše:Kontaktuj Vlaka - ten ti poradí a sežene xenony. Jinak já je mám v B5 a nečirý optice a je to super. Před montáží jsem si ty světla dojel jenom seřídit a to je všechno. :wink:
Jo diky, už jsme dali řeč. Můžu se zeptat, kdo ti je montoval? A pokud ty sam, musel jsi nějak zvlaštně upravovat uchycení výbojky na parabolu?
staci vysoustruzit patici H7 a pridelat ji na vybojku, aby se nekroutila... jinak se nic upravovat nemusi... vsechno sedne tak, jak ma... :) delal mi to TomB, ale dlouho jsem ho tu uz nevidel, tak nevim, copa se s nim deje.???

a nemuzu si stezovat... zkusenosti s porovnavanim xenony vs. halogen jsme provedli se Šimkem a myslím, ze ten pocit je nepopsatelny... kdyztak se ho zeptej, jakej to je rozdil... ja bych mozna vypadal zaujate... :lol::oops:
Jooo, a bacha na ELITa, on je tedka nejakej poboznej :lol: a nes**a :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vranovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Mam je taky v necire optice (ted H7/H4) a je to perfektni. Dodal VlaK, montoval TomB. Cesty do Jihlavy kvuli montazi nelituji. Jednotky jsou tam kde se davaji origo VW.
Serizovat nic nepotrebujes, pokud mas serizena svetla. Jen pak nezapomen pri zatizenem aute svetla sklopit... :twisted:
Ivo

Uživatelský avatar
petrvary
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od petrvary »

na kolik to vyjde.Dí

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

petrvary píše:na kolik to vyjde.Dí
Na jednu výplatu.... :old: :) :wink:

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzYk »

Paskal píše:
petrvary píše:na kolik to vyjde.Dí
Na jednu výplatu.... :old: :) :wink:

no tak to te lituju, takovou vejplatu bych opravdu nechtel:)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

HonzYk píše:
Paskal píše: Na jednu výplatu.... :old: :) :wink:

no tak to te lituju, takovou vejplatu bych opravdu nechtel:)
Penize kazí charakter :twisted: :P :lol:

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mik »

arash píše:
Mik píše: Jo diky, už jsme dali řeč. Můžu se zeptat, kdo ti je montoval? A pokud ty sam, musel jsi nějak zvlaštně upravovat uchycení výbojky na parabolu?
staci vysoustruzit patici H7 a pridelat ji na vybojku, aby se nekroutila... jinak se nic upravovat nemusi... vsechno sedne tak, jak ma... :) delal mi to TomB, ale dlouho jsem ho tu uz nevidel, tak nevim, copa se s nim deje.???

a nemuzu si stezovat... zkusenosti s porovnavanim xenony vs. halogen jsme provedli se Šimkem a myslím, ze ten pocit je nepopsatelny... kdyztak se ho zeptej, jakej to je rozdil... ja bych mozna vypadal zaujate... :lol::oops:
Vysoustužit, to by šlo, ale přidělat ji a pak skrz ní dát výbojku, nebo jak??? Aby se tím vypodložením nezměnila poloha (vzdálenost) od čela světla......

Uživatelský avatar
Ivo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vranovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

No ja tedy nevim, ale xenony co mam, padnou do patice H7 bez nejakyho dodelavani, jen se musi opravit (udelat jiny) to perko co zarovku drzi. A delal mi to taky TomB.
Ivo

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mik »

Ještě jeden dotaz. Co elektrika? Kabely? Nebudou trpět. I když je takt, že do řídící jednotky jde 12V a pak z cívky, nebo co to je víc voltů do výbojky. A ještě co parabola? Ale xenon má myslím i nižší teplotu ne? Díky

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

Mik píše:Ještě jeden dotaz. Co elektrika? Kabely? Nebudou trpět. I když je takt, že do řídící jednotky jde 12V a pak z cívky, nebo co to je víc voltů do výbojky. A ještě co parabola? Ale xenon má myslím i nižší teplotu ne? Díky
já to mám taky od TomaB - dojel jsem za ním, dovezl mu tu sadu, on to přes týden připravil a druhý týden jsem přijel na montáž - ta trvala necelou hodinu - jediný co se muselo vyndat, tak byl vzduchovej filtr. On měl na to připravený takový plošky a krytky z nerezu, co mu soustružil nějaký kamarád a pak měl z H7 žárovek vysoustružený ty úchyty co za ně žárovky v lampě drží. Kabeláž jenom ustřihl zamotal a napojil dráty od té xenonové sady a bylo to. Největší problém je vážně jenom v uchycení těch výbojek - ale zase tak složitý to asi nebude;-). Jinak TomB je vážně šikovnej, protože to udělal na profesionální úrovni - žádná odfláknutá práce - všechno perfektně zatěsnil, zaizoloval a tak :wink: Já ho tu dlouho neviděl, tak nevim co se děje, ale myslim si, že kdyby si zkusil napsat mu SZ tak se ti snad ozve.... Taky si myslim, že s nim bude v kontaktu Vlak, jinak mám na něj tel. číslo, ale nevim jestli ti ho můžu dát - bude lepší, když to nejdřív zkusíš přes Vlaka :wink:

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mik »

David píše:
Mik píše:Ještě jeden dotaz. Co elektrika? Kabely? Nebudou trpět. I když je takt, že do řídící jednotky jde 12V a pak z cívky, nebo co to je víc voltů do výbojky. A ještě co parabola? Ale xenon má myslím i nižší teplotu ne? Díky
já to mám taky od TomaB - dojel jsem za ním, dovezl mu tu sadu, on to přes týden připravil a druhý týden jsem přijel na montáž - ta trvala necelou hodinu - jediný co se muselo vyndat, tak byl vzduchovej filtr. On měl na to připravený takový plošky a krytky z nerezu, co mu soustružil nějaký kamarád a pak měl z H7 žárovek vysoustružený ty úchyty co za ně žárovky v lampě drží. Kabeláž jenom ustřihl zamotal a napojil dráty od té xenonové sady a bylo to. Největší problém je vážně jenom v uchycení těch výbojek - ale zase tak složitý to asi nebude;-). Jinak TomB je vážně šikovnej, protože to udělal na profesionální úrovni - žádná odfláknutá práce - všechno perfektně zatěsnil, zaizoloval a tak :wink: Já ho tu dlouho neviděl, tak nevim co se děje, ale myslim si, že kdyby si zkusil napsat mu SZ tak se ti snad ozve.... Taky si myslim, že s nim bude v kontaktu Vlak, jinak mám na něj tel. číslo, ale nevim jestli ti ho můžu dát - bude lepší, když to nejdřív zkusíš přes Vlaka :wink:
Těmi uchyty myslíš ty 3 (nebo kolik jich tam je) packy? Aby se výbojka neprotočila? A jak je máš? Ze předu, nebo ze zadu? Myslím jako před objímkou nebo za? ...snad jsem to dobře napsal:) Světla jsi nenastavoval?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“