Zrcátka ?!

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Zrcátka ?!

Příspěvek od Mik »

Nevíte někdo proč dělal VW na určitý ročníky pravé vnější zrcátko menší? Když VW Passat B5 vyjel, tak měl obě stejný ne? Jen by mě to tak zajímalo.

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

podle, mě kvůly lepšímu zajíždění třeba do garáže.. jinak nevím. kvůly odporu vzduchu se mi to nezdá.. ale je v tom mín vidět, tak nevím jestli to bylo štastný..

Uživatelský avatar
TMiky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 352
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TMiky »

jednoducha odpoved... aby aspon nekde usetrili... ;)

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

Od začátku měl malé levé zrdcátko,facelift v roce 2000 to změnli na stejné

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

Nejlepší je hodit pravé zrcátko ze superba, tam soudruzi nešetřili a obě jsou velké :wink:

Připadně je lepší koupit si z lepší výbavy a tam jsou se světlem coming houme a ty uplně nejlepší jsou sklapěcí na tlačitko z auta, ty mam já a akorát si je budu dávat na auto :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

JJ ty mám a sou super. :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

První B5ky měli zrcátka obě velká, tuším od roku 98 začli dělat to malé a mak opět po feceliftu obě velké. Četl jsem zprávu od VW a k mému překvapení to je prý kvůli airodinamice. Přijde mi tojako blbost.

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

l-e-x píše:Nejlepší je hodit pravé zrcátko ze superba, tam soudruzi nešetřili a obě jsou velké :wink:

Připadně je lepší koupit si z lepší výbavy a tam jsou se světlem coming houme a ty uplně nejlepší jsou sklapěcí na tlačitko z auta, ty mam já a akorát si je budu dávat na auto :wink:
Kolik jsi za ně dával?Docela by mě zajímalo,jak to tam pak napáchat.Mám B5ku 2002 a už ještě tam nebyl system comming home a o těch sklápěcích ani nemluvím,to je úplně pecka.Jenže se musí dát komplet jiná ovladačka zrcátek a sehnat tyhle zrcátka je docela kumšt.A nevíš,jestli mají stejný uložení zrcátka s blinkrem?
Přílohy
VW Passat(06).JPG
VW Passat(06).JPG (20.4 KiB) Zobrazeno 2010 x

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

System comming home je to, že ti svítí parkovací světla a ne zrcátka, to že ti svítí světla v zrcátkách, je jen, aby jsi nešlápl do nějakého h..na, když jdeš k autu. Jinak jsem taky pro velké zrcátko, to malé vypadá fakt hnusně.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Mára_VR6 »

l-e-x píše:Nejlepší je hodit pravé zrcátko ze superba, tam soudruzi nešetřili a obě jsou velké :wink:

Připadně je lepší koupit si z lepší výbavy a tam jsou se světlem coming houme a ty uplně nejlepší jsou sklapěcí na tlačitko z auta, ty mam já a akorát si je budu dávat na auto :wink:
to mě fakt zajímá, za kolik se dají sehnat a jak je to s montáží, kde je tlačítko atd... Díky
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

Montáž sklápení řeším, uchycení je stejné, měl jsem to už na své staré B5, coming houme se zapoji v klidu to je super věcička, to sklapění bude trošku jinej oříšek,.. ale kamarad mi slibil, že mi to rozchodí, mě jde hlavně o pravé velké to malé je katastrofa,..

Jinak měl jsem dvě sady, cena je 3000kč za pár.

Jinak nejlepší jsou asi ty co má Paskal ja blbec mu je přenechal a ted se nedají skoro sehnat a když tak za 7000kč a více :?

Uživatelský avatar
Vashik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 280
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vashik »

Jojjo, ja mam tu druhou sadu od Lexe a tesim se az to tam dam :-)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

l-e-x píše:Montáž sklápení řeším, uchycení je stejné, měl jsem to už na své staré B5, coming houme se zapoji v klidu to je super věcička, to sklapění bude trošku jinej oříšek,.. ale kamarad mi slibil, že mi to rozchodí, mě jde hlavně o pravé velké to malé je katastrofa,..

Jinak měl jsem dvě sady, cena je 3000kč za pár.

Jinak nejlepší jsou asi ty co má Paskal ja blbec mu je přenechal a ted se nedají skoro sehnat a když tak za 7000kč a více :?
Otom žádná předsedo. :) :lol: :wink:

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

Mára_VR6 píše:
l-e-x píše:Nejlepší je hodit pravé zrcátko ze superba, tam soudruzi nešetřili a obě jsou velké :wink:

Připadně je lepší koupit si z lepší výbavy a tam jsou se světlem coming houme a ty uplně nejlepší jsou sklapěcí na tlačitko z auta, ty mam já a akorát si je budu dávat na auto :wink:
to mě fakt zajímá, za kolik se dají sehnat a jak je to s montáží, kde je tlačítko atd... Díky
Tlačítko je tam,kde je štelování zrcátek.Je tam P-->vyhřívání-->L a když ho přrtočíš o 180 stupňů,je tam ikona sklopení zrcátek

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

Nejde to sklapeni zrcatek vyresit doinstalovanim nejakeho motorku do kloubu zrcatka ?Mate nekde zrcatka se sklapenim ? Chtel bych videt fotku toho mechanizmu.
Alda

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“