Stěrače AeroTwin

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Aerolišty

Příspěvek od pasat »

Ahoj, viděl jsem je na Kladně u Vinše na Sítné za 140,-Kč / kus a různé délky - dle aut. Jsou to taky na normální raménka. Ahoj

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Berysoptik píše:Díky Paskale. :)
OK :wink:

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Aerolišty

Příspěvek od Karfik »

pasat píše:Ahoj, viděl jsem je na Kladně u Vinše na Sítné za 140,-Kč / kus a různé délky - dle aut. Jsou to taky na normální raménka. Ahoj
to bych ten šmejd chtěl vidět :lol: :lol: Kde je Vinš. Nějak mi to nic neřiká(asi proto že neznám Kladno).
Já je koupil na Bílý Hoře za 1060,- BOŠ a super věc, jen mě uplně nedolejhaj v pravym rohu dole, cca 4cm, ale při rychlejší jízdě se přilepěj:-) Tak teď musim jezdit rychlejš :twisted:
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Aerolišty

Příspěvek od kubiss »

pasat píše:Ahoj, viděl jsem je na Kladně u Vinše na Sítné za 140,-Kč / kus a různé délky - dle aut. Jsou to taky na normální raménka. Ahoj
jo tak jsou pekne shity jsou to nejake silencia kamos je ma a dela to moc pekne vynechavky neni se cemu divit hlavni lista je z plechu ktera se nikdy neprizpusobi oknu tak jak ma tak si je tam vsichni kupte :lol:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Aerolišty

Příspěvek od pasat »

[quote="kubiss"][quote="pasat"]Ahoj, viděl jsem je na Kladně u Vinše na Sítné za 140,-Kč / kus a různé délky - dle aut. Jsou to taky na normální raménka. Ahoj[/quote]

jo tak jsou pekne shity jsou to nejake silencia kamos je ma a dela to moc pekne vynechavky neni se cemu divit hlavni lista je z plechu ktera se nikdy neprizpusobi oknu tak jak ma tak si je tam vsichni kupte :lol:[/quote]

Ahoj ty moudrý mudrci, plech je v liště vždy. Ale samozřejmě záleží na kvalitě. Loni jsem koupil na Oktávku originál VW nové aerolišty i s raménky z Golfa a nebyl jsem z nich taky vůbec nadšenej. Takže počkám nějakou dobu, až se technologie dostane na slušnou úroveň a pak to zase zkusím. Nesuď věci, které jsi neviděl ! Nazdar sokole !

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

zklidni hormon sokoliku!! ja je videl a ten tipek co je mel je sel taky hned vratit protoze mu ten plech i skrtal o okno!!! nevim o jakem originalu mluvis ale ty co jsou origo na faceliftu ohnes do klubka a vrati se zpet takze to bude fakt gooood plech :lol: kdyzt to tyhle shity muzes ohybat jak chces a nepruzi jak by mely tj. drzi = nekopiruji okno takze aerotwin za 150 kč / ks nebrat!! :wink:

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

kubiss píše:zklidni hormon sokoliku!! ja je videl a ten tipek co je mel je sel taky hned vratit protoze mu ten plech i skrtal o okno!!! nevim o jakem originalu mluvis ale ty co jsou origo na faceliftu ohnes do klubka a vrati se zpet takze to bude fakt gooood plech :lol: kdyzt to tyhle shity muzes ohybat jak chces a nepruzi jak by mely tj. drzi = nekopiruji okno takze aerotwin za 150 kč / ks nebrat!! :wink:
je to logicky už jen z pohledu ceny. 150,- a 1100,-. To je asi jako super stěrače z OBI :twisted: :twisted: kubiss jen ho nech, at si pocká 20 let nez bude lepsí plech v tech jeho ajrotvynech :wink:
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

:lol: jojo ale kdo vi... i plech ma svuj vyvoj :lol: :wink:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Kluci - kluci. Půjdu je v pondělí okouknout a naohybat a dám vám vědět. Možná pokus i nafotím. Já vám chtěl pomoct něco ušetřit. Ale pokud všichni máte peněz dost ..... Zatím ahoj

Tak jsem je byl okouknout. Jsou pěkně zabalené, ale dokud je nezaplatíš, tak je nevybalí :-)). Takže jsou to asi opravdu nějaký střepy. Ale na pohled vypadají solidně. A ta cena je 149,-Kč / kus. Ahoj všichni.
Naposledy upravil(a) pasat dne 16.05.2006 12:43, celkem upraveno 1 x.

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

pasat píše:Kluci - kluci. Půjdu je v pondělí okouknout a naohybat a dám vám vědět. Možná pokus i nafotím. Já vám chtěl pomoct něco ušetřit. Ale pokud všichni máte peněz dost ..... Zatím ahoj
Samozřejmě že peněz neni nikdy dost, ale radši vyhodim pár stovaku navíc za kvalitu než ušetřit a mít šmejd. To je snad logicky ne.
Jinak tatík si teď koupil na T4 aerotwiny Valeo a taky docela dobrý. Cena:500,-/ks, ale nejsou tak masivní jako Bosch. Trochu víc se kroutí a všiml jsem si že i poskakují při stírání.
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

Karfik píše:
pasat píše:Kluci - kluci. Půjdu je v pondělí okouknout a naohybat a dám vám vědět. Možná pokus i nafotím. Já vám chtěl pomoct něco ušetřit. Ale pokud všichni máte peněz dost ..... Zatím ahoj
Samozřejmě že peněz neni nikdy dost, ale radši vyhodim pár stovaku navíc za kvalitu než ušetřit a mít šmejd. To je snad logicky ne.
Jinak tatík si teď koupil na T4 aerotwiny Valeo a taky docela dobrý. Cena:500,-/ks, ale nejsou tak masivní jako Bosch. Trochu víc se kroutí a všiml jsem si že i poskakují při stírání.
takze je to jasny...nejsem tak bohatej abych kupoval levne veci znas to :wink: taky jsem si uz brousil zuby na valea ale bosch to asi zase vyhraje cenove nejsou daleko od sebe..holt jmeno mluvi za kvalitu :!:

Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardaB5 »

Taky jsem teď hleděl v supermarketu že tam měli náhrady AeroTvinu za nějakejch 280,-Kč, ale když jsem se na to díval "Hrůza", s těma origo se to nedá srovnat. K těm Boschům bych snad jen přirovnal ty Vallea ty jsou levnější v auto Kelly jsou nějak kolem 800,-Kč.

Uživatelský avatar
RedZero
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jinočany, Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RedZero »

jardaB5 píše:Taky jsem teď hleděl v supermarketu že tam měli náhrady AeroTvinu za nějakejch 280,-Kč, ale když jsem se na to díval "Hrůza", s těma origo se to nedá srovnat. K těm Boschům bych snad jen přirovnal ty Vallea ty jsou levnější v auto Kelly jsou nějak kolem 800,-Kč.
Na to dle jsem se chtěl zeptat... v jaké kvalitě jsou ty Valeo ?! jinak co jsem hledal ta právě nejsou levnější stojí myslím 800 a 700 prodavaj je po 1dnom co jsem se ptal....

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

RedZero píše:
jardaB5 píše:Taky jsem teď hleděl v supermarketu že tam měli náhrady AeroTvinu za nějakejch 280,-Kč, ale když jsem se na to díval "Hrůza", s těma origo se to nedá srovnat. K těm Boschům bych snad jen přirovnal ty Vallea ty jsou levnější v auto Kelly jsou nějak kolem 800,-Kč.
Na to dle jsem se chtěl zeptat... v jaké kvalitě jsou ty Valeo ?! jinak co jsem hledal ta právě nejsou levnější stojí myslím 800 a 700 prodavaj je po 1dnom co jsem se ptal....
Valeo sú veľmi kvalitné stierače, radia sa na jednu priečku s veľmi známimi Trico, osobne som si ich chcel zakúpiť tiež, kamarát ich dodáva, ale možno pôjdem radšej do Trico, nechce sa mi čakať kým mi dodá Valea... Trico predáva trebárs AutoPrima... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“