zatékání do světla

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

zatékání do světla

Příspěvek od alnek »

Všiml jsem si, že v pravém blinkru i předním světle se mi po velkých deštích objevuje voda, případně někdy bávají orosené zevnitř, což se mi u levého světla nestává... nesetkali jste se s tím někdy, nevíte, jakým způsobem se na B5tce tam ta voda může dostávat - tzn. na co mám mrknout :P
A VWo tom to je :-)

LKP

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

Nemáš náhodou popraskaný plastový podběh nebo kryt pod motorem, potom tam stříká voda od kol ,je to dost dobrý špryc a ze zadu světla je jenom gumová zátka ta toho může neco propustit, potom díra ve světlometu anebo vané těsnění mezi sklem a parabolou.

Uživatelský avatar
Berysoptik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Berysoptik »

Ahoj já teda nevím jak přesně je to na B5, ale měl jsem to samý na B4. Stačilo světlo vyndat, usušit, a objet tím silikonovým akrylem či co to je.No a je to O.K. Prostě to netěsnilo jak mělo.U mlhovky to bylo to samý. Je to záležitost tak hodky. Stačí když se tam dostane jen kapička, nebo se tam zkondensuje voda.Tak snad to nebude nic horšího. Ahoj Bery

Uživatelský avatar
Joska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joska »

Taktak
200 v městě - 300 z místa

Uživatelský avatar
Philip
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Philip »

mam ten samy problem puvodni majitel už to objel silikonem ale zase je tamasi direcka nekde tak se mi to taky pekne rosi ale jenom pri myti :D

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

no mě se taky rosí pravý blinkr a to asi proto, že je po bouračce a je koupený neorigo ... je to nějaká náhražka tak asi pro to to netěsní a mlží se to ... teď mě ale na autě zlobí chladič a asi váha vzduchu nebo něco takovýho takže mlhu v blinkrech neřešim :(
Obrázek

Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alnek »

aaaaa (Mira) píše:no mě se taky rosí pravý blinkr a to asi proto, že je po bouračce a je koupený neorigo ... je to nějaká náhražka tak asi pro to to netěsní a mlží se to ... teď mě ale na autě zlobí chladič a asi váha vzduchu nebo něco takovýho takže mlhu v blinkrech neřešim :(
tobě se to nějak sype :cry:
A VWo tom to je :-)

LKP

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

alnek píše:
aaaaa (Mira) píše:no mě se taky rosí pravý blinkr a to asi proto, že je po bouračce a je koupený neorigo ... je to nějaká náhražka tak asi pro to to netěsní a mlží se to ... teď mě ale na autě zlobí chladič a asi váha vzduchu nebo něco takovýho takže mlhu v blinkrech neřešim :(
tobě se to nějak sype :cry:
no nee ... co se s autem dělo za posledních 14 dní:

pojistka
+
údržba:
náplně, filtr olejový, brzová kapalina + desky na předku
ztrácela se voda - vyřešilo to přetěsnění hadic
při tom se zjistilo že je uhnilý pravý roh chladiče- dude se měnit

no a krom blinkru co mě trápí je ztráta výkonu auta ... turbem to nejspíš nebude tak tipuju váhu vzduchu ... no a poklud se už nic nevysype tak autí bude vesele fachčit dál ... není to tak hrozný ale stojí to peníze ...
Obrázek

Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alnek »

aaaaa (Mira) píše:
alnek píše: tobě se to nějak sype :cry:
no nee ... co se s autem dělo za posledních 14 dní:

pojistka
+
údržba:
náplně, filtr olejový, brzová kapalina + desky na předku
ztrácela se voda - vyřešilo to přetěsnění hadic
při tom se zjistilo že je uhnilý pravý roh chladiče- dude se měnit

no a krom blinkru co mě trápí je ztráta výkonu auta ... turbem to nejspíš nebude tak tipuju váhu vzduchu ... no a poklud se už nic nevysype tak autí bude vesele fachčit dál ... není to tak hrozný ale stojí to peníze ...
ntj. a ne malý... ale holt se musí s tím u tohohle auta počítat no.

Tohle jsem za poslední necelej rok dělal nebo nechal dělat:

Chladič už jsem měnil. Měnil jsem baterii, svíčky, olej, filtr, napínák, řemenici (ty dvě věci jsme si ale zavinil sám), znovu olej a filtr, h7 žárovka

výkon v poho, syčení bylo způsobené prasklou gumovou spojkou hadice sání do turba - vyměnil Andre alespoň za neorigo. Trochu to ale zase začínám slyšet, tak nevím, zde nejsem paranoidní nebo je to normální.

Levý zrcátko se nehejbe - ale motorek slyším. Pak se mi zdá, že mi nevyhřívaj zrcátka, ale to už teď asi v létě stejně nejni akutní. nehřeje mi moje sedačka, ale to je stejné jak u zrcátek - nejni akutní.

Potřebuju dozapojit Handsfree.

Teče mi do pravého světla a blinkru.

Auto má si myslím velkou spotřebu. Honím ho, ale žere 7,5 litru průměr.

Když projedu myčkou, nebo opravdu hodně zaprší, tak blbne (minimálně od řidiče) sjíždění okýnek.

Stejně tak se po "koupeli" nezavírají/neotvírají zadní pravé dveře a nejde je otevřít ani ručně zevnitř. Po nějakém čase (asi uschnutí) je to zas v pořádku.

A budu asi pořebovat vyměnit tlumiče, dorazy na zadní, manžety, přední uložení (co mi tu tak celkově poradili).

A možná bude potřeba dezinfikovat a vyměnit náplň klimošky.

Takže stále kolotoč peněz nu... ale asi je to normální když si to člověk pořídí, musí to živit. Někdy je toho ale moc najednou. A to bohužel zatím nemám havarijku atp. bo na ní nemám :P
A VWo tom to je :-)

LKP

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

s havárkou jsme dva, to že nehřejou zrcadla neřešim - vzdal jsem to, sedadla vyhřívaný naštěsní nemám, do auta zatím neteče, tlumiče doufám tuto sezónu odjezdí, rozvody budu dělat za cca 25 000 km coz udelam rovnou s olejama apod ..., chladič se bude měnit příští měsíc snad a ta váha vzduchu taky

no co jsem dopřál pašovi nadstandard je nová řadička a mlhovky z fábie ...
kolik platíš poviný růčo? já to mám ta 4700 a zdá se mi to moc
Obrázek

Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alnek »

aaaaa (Mira) píše:s havárkou jsme dva, to že nehřejou zrcadla neřešim - vzdal jsem to, sedadla vyhřívaný naštěsní nemám, do auta zatím neteče, tlumiče doufám tuto sezónu odjezdí, rozvody budu dělat za cca 25 000 km coz udelam rovnou s olejama apod ..., chladič se bude měnit příští měsíc snad a ta váha vzduchu taky

no co jsem dopřál pašovi nadstandard je nová řadička a mlhovky z fábie ...
kolik platíš poviný růčo? já to mám ta 4700 a zdá se mi to moc
ty voe já to mam za 7060 a mam bonus 25% :lol: myslím tedy za rok. Nevím co máš za údaj, který si napsal :wink:
A VWo tom to je :-)

LKP

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

za rok ... alianz ... ehm mazec a ja mylslel jak je to drahy .. otec to ma za 3500 hmm
Obrázek

Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alnek »

aaaaa (Mira) píše:za rok ... alianz ... ehm mazec a ja mylslel jak je to drahy .. otec to ma za 3500 hmm
a jakej máš bonus 8O Nechápu, jak v tom může být takovej rozdíl :evil:
A VWo tom to je :-)

LKP

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

alnek píše:
aaaaa (Mira) píše:za rok ... alianz ... ehm mazec a ja mylslel jak je to drahy .. otec to ma za 3500 hmm
a jakej máš bonus 8O Nechápu, jak v tom může být takovej rozdíl :evil:
upřímně ti řeknu že do toho nevidim, auto jsem nechal napsat na otca právě proto, že má u alianzu minimálně 10 smluv tak mu to hodily do nějakýho balíčku služeb či co, takže fakt netušim, poptám se
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“