listy dveri

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
gysmo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 15.12.2007 19:06
Bydliště: chrudim

listy dveri

Příspěvek od gysmo »

Jak mam bezbolestne sundat listy ze dveri . mam tam chrom packet a na jednech dveri mi odstava lista.chtel bych se pod ni podivat co se tam stalo ale bojim se .nemam zkusenost. jestli sundat calouneni a zevnitr nejak vycvaknout nebo to jde normalne sundat zepredu..diky za rady
vw sharan TDi , vw golf II. 16V KR , ve vystavbe motor G60 jako nahrada :)

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: listy dveri

Příspěvek od Michal530 »

Jsou tam nalepené na oboustrano pásku, sundání čalounění ti nepomůže. Jedině z venku opatrně špachtlou. Většinou ta lišta už nikdy nedrží pokud už byla jednou dole.
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: listy dveri

Příspěvek od Bastard »

Neradilo se kdysi podebrat to zubní nití nebo strunou??? :o

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: listy dveri

Příspěvek od Michal530 »

Bastard píše:Neradilo se kdysi podebrat to zubní nití nebo strunou??? :o
U Passata to nejde, ta lišta má pa 15cm zobáčky co zalízají do dveří aby se ta lišta nalepila rovně když ji tam dáváš. Čili strunou by šli jen kraje a pak se zastaví o ten zobáček. :wink:
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: listy dveri

Příspěvek od Bastard »

Michal530 píše:
Bastard píše:Neradilo se kdysi podebrat to zubní nití nebo strunou??? :o
U Passata to nejde, ta lišta má pa 15cm zobáčky co zalízají do dveří aby se ta lišta nalepila rovně když ji tam dáváš. Čili strunou by šli jen kraje a pak se zastaví o ten zobáček. :wink:
Aha... Tak to byla jiná kára... Takžééé - good luck :twisted:

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: listy dveri

Příspěvek od Michal530 »

Bastard píše:
Michal530 píše: U Passata to nejde, ta lišta má pa 15cm zobáčky co zalízají do dveří aby se ta lišta nalepila rovně když ji tam dáváš. Čili strunou by šli jen kraje a pak se zastaví o ten zobáček. :wink:
Aha... Tak to byla jiná kára... Takžééé - good luck :twisted:
Octavia a Golf to nemá. Proto se to tam strašně dobře lepí :evil: :evil: Musíte být minimálně dva a musí tě při tom lepení někdo navigovat a nesmí se ti ta lišta ani prohnout. Nenávidím tuhle práci :x
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: listy dveri

Příspěvek od Paskal »

Michal530 píše:Jsou tam nalepené na oboustrano pásku, sundání čalounění ti nepomůže. Jedině z venku opatrně špachtlou. Většinou ta lišta už nikdy nedrží pokud už byla jednou dole.
8O
Jestli tak aj střikate takovým stylem jak sundaváte lišty tak to potěš koště. :roll: :mrgreen:

Dělá se to jak psal "Bastard"...dentistická Nit a pěkně se to odřízne....zůstane jen ta sametka...ta se sundá filcovým kotoučem...odmastí...nalepí se nová M3 oboustránka a drží to jak nové. :brsh:

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: listy dveri

Příspěvek od Michal530 »

Paskal píše:
Michal530 píše:Jsou tam nalepené na oboustrano pásku, sundání čalounění ti nepomůže. Jedině z venku opatrně špachtlou. Většinou ta lišta už nikdy nedrží pokud už byla jednou dole.
8O
Jestli tak aj střikate takovým stylem jak sundaváte lišty tak to potěš koště. :roll: :mrgreen:

Dělá se to jak psal "Bastard"...dentistická Nit a pěkně se to odřízne....zůstane jen ta sametka...ta se sundá filcovým kotoučem...odmastí...nalepí se nová M3 oboustránka a drží to jak nové. :brsh:
Tak že ty ty zobáčky z té lišty uřežeš tou nití ??
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: listy dveri

Příspěvek od Paskal »

Michal530 píše:
Paskal píše: 8O
Jestli tak aj střikate takovým stylem jak sundaváte lišty tak to potěš koště. :roll: :mrgreen:

Dělá se to jak psal "Bastard"...dentistická Nit a pěkně se to odřízne....zůstane jen ta sametka...ta se sundá filcovým kotoučem...odmastí...nalepí se nová M3 oboustránka a drží to jak nové. :brsh:
Tak že ty ty zobáčky z té lišty uřežeš tou nití ??
Ja je neuřežu... ale ty je tou špachtlí uvalíš uplně. :P

Řiká ti něco jehla??

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: listy dveri

Příspěvek od Michal530 »

Paskal píše:
Michal530 píše: Tak že ty ty zobáčky z té lišty uřežeš tou nití ??
Ja je neuřežu... ale ty je tou špachtlí uvalíš uplně. :P

Řiká ti něco jehla??
Ta špachtle je lakýrnická, čili je tenká. Nikdy jsem to ničím jiným nedělal a bez problémů. Tak mi vysvětli jak to děláš :roll:
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: listy dveri

Příspěvek od Paskal »

Michal530 píše:
Paskal píše: Ja je neuřežu... ale ty je tou špachtlí uvalíš uplně. :P

Řiká ti něco jehla??
Ta špachtle je lakýrnická, čili je tenká. Nikdy jsem to ničím jiným nedělal a bez problémů. Tak mi vysvětli jak to děláš :roll:
Vím jak vypadá lakyrnická umělá stěrka ...a ty tomu rikáž špachtle jo. :lol:

A jak to dělám...tak jak sem psal...a kolem zobáčku to protáhnu jehlou. :wink:

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: listy dveri

Příspěvek od Michal530 »

Vždyd to musí být hrozný mrdání :mrgreen: Lakýrnickou stěrku tam jen zasuneš a jedeš..... Je to jedno jestli špachtle nebo stěrka, špachtle jsou taky tenký, já ti to psal jen pro představu aby jsi nemyslel že myslím nějakou zednickou lžíci :lol: :lol:
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: listy dveri

Příspěvek od Paskal »

Michal530 píše:Vždyd to musí být hrozný mrdání :mrgreen: Lakýrnickou stěrku tam jen zasuneš a jedeš..... Je to jedno jestli špachtle nebo stěrka, špachtle jsou taky tenký, já ti to psal jen pro představu aby jsi nemyslel že myslím nějakou zednickou lžíci :lol: :lol:
Ta mě napadla jako první jak sem to čet. :mrgreen: :P

O mrdačku ani tak nejde...hlavně ju nedomrdat. :roll: ...ale ty když tu lištu trochu vyhneš (má v sobě hlinikovou vystuhu) tak ju můžeš vyhodit pač ju už nikdy nesrovnáš aby byla tiptop.

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: listy dveri

Příspěvek od Michal530 »

Paskal píše:
Michal530 píše:Vždyd to musí být hrozný mrdání :mrgreen: Lakýrnickou stěrku tam jen zasuneš a jedeš..... Je to jedno jestli špachtle nebo stěrka, špachtle jsou taky tenký, já ti to psal jen pro představu aby jsi nemyslel že myslím nějakou zednickou lžíci :lol: :lol:
Ta mě napadla jako první jak sem to čet. :mrgreen: :P

O mrdačku ani tak nejde...hlavně ju nedomrdat. :roll: ...ale ty když tu lištu trochu vyhneš (má v sobě hlinikovou vystuhu) tak ju můžeš vyhodit pač ju už nikdy nesrovnáš aby byla tiptop.
Já ji neprohnu, jen odtrhnu tu pásku :D To je fuk, ty to děláš tak a já zase takhle. Oběma nám to vyhovuje jinak :wink: :mrgreen:
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: listy dveri

Příspěvek od Paskal »

Michal530 píše:
Paskal píše: Ta mě napadla jako první jak sem to čet. :mrgreen: :P

O mrdačku ani tak nejde...hlavně ju nedomrdat. :roll: ...ale ty když tu lištu trochu vyhneš (má v sobě hlinikovou vystuhu) tak ju můžeš vyhodit pač ju už nikdy nesrovnáš aby byla tiptop.
Já ji neprohnu, jen odtrhnu tu pásku :D To je fuk, ty to děláš tak a já zase takhle. Oběma nám to vyhovuje jinak :wink: :mrgreen:
To víššššš že joooo ty kluku ušata.... :brsh: :P :lol: :wink:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“