Aerotwiny-číslo ramínek

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Ferkov
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od Ferkov »

oba aerotwiny maji shodně 530mm jen levy a pravy maji jinak vystredene uchyceni, takze nejdou prohodit. Po delsich zkusenostech bych resil jen Bosch nebo Valeo ..

Uživatelský avatar
Funstorm
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od Funstorm »

aha...no tak to se omlouvam za zmateni...to mam asi ten druhej sterac z neceho jinyho

Uživatelský avatar
Sigi007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bukovany

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od Sigi007 »

Bady.New píše:
Sigi007 píše: Ahoj,
v Etce nemůžu najít to první číslo, ale pokud je to 3B1 955 410B, tak ten se už nevyrábí a náhrada je 3B1 955 410 C - (Passat strana spolujezdce). Druhé číslo se také nevyrábí a náhrada je 3B1 955 409 C - (Passat strana řidiče)

Sigi
Zdravim, to sem z toho jelen, nedávno sem tu na foru četl, že má passat oba stěrače stejně dlouhé (530mm), tak kde je teda pravda??? :evil:
Stěrače možná ano, ale ramínka nee.
VW Passat Variant B7 1,4 TSi CNG

Bady.New
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 31.07.2008 03:00
Bydliště: Plzeň

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od Bady.New »

Ferkov píše:oba aerotwiny maji shodně 530mm jen levy a pravy maji jinak vystredene uchyceni, takze nejdou prohodit. Po delsich zkusenostech bych resil jen Bosch nebo Valeo ..
To jsou keci, na mojí B5,5 nejsou stejně dlouhý, dneska jsem na to koukal. Zítra je změřím :evil:

pajacezet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 20.09.2008 19:20
Bydliště: vsetín

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od pajacezet »

Souhlasím i já mmám oba stejně dlouhé,jen je uchycení různě vystředěné,a prohodit se dá jen od spolujezdce k řidiči, opačně ti to vyběhne z obrazovky... :P zajímalo by mě kde se dají koupit bosche za 800,- ???

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od Paskal »

Bady.New píše:
Ferkov píše:oba aerotwiny maji shodně 530mm jen levy a pravy maji jinak vystredene uchyceni, takze nejdou prohodit. Po delsich zkusenostech bych resil jen Bosch nebo Valeo ..
To jsou keci, na mojí B5,5 nejsou stejně dlouhý, dneska jsem na to koukal. Zítra je změřím :evil:
Kecy máš ty. :mrgreen:
Dva krát měř a jednou řež. :pila: :brsh:
Přílohy
7.JPG
7.JPG (11.15 KiB) Zobrazeno 846 x

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od StandaS »

Paskal píše:
Bady.New píše: To jsou keci, na mojí B5,5 nejsou stejně dlouhý, dneska jsem na to koukal. Zítra je změřím :evil:
Kecy máš ty. :mrgreen:
Dva krát měř a jednou řež. :pila: :brsh:
To máš pravdu, že jsou stejně dlouhé, ale to uchycení je na straně spolujezdce posunuto a tak prohodit nejdou. Před týdnem jsem koupil a tak mám dva na stranu řidiče a to se vyplatí :lol:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od Paskal »

StandaS píše:
Paskal píše: Kecy máš ty. :mrgreen:
Dva krát měř a jednou řež. :pila: :brsh:
To máš pravdu, že jsou stejně dlouhé, ale to uchycení je na straně spolujezdce posunuto a tak prohodit nejdou. Před týdnem jsem koupil a tak mám dva na stranu řidiče a to se vyplatí :lol:
Hele Dědku kdyby si pořádně čet :old: tak už to tu je několikrát napsané " levy a pravy maji jinak vystredene uchyceni" :mrgreen: A ja mu psal že dééééééélku 530 mm mají oba stejnou. A je na tom obrázku i Č.D. který je pro řidiče a který pro spolujezdce. Tak to snad pochopí kazdý magor a nebude to zaměňovat. :wink:
A nebul že máš dva na stranu řidiče...když ti ho šlohnou,tak nebudeš muset zhánět. :P :lol:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od StandaS »

Paskal píše:
StandaS píše: To máš pravdu, že jsou stejně dlouhé, ale to uchycení je na straně spolujezdce posunuto a tak prohodit nejdou. Před týdnem jsem koupil a tak mám dva na stranu řidiče a to se vyplatí :lol:
Hele Dědku kdyby si pořádně čet :old: tak už to tu je několikrát napsané " levy a pravy maji jinak vystredene uchyceni" :mrgreen: A ja mu psal že dééééééélku 530 mm mají oba stejnou. A je na tom obrázku i Č.D. který je pro řidiče a který pro spolujezdce. Tak to snad pochopí kazdý magor a nebude to zaměňovat. :wink:
A nebul že máš dva na stranu řidiče...když ti ho šlohnou,tak nebudeš muset zhánět. :P :lol:
No já to tak beru, jsem magor, protože jsem věděl, že jsou stejně dlouhé, ale nevšiml jsem si toho uchycení. :evil: A to že mám dva na stejnou stranu si nestěžuji, protože se to vyplatí :ura1:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od tdiracing »

pajacezet píše:Souhlasím i já mmám oba stejně dlouhé,jen je uchycení různě vystředěné,a prohodit se dá jen od spolujezdce k řidiči, opačně ti to vyběhne z obrazovky... :P zajímalo by mě kde se dají koupit bosche za 800,- ???
já jich mám kolik budeš chtít
Přílohy
P1010015.JPG
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od Radegman »

tdiracing píše:
pajacezet píše:Souhlasím i já mmám oba stejně dlouhé,jen je uchycení různě vystředěné,a prohodit se dá jen od spolujezdce k řidiči, opačně ti to vyběhne z obrazovky... :P zajímalo by mě kde se dají koupit bosche za 800,- ???
já jich mám kolik budeš chtít
za kolik? :wink:
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od tdiracing »

Radegman píše:
tdiracing píše: já jich mám kolik budeš chtít
za kolik? :wink:
na pašíka za 830 kč
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

pajacezet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 20.09.2008 19:20
Bydliště: vsetín

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od pajacezet »

dobrá cena ,mrknu se v jakém stavu jsou ty moje apak se ozvu kdyyž tak přes SZ

Uživatelský avatar
Zevl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousícek od Praglu

Re: Aerotwiny-číslo ramínek

Příspěvek od Zevl »

tdiracing píše:
pajacezet píše:Souhlasím i já mmám oba stejně dlouhé,jen je uchycení různě vystředěné,a prohodit se dá jen od spolujezdce k řidiči, opačně ti to vyběhne z obrazovky... :P zajímalo by mě kde se dají koupit bosche za 800,- ???
já jich mám kolik budeš chtít
O jedny bych mel zajem,jestli je to na B5,5 a jsou stejne douhem 530mm...... :wink:
_________________

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“