Tmavé folie

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
SexedUp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pražák se vztahem k Olomouci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SexedUp »

magnat píše:Pls neznáte nějaké dobré lepiče z Prahy za slušný peníz a odzkoušené dík. :?

Tohle téma je tu asi po stopadesáté... já všem doporučuji http://www.autoskloholesovice.cz" target="_blank Vlastni skvela zkusenost.

A pánové když nevidíte dozadu, dejte do couvaček xenony a můžete mít vzádu skoro azbestovou desku :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

SexedUp píše:
magnat píše:Pls neznáte nějaké dobré lepiče z Prahy za slušný peníz a odzkoušené dík. :?

Tohle téma je tu asi po stopadesáté... já všem doporučuji http://www.autoskloholesovice.cz" target="_blank Vlastni skvela zkusenost.

A pánové když nevidíte dozadu, dejte do couvaček xenony a můžete mít vzádu skoro azbestovou desku :lol: :lol: :lol:
Nechávali jsem před dovolenou dělat 4 auta (Pašík 3BG, GIV, Scenic a Felda). Domluvili jsme se s p. Vařechou (reference od VlaKa a jeho auto byly pro mě dostatečný), přijel k nám, v garáži udělal postupně všechny čtyři auta, jak si kdo vymyslel, nalepil samolepky, vypsal atest kartičky a večer v sedum frčel domů. Nejhorší byl ten Pašík, kde je dozadu blbej přístup k zadnímu oknu.
Profi vybavení, profi práce, super cena. Můžu jen doporučit.

Uživatelský avatar
Bombas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava - Kravaře - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bombas »

hm, a někdo od nás jako ze Severní moravy? 8)

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrVK »

Já o tom taky přemýšlím.Zná někdo,kdo to dělá v okolí Pardubic?Je tady i pár Chrudimáků :ura1: Tak se ozvěte,prosím,teď mám dovolenou,počasí na ho*no, takže ....
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

PetrVK píše:Já o tom taky přemýšlím.Zná někdo,kdo to dělá v okolí Pardubic?Je tady i pár Chrudimáků :ura1: Tak se ozvěte,prosím,teď mám dovolenou,počasí na ho*no, takže ....
Stačí se domluvit a p. Vařecha přijede. u nás byl v Jihlavě, povídal, že druhý den jede do Ostravy... takže umí dělat i u zákazníka, když jsou přijatelný podmínky.
Dělali jsme 4 auta, ozval se na poslední chvíli ještě jeden, ale 5 už je nereálný. Max 3-4 auta za den, pokud to má být kvalitně provedený.

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrVK »

TomB píše:
PetrVK píše:Já o tom taky přemýšlím.Zná někdo,kdo to dělá v okolí Pardubic?Je tady i pár Chrudimáků :ura1: Tak se ozvěte,prosím,teď mám dovolenou,počasí na ho*no, takže ....
Stačí se domluvit a p. Vařecha přijede. u nás byl v Jihlavě, povídal, že druhý den jede do Ostravy... takže umí dělat i u zákazníka, když jsou přijatelný podmínky.
Dělali jsme 4 auta, ozval se na poslední chvíli ještě jeden, ale 5 už je nereálný. Max 3-4 auta za den, pokud to má být kvalitně provedený.
A kolik za to asi chce? :o
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

PetrVK píše:
TomB píše: Stačí se domluvit a p. Vařecha přijede. u nás byl v Jihlavě, povídal, že druhý den jede do Ostravy... takže umí dělat i u zákazníka, když jsou přijatelný podmínky.
Dělali jsme 4 auta, ozval se na poslední chvíli ještě jeden, ale 5 už je nereálný. Max 3-4 auta za den, pokud to má být kvalitně provedený.
A kolik za to asi chce? :o
http://www.varecha.cz/sekce/ceniky.htm" target="_blank

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrVK »

Tomm píše:
PetrVK píše: A kolik za to asi chce? :o
http://www.varecha.cz/sekce/ceniky.htm" target="_blank
Díky za info :oops: :wink:
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

já bych to na auto nechtěl :lol:
Přílohy
Photo-0030_000.jpg
Photo-0030_000.jpg (34.84 KiB) Zobrazeno 968 x

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

tobig...Tak ja ti to přidu strhnout. :P :lol: :wink:

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

Paskal píše:tobig...Tak ja ti to přidu strhnout. :P :lol: :wink:
přiď - bude řiť :lol:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“