Zamlžená světla zevnitř ZNOVU !!!

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Niky...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 20.11.2008 20:41
Bydliště: Malá Úpa
Kontaktovat uživatele:

Zamlžená světla zevnitř ZNOVU !!!

Příspěvek od Niky... »

zdravim, tak jsem našel tu krytku která zezadu kryje svítilny a kontakty, světlo sem vyfénoval a po dnešním deštivém dnu, je to nanovo :( tak kde ještě může být chyba? :( díky moc

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zamlžená světla zevnitř ZNOVU !!!

Příspěvek od molczik »

Nikde není chyba. Nikdy to nevyschne napoprvé. Mě to schlo asi 14 dní. Chce to prostě tento postup: Vždy když bude sucho a svítit slunce, tak postav auto pěkně na sluníčko a krytky sundej. Jakmile slunce zaleze, nebo někam pojedeš nebo dokonce začne pršet, ihned to zas přiklop. Takhle jsem to dělal zhruba 14 dní a vlhkost se odporoučela navždy. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: Zamlžená světla zevnitř ZNOVU !!!

Příspěvek od marecekg »

molczik píše:Nikde není chyba. Nikdy to nevyschne napoprvé. Mě to schlo asi 14 dní. Chce to prostě tento postup: Vždy když bude sucho a svítit slunce, tak postav auto pěkně na sluníčko a krytky sundej. Jakmile slunce zaleze, nebo někam pojedeš nebo dokonce začne pršet, ihned to zas přiklop. Takhle jsem to dělal zhruba 14 dní a vlhkost se odporoučela navždy. :wink:
Ano přesně tak jenom fén nepomůže chce to sluníčko pak je pokoj.

Niky...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 20.11.2008 20:41
Bydliště: Malá Úpa
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžená světla zevnitř ZNOVU !!!

Příspěvek od Niky... »

No tak jestli se ještě nějakeho slunečného dne dočkáme tak to tak udělám a moc děkuju za radu a zkušenost

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zamlžená světla zevnitř ZNOVU !!!

Příspěvek od molczik »

Niky... píše:No tak jestli se ještě nějakeho slunečného dne dočkáme tak to tak udělám a moc děkuju za radu a zkušenost
Jestli parkuješ v teplý garáži, tak je sundavej na noc. Prostě kdykoli za suchého počasí sundat a jakmile je vlhko nebo zima, hned nasadit. A takhle dokud to úplně nevyschne. Je to sice pakárna, ale to se nedá nic dělat.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
marsoun
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškrounsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžená světla zevnitř ZNOVU !!!

Příspěvek od marsoun »

mě to dělali u T4 mlhovky přeťesnil jsem je silikonem a stále dokola zamlženo,až mě jeden Tčkař poradil vyvrtat malou dírku nekde zespodu a je klid,voda musí pryč
8-) VW T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj GANG!!! 8-)
;-) http://www.facebook.com/groups/320289608002601/" onclick="window.open(this.href);return false; ;-)

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Zamlžená světla zevnitř ZNOVU !!!

Příspěvek od romanx »

Kup si nový boty a z krabice od bot vyndej ty malý pytlíčky co obsahují silikagel....polož je do světel a nech vysoušet....ono to do sebe absorbuje tu vlhkost a pak je vyndáš. Ale není to odzkoušené jen mi to teď napadlo.....

westgrower
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 09.02.2009 21:59

Re: Zamlžená světla zevnitř ZNOVU !!!

Příspěvek od westgrower »

čarass se světlama mam podobný problém. kdy můžu tak fénuju ,ale s těma pitlíčkama to memusí být špatnej nápad zní to logicky. odskouším a pak podám info..

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“