HID xenony namontovány !

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

Tak jak sem slíbil,tak činim! xenony sme namontili s tátou a svítí to neskutečně! Rozdíl jako svině! Samotná montáž je celkem jednoduchá,to stačí akorát zapojit do sebe konektory a je to.Ale horší to bylo s uchycením výbojky do patice.Kolega klubák od kterýho to mám (Davwe) mi k uchycení výbojky do patice dal upravený plíšky,sou podobný těm který sou u B5.5 světel z halogenama už z výroby.A tak sem si myslel že je jen dám na výbojku a zandám do světla.Ale ouha,musel sem je lehce naohýbat aby mi to do těch drážek v patici zapadlo.No ale povedlo se.Nejhroší na celý práci je,vymyslet kam dáte balasty.U světla u řidiče to bylo jasný,tam je vedle nádobky na servo olej taková železná klec.A tam sme teda dali jeden balast.Ale nešel nám tam nikaj přišroubovat,takže sme to obalili takovou pěnou aby se to tam nemlátilo a já tam ještě vložil tu ochrannou baňku od výbojky aby to tam nemělo vůli.A druhej balast sme uchytili ke světlu.pak to uvidíte na fotce.Je tam šroubek kterej drží světlo asi k sahaře,tak ten sme vyšroubovali a dali mezi něj držák toho balastu a šroub jím protáhli skrz a zašroubavali. A ještě je o to opřenej filtrbox takže se to nemůže hnout. tady video z prního rozsvícení: http://cz.youtube.com/watch?v=l6QQe7w8LOE

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Davwe »

supr :) prave proto jsem ti ty redukce dal zadarmo, jsou od jinyho vyrobce a ja je nemel vyzkouseny :D

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

a tady fotos.
První pár fotek je polní cesta. První je z halogenem a druhá s xenonem.Je vidět krásnej rozdíl v barvě světla a taky to jak xenon svítí víc do stran! A na druhým páru fotek sem fotil cestu do klecan.Na fotce s xenonem je vidět po pravý straně zeď od lakovny,na fotce z halogenem nevidíte nic jinýho než jen krajnici silnice.
tak tady polní cesta:
Obrázek
Obrázek
a tady lakovna:
Obrázek
Obrázek

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

Davwe píše:supr :) prave proto jsem ti ty redukce dal zadarmo, jsou od jinyho vyrobce a ja je nemel vyzkouseny :D
ahá tak proto ! No tak je rovnou vyhoď,protože se to tam fakt nedá dát napoprve.Musíš s tim laborovat aby to zapadlo do patice na tý čočce!

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

tak tady foto zepředu abyste viděli rozdíl v barvě světla proti autu. Ta hnusná vyblitá žlutá už tam neni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: huráááá :twisted:
a ještě detaily s halogenem a xenonem
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

a tady nám nějaký fotky z montáže.
tady fotos umístění balastů.
Obrázek
Obrázek
sorry za kvalitu,ale už mi došla baterka ve fotáku tak je to focený mobilem.
Obrázek
tady sou ty plíšky.Ten nalevo je originál a vpravo ten co sem dostal k sadě.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od cendler »

gratuluji, já je mám už přes rok a už bych bez nich nejezdil, je to neskutečný rozdíl, až pojedeš jiným autem a nebude mít xenony, tak se ti bude zdát že nesvítíš, je to návykové :lol:
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od marecekg »

Já použil stavajici podložky jenom jsem je z jedne strany rozřiznul.
Foto rozdilu za dne.

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

marecekg píše:Já použil stavajici podložky jenom jsem je z jedne strany rozřiznul.
Foto rozdilu za dne.
pěknej rozdíl ! To mě nenapadlo to vyfotit za dne! Ale neva,i tak je to pěkný.No a druhej pán co tu psal že pak auto bez xenonů chtít nebudu,má pravdu! Hned potom sem zajížděl s naším druhým autem Golf Plus do garáže a svítilo to uplně na h***o !

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od ameron »

gratulujem, ja som si zatial prechodne kupil Osram Night Breaker ale stale nevidim tak ako by som chcel takze ma tie xenony asi tiez neminu :158:

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

ameron píše:gratulujem, ja som si zatial prechodne kupil Osram Night Breaker ale stale nevidim tak ako by som chcel takze ma tie xenony asi tiez neminu :158:
kup xenony ! Nestojej už tolik a ten rozdíl je neskutečnej ! Svítí to zaprve krásně bíle (5000k) a vidíš mnohem líp a víc vidíš na krajnice! A taky s toho nebolej tolik oči (přesně jak píšou všude v reklamách!) byt sem tomu nevěřil tak se mi do toho světla líp kouká jak do toho žlutýho! Nemyslim to jako koukat přímo do tý čočky,ale když koukám z auta ven,tak fakt mnohel lepší pro oči!'

Uživatelský avatar
BounceCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 19.09.2008 14:48
Bydliště: Šluknov
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od BounceCZ »

Výborně udělaní snad to půjde až to budu dělat sám !!! :lol:
VW Passat B 5.5 1.9 TDI (74kW) černá barva 11/02 Obrázek

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

BounceCZ píše:Výborně udělaní snad to půjde až to budu dělat sám !!! :lol:
tsss neboj ničeho :wink:

Uživatelský avatar
marsoun
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškrounsko
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od marsoun »

Mr.babetta píše:a tady nám nějaký fotky z montáže.
tady fotos umístění balastů.
Obrázek
Obrázek
sorry za kvalitu,ale už mi došla baterka ve fotáku tak je to focený mobilem.
Obrázek
tady sou ty plíšky.Ten nalevo je originál a vpravo ten co sem dostal k sadě.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Vypadá to moc dobře ,jen bacha na to usazení balastů kvůli vodě,raději je dej konektorama dolů.
Konkrétně u pašíka mi do jednoho nachcalo :(
8-) VW T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj GANG!!! 8-)
;-) http://www.facebook.com/groups/320289608002601/" onclick="window.open(this.href);return false; ;-)

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

ten vpravo je směrem dolu a ten nalevo je podle mě dobře krytej a voda se tam nemůže dostat. Jináč ty konektory sou těsněný a podle mě se do nich voda nedostane! Rozpojoval sem konektor na váze vzduchu a zvenku byl spinavej a uvnitř krásně čistej,takže to funguje :wink:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“