HID xenony namontovány !

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Mr.babetta »

baron73 píše:ahoj tyhle ledky jsem mrsknul do parkovace a tyhle do couvaku a je to parada
sys.jpeg
sys 1.jpeg
hod foto jak to vypadá v těch předních parkovačkách a jejich cenu :wink:

Uživatelský avatar
Folvik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1220
Registrován: 07.07.2008 12:58
Bydliště: Ostrava

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Folvik »

No jestli je to tak, tak to si raději nechám ty co mám. Vypadají kvalitně proti těmto co jsi tu dal dopříloh. A myslím že budou svítit přinejmenším stejně, možná lepe, protože jsou ledky i z boku a odráží i okolo ledky 8)
:-) Dont worry be happy :-)

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od noxicek »

Folvik píše:No jestli je to tak, tak to si raději nechám ty co mám. Vypadají kvalitně proti těmto co jsi tu dal dopříloh. A myslím že budou svítit přinejmenším stejně, možná lepe, protože jsou ledky i z boku a odráží i okolo ledky 8)
VYDRŽ PRŤKA, VYDRRRRRŽ !!!!

Hned zítra sem hodím foto těch nových...

Uživatelský avatar
Folvik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1220
Registrován: 07.07.2008 12:58
Bydliště: Ostrava

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Folvik »

noxicek píše:
Folvik píše:No jestli je to tak, tak to si raději nechám ty co mám. Vypadají kvalitně proti těmto co jsi tu dal dopříloh. A myslím že budou svítit přinejmenším stejně, možná lepe, protože jsou ledky i z boku a odráží i okolo ledky 8)
VYDRŽ PRŤKA, VYDRRRRRŽ !!!!

Hned zítra sem hodím foto těch nových...
Dobrá super, já tu pak jakmi přijdou ty moje hodím foto taky ať můžeme porovnat. :old:
:-) Dont worry be happy :-)

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od marecekg »

klimbik píše:jo co se tyce parkovacek, taky se pridam. koupil jsem jedny ledky za 50kc/par, byly pekne, dokud svitily, pak jsem koupil za 250kc/par, ty byly peknejsi, dokud svitily. uz kdyz jsem ty druhe kupoval, tak jsem se ptal, jakou to ma zivotnost a oni se me ptali, jake mam auto, tak jsme podiskutovali a prej passaty B5 nemaji dobre stabilizovane napeti, tudiz odchazeji a tim padem ani zaruka napomuze. btw. oboje byly koupene jinde. bud je problem na mem auti, nebo se to muze stat kazdemu. asi bych tam mel dat nejaky stabilizator, do odporu se mi vubec nechce. pokud mate nekdo napad, tak pisnete plix.
Taky jsem měl ledky svítily super vydržely 3týdny po reklamaci(úspěšné) znovu odešly :(
Ledky do porkovaček už nepoužívám.

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od noxicek »

Tak takhle vypada ten zazrak. A kdyz vydrzíte az do vecera nepapat, uvidite i zlate prasatko. Vecer Vam vyfotim rozdil ten lepsi LEDky a tohoto svetelneho dela.

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od klimbik »

marecekg píše:
klimbik píše:jo co se tyce parkovacek, taky se pridam. koupil jsem jedny ledky za 50kc/par, byly pekne, dokud svitily, pak jsem koupil za 250kc/par, ty byly peknejsi, dokud svitily. uz kdyz jsem ty druhe kupoval, tak jsem se ptal, jakou to ma zivotnost a oni se me ptali, jake mam auto, tak jsme podiskutovali a prej passaty B5 nemaji dobre stabilizovane napeti, tudiz odchazeji a tim padem ani zaruka napomuze. btw. oboje byly koupene jinde. bud je problem na mem auti, nebo se to muze stat kazdemu. asi bych tam mel dat nejaky stabilizator, do odporu se mi vubec nechce. pokud mate nekdo napad, tak pisnete plix.
Taky jsem měl ledky svítily super vydržely 3týdny po reklamaci(úspěšné) znovu odešly :(
Ledky do porkovaček už nepoužívám.
no dobre vedet, ze to neni problem jenom u me. ted jeste prijit na to, proc odchazi a muzem je tam zase hodit. ty mas xenony? u B5.5 uz by mela byt ta prepetova ochrana snad (pry po startu auta je tam i 14,4V bez te ochrany-stabilizatoru), takze by zbyvalo jen to, ze ti odesly kvuli teplote, jak psal tusim noxicek
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od marecekg »

[quote="noxicek"]Tak takhle vypada ten zazrak. A to tě stály 250Kč za pár nebo za jednu? Jaka je výdrž jak dlouho je použivaš? (poláci to prodaváj za 80Kč za kus.)

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od noxicek »

marecekg píše:
noxicek píše:Tak takhle vypada ten zazrak. A to tě stály 250Kč za pár nebo za jednu? Jaka je výdrž jak dlouho je použivaš? (poláci to prodaváj za 80Kč za kus.)
To odcházení klasických LEDEK je opravdu způsobené teplotou. I při kolísání napěti 2V to zase tak nevadí, protože stejně máte před LEDkou zařazen odpor.
No, pokud myslíš ty polské napodobeniny tohoto,tak to jsou opravdu jen napodobeniny a nesvítí tak jako tyto a hlavně typolské, to jsou jen smd ledky nasekané hodně při sobě. Také je důležité to chlazení okolo LEDky, přisamotném provozu se poměrně zahřívá, což bez toho chladiče nelze provozovat. Večer udělám foto. sami si uděláte obrázek při svícení

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od klimbik »

jo jeste jsem zapomnel zminit jeden dulezity ukaz, ktery znacil odchazeni ledky. vsechny blikaly! ruzne pravidelne i nepravidelne. ty prvni levne jsem pak zkousel doma, pripojil jsem tu co jeste svitila na regulovatelny zdroj na 5V a zvysoval napeti, svitila vic a vic a pri nejakych 10V zacala blikat a pak zhasla. za pul hodiny to treba ale zase slo rozsvitit nizkym napetim. to jsem prave docela nechapal. myslis, ze byly poznamenane tou teplotu a pak takhle zajimave blbly? pochopil bych blikani u cehokoliv, ale u ledky, kde byl jen odpor??
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od noxicek »

Ano, tim teplem zmenis vlastnosti samotneho monokrystalu a tim snizis velikost prurazneho napeti. (jedna z veci,ktera nastava pri zvysujici se teplote)
Vykyvy napeti opravdu LED nevadi, pokud je seriove zapojena na rezistor. Zeny napeti zpusobi mensi proudove zmeny na samotne ledce zapojenou pres rezistor.

V případech vyšších teplot se musí zajistit dostatečné chlazení. To je obzvláště důležité v automobilech a zařízeních pro vojenské nebo lékařské účely, které musí fungovat v širokém rozsahu teplot a jsou u nich kladeny vysoké požadavky na spolehlivost. TOHLE JE CITACE TERBA Z WIKIPED. AT VIDIS ZE NEKECAM...

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od klimbik »

ok. diky. snad to s tema xenonama bude fungovat dele
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od Adham »

noxicek : myslím že už je večer a foto nikde :mrgreen:
Obrázek

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od marecekg »

To odcházení klasických LEDEK je opravdu způsobené teplotou. I při kolísání napěti 2V to zase tak nevadí, protože stejně máte před LEDkou zařazen odpor.
No, pokud myslíš ty polské napodobeniny tohoto,tak to jsou opravdu jen napodobeniny a nesvítí tak jako tyto a hlavně typolské, to jsou jen smd ledky nasekané hodně při sobě. Také je důležité to chlazení okolo LEDky, přisamotném provozu se poměrně zahřívá, což bez toho chladiče nelze provozovat. Večer udělám foto. sami si uděláte obrázek při svícení[/quote][/quote]


Já nevidím žádny rozdíl ty tvoje zázraky a ty od polaku jedině v ceně 8) .

http://moto.allegro.pl/item496242574_za ... rawdz.html

Uživatelský avatar
BounceCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 19.09.2008 14:48
Bydliště: Šluknov
Kontaktovat uživatele:

Re: HID xenony namontovány !

Příspěvek od BounceCZ »

Tak uz jsem to tam namrskal a je to moc dobra prace :lol: všude hafo místa plíšek mi spadnul asi dvakrat na dno motoru :evil: , ale je to hotový a svítí to tak jsem spokojenej a rano udelam nejaky foto ..........
VW Passat B 5.5 1.9 TDI (74kW) černá barva 11/02 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“