Xenony prosim o radu

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Zamčeno
Uživatelský avatar
pipi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 19.10.2008 23:42
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Xenony prosim o radu

Příspěvek od pipi »

Zdravim klubaci zkousel tu nekdo dat xenony do original svetel(Passat B5 r.v.1998)?jestli jo prosim popiste nejake + a - !!!moc diky

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: Xenony prosim o radu

Příspěvek od marecekg »

pipi píše:Zdravim klubaci zkousel tu nekdo dat xenony do original svetel(Passat B5 r.v.1998)?jestli jo prosim popiste nejake + a - !!!moc diky
:roll: Do originalních světel B5 se xenonony NEDAVAJI! Někteři borci tam rvou HID :158: to tam také nepatři.

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony prosim o radu

Příspěvek od Fíša »

já to nezkoušel ale kamarád je tam má a vypadá to super!
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony prosim o radu

Příspěvek od Fíša »

řeknu ti na jaře, až je tam budu dávat. teď mě čeká technická a tam by to neprošlo
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony prosim o radu

Příspěvek od noxicek »

Jak jsem psal o pár témat z5, mám je taky v origo nečočkových světlech. Pokud nebylo vše správně seřízeno, trochu oslňovalo. Po seřízení je to bez problému a ta viditelnost je samozřejmě nádherná. Nejlepší volbou je použít ¨5000K a samozřejmě vevyšší premiové kvalitě jak samotných balastů tak samotných výbojek. Jinak do nečočkových světel by se to samozřejmě dávat nemělo a proč to si už určitě zkusil navlastní oko sám, ale passaty nejsou zase na tom nejhůř. Horší to je, když do kufru naložíš třeba 3prasata a jedeš. Předek se Ti zvedne a už svítíš do očí. Pokud máš pak v púořádku naklapění světel, je třeba je sklopit max. dolu. Zkus nahodit, nech každopádně po namontování seřídit (je jedno zda už byly seřízené, či nebyly - prostě udělat znova) a vyzkoušíš. Pokud na Tebe budou blikat, neriskoval bych a vrátil zpět lampy.
Další věc co určitě víš, je že celá tato věc je nelegální,ale to už záleží na každém....
Ale myslím si, že o xenonech a přestavbách tady bylo řečeno až až a není třeba dalších stále se opakujíích otázek a odpovědí...

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + Styling“