opet ofuky .....

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
marcus86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 741
Registrován: 18.08.2008 12:49
Bydliště: Suchá Loz
Kontaktovat uživatele:

opet ofuky .....

Příspěvek od marcus86 »

Hosi ... bojuju s ofukama topeni. NEMUZU JE SUNDAT. Nevim jak na to .... z tech fotek v FAQ ... to proste nedokazu vykoumat. Jestli to mam nozem nejak zasunout a pak to pujde vyndat, nebo vzpricit nuz a tim to vyhodit ze zarazky. Predpokladam, ze na tech bocnich ofucich jsou zarazky 2 po bocich. A mam to zvedat vedle zarazek, nebo na stredu, nebo dat nuz pred ne a ..... proste je tu nekdo kdo by mi to mohl popsat a neodkazovat na FAQ ? Chci hlavne sundat pravou u spolujezdce bez poskozeni. O to jde. Diky, udelejte hezke vanoce i me ... ja kvuli tomu nemuzu spat :)
passat B5, 1.9TDI AFN
můj passat: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=118504" onclick="window.open(this.href);return false;

eamon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 14.07.2008 11:23
Bydliště: severni irsko

Re: opet ofuky .....

Příspěvek od eamon »

hele podivej neboj se normalne tam strc dva priboraky,musis pouzit trochu nasili mas tam dohromady ctyri zobaky dva ve predu a dva takove male vzadu.posvit si tam abys na to vydel.zasprajcuj nejdriv jeden a pak druhy a pak to tlac nahoru dokud ti to nevijede.

Uživatelský avatar
DJ_Kingpin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: opet ofuky .....

Příspěvek od DJ_Kingpin »

Ahoj, taky jsem s tím před 14ti dny bojoval. Musíš použít fakt sílu, abys to vyndal a neboj se toho. Použil jsem tři šroubováky a prostě to vypáčil. Palubka je z nějakého materiálu, kterej se vrátí do původního stavu, takže tam neuvidíš žádné promáčkliny od páčení.
Prostě tam šupni šroubováky a snaž se to jako podebrat.

Jestli to vyndaváš kvůly žárovkám, tak tě větší pakárna teprve čeká s vyndání žarovky z ofuků, než páčení ofuků ven,tak se psychicky připrav.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: opet ofuky .....

Příspěvek od Paskal »

DJ_Kingpin píše:Ahoj, taky jsem s tím před 14ti dny bojoval. Musíš použít fakt sílu, abys to vyndal a neboj se toho. Použil jsem tři šroubováky a prostě to vypáčil. Palubka je z nějakého materiálu, kterej se vrátí do původního stavu, takže tam neuvidíš žádné promáčkliny od páčení.
Prostě tam šupni šroubováky a snaž se to jako podebrat.

Jestli to vyndaváš kvůly žárovkám, tak tě větší pakárna teprve čeká s vyndání žarovky z ofuků, než páčení ofuků ven,tak se psychicky připrav.
:roll:
To je to nejmenší co může být. :P Šak ta patice má zajištění...Strči se kolem ní třeba blbé páratko :tooth: A vytáhneš ji ven. :wink:

Uživatelský avatar
DJ_Kingpin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: opet ofuky .....

Příspěvek od DJ_Kingpin »

Paskal píše: :roll:
To je to nejmenší co může být. :P Šak ta patice má zajištění...Strči se kolem ní třeba blbé páratko :tooth: A vytáhneš ji ven. :wink:
Tu tvoji radu jsem našel......psal jsi to ve starých příspěvcích
Stejně když jsem tam vrazil to párátko, tak jsem měl co dělat ty žárovky vyndat
Možná že praxí mi to půjde od ruky 8)

Uživatelský avatar
marcus86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 741
Registrován: 18.08.2008 12:49
Bydliště: Suchá Loz
Kontaktovat uživatele:

Re: opet ofuky .....

Příspěvek od marcus86 »

Kluci diky moc za rady. Jste na me moc hodni :) No ja to vytahuju, protoze mi tam chybi ... mrizky ... uz sem si je sehnal a chci je tam dat. Pri tom to zrovna nalakuju :) Co se tyce zarovicek .. asi mi tam nic nesviti :) to budu resit pak. mozna bych si nejak spocital odpory a prasknul tam nejake special diody nadosmrti :) Uvidim, o co jde. Tazke diky moc
passat B5, 1.9TDI AFN
můj passat: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=118504" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“