Zadni odstrikovac

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Zadni odstrikovac

Příspěvek od t.zbras »

Ahoj vsichni,na mem aute mi vzadu nestrika odstrikovac! Uz me nesel v lete,ale nejak jsem to opomel a ted je pozde to resit v tehle mrazech,ale nevite co by to mohlo byti? Motorek mi normalne bzuci jakoze by mel strikat,ale nic se nedeje! Neni vzadu nejaka nadoba? Nebo pouze slouzi ta v motorovem prostoru? A co hadicka? Kudy vede? Nemuze byt nekde skripnuta? Ja ji nemuzu najit. Calouneni jsem tedy oddelane nemel,to je fakt. Diky za pomoc :kap:

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od H8me »

t.zbras píše:Ahoj vsichni,na mem aute mi vzadu nestrika odstrikovac! Uz me nesel v lete,ale nejak jsem to opomel a ted je pozde to resit v tehle mrazech,ale nevite co by to mohlo byti? Motorek mi normalne bzuci jakoze by mel strikat,ale nic se nedeje! Neni vzadu nejaka nadoba? Nebo pouze slouzi ta v motorovem prostoru? A co hadicka? Kudy vede? Nemuze byt nekde skripnuta? Ja ji nemuzu najit. Calouneni jsem tedy oddelane nemel,to je fakt. Diky za pomoc :kap:
čau, řešil jsem to samé, ale s velkou pravděpodobností to budeš mít v téhle zimě zamrzlý nebo ucpaný a nebo - ZDE - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... &sk=t&sd=a a hadička skřípnutá by neměla být - vede v husím krku spolu s kabeláží (nahoře u pantů 5. dveří)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od t.zbras »

Diky,zajimave poctenicko,ale ja nikde zadny mokro nemam. Ale mozna to neco takoveho bude. Je tam spousta moznosti. No,budu muset opravdu rozdelat to calouneni.

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od proche77 »

to sundej a mrkni,zacpana tryska :wink: přimo u motorku

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od H8me »

t.zbras píše:Diky,zajimave poctenicko,ale ja nikde zadny mokro nemam. Ale mozna to neco takoveho bude. Je tam spousta moznosti. No,budu muset opravdu rozdelat to calouneni.
nez to rozdelas, zkus prostouchnout uzkou jehlou trysku :) treba to bude tam a usetris si praci :) kdyz ne, tak rozdelej to celouneni :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od t.zbras »

proche77 píše:to sundej a mrkni,zacpana tryska :wink: přimo u motorku
Mas na mysli v motorovem prostoru primo u nadrzky? No asi jo,jina tam nebude. To znamena rozdelat podbeh,ze?

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od t.zbras »

H8me píše:
t.zbras píše:Diky,zajimave poctenicko,ale ja nikde zadny mokro nemam. Ale mozna to neco takoveho bude. Je tam spousta moznosti. No,budu muset opravdu rozdelat to calouneni.
nez to rozdelas, zkus prostouchnout uzkou jehlou trysku :) treba to bude tam a usetris si praci :) kdyz ne, tak rozdelej to celouneni :)
To mas recht! To me nenapadlo. Zitra na to vlitnu. To zadni sklo je opruz kdyz je spinavy!

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od H8me »

t.zbras píše:
H8me píše: nez to rozdelas, zkus prostouchnout uzkou jehlou trysku :) treba to bude tam a usetris si praci :) kdyz ne, tak rozdelej to celouneni :)
To mas recht! To me nenapadlo. Zitra na to vlitnu. To zadni sklo je opruz kdyz je spinavy!
myslim trysku na steraci :) abys nemontoval motorek :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od molczik »

Většinou bývá ucpaná tryska...pořádně jí zkontroluj.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od t.zbras »

Jasne,zitra se na to vrhnu. Chtel jsem dnes! Ale cely den u nas chumeli a garaz bohuzel nemam! zadim diky! :)

KramarD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.01.2009 11:14
Bydliště: Trstěnice 213

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od KramarD »

Kde se dá koupit ta tryska mě ju někdo ukradl!!dá se koupit ta tryska a nebo musím koupit celej stěrač!!

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od t.zbras »

Tak jsem musel vse rozdelat,tryska byla opravdu ucpana,ale to neni vse. Ikdyz jsem ji vycistil tak stale nic,nechal jsem oddelanou hadicku vzadu u okna a z ni nic stejne netece. Tak jsem si vzal 1.5m medeneho dratu a ten jsem tam cely strcil a stejne nic!! Tak jsem sel dopredu k motorku. Rozpojil hadicku k zad. odskrikovaci a odzkousel (pro jistotu) motorek - ten strika jako divy. A znovu sem zacal strkat drat,ale tam mi nesel cely, zhruba tak 0.75m a pak jako kdybych do neceho narazil(vypada to ze do tvrdeho),tak se ptam - neni tam nejaka spojka ci co? Drat jsem vytahl mokry od kapaliny,takze tam neco jde. Nevi nekdo jestli ta hadicka vede jako jeden kus od motorku az ke steraci nebo tam jsou nejake spojky mezi tim? Predem diky za prispevky.

Wynzel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.07.2008 12:17

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od Wynzel »

Nevím jestli to už máš vyřešené, ale u b 5.5 je v kufru u levého světla za tou plastovou krytkou kde je hever spojka s hadičkou do ostřikovače tam se to někdy rozpojí a teče to k blatníku Strč tam ruku najdi hadice spoj je a bude to fungovat

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od t.zbras »

Ahoj,vyresene to jeste nemam-nebylo vhodne pocasi. Hned to jdu zkusit. Zatim diky.

Uživatelský avatar
t.zbras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 01.03.2008 08:10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Zadni odstrikovac

Příspěvek od t.zbras »

Tak,je to jak si rikal. Hadicka vylitla! Tak,to uz mam opravene! Jeste bych potreboval trysku na zadni ostrikovac! Nevi nekdo kolik kostuje a zda se da normalne poridit? Mam ji totalne utemovanou,vubec mi nejde nicim vycistit! Diky za tipy.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“