Blne mi zadní mlhovka Help...

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
brumla008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 01.02.2008 15:45
Bydliště: Kladno-Libušín (Bečov u K.V)

Blne mi zadní mlhovka Help...

Příspěvek od brumla008 »

Zdar! Ráno to nadráždim,rozsvítim a rožne se i zadní hmlhovka :? a pak si s tim musim hrát aby to zhaslo.Sám za řidičema co jezdí zbytečně se zadní hmlovkou jedu permanentně s dálkovejma tak dlouho než to vypnou... :mrgreen: Dá se to opravit,nebo vyměnit celej ten kroutící čůrapajzl?

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Blne mi zadní mlhovka Help...

Příspěvek od Sundee »

mas dve moznosti.. bud vymenit cely vypinac svetiel .. to je tak cca 1000-2000 KC..
alebo to rozobrat..
ked to rozoberes.. tak staci ak vyberes len tu otacaciu cast... tam je taka tycka ktora vlastne stlaca mikrospinac hmlovky a potom niekde v zadu vo vpinaci ovlada samotne spinace svetiel..

teba by mala zaujimat cast na zaciatku tej stredovej osky (ked si ju dobre poobzeras tak hned za tym okruhlum ktore bezne drzis v ruke ked otacas vypinac tak ta tycka tam ma take vybratie. to vybratie sluzi na to ze sa uvolni mikrospinac hmloviek pripadne aj prednych hmloviek).. tam bude urcite nejak zodrata (osuchana) to je dobre tam nieco dat.. ja som to robil kamosovi tak. .ze som spajkovackou tam prilepil nejaky plast a potom to smirglom a pilnikom opiloval aby to bolo pekne a zaroven dobre.. ..potom vypinac poskladas dokopy.. a sichta hotova
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“