spojler před.nárazníku B5

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
dali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 06.01.2008 20:42
Bydliště: mezi ostravou,haviřovem,třincem a příborem

spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od dali »

Zdravim mám na vás dotaz chlapi..Kde a za kolik sehnat tento krásný spojlirek pod origo nárazník? Hledal jsem už snad všude na českých stránkach,ale marně :?
Přílohy
11561cbaj3.jpg

Uživatelský avatar
JARDA_L
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od JARDA_L »

Tak ten je vonavka moc temu pašikovy sluší!!!

Uživatelský avatar
dali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 06.01.2008 20:42
Bydliště: mezi ostravou,haviřovem,třincem a příborem

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od dali »

No tak chlapi neřikejte,že vám tento spjlirek nic neříka na DE strankach ho maji upravení pašouni celkem často akorát má jaziková bariera je dost velkou překážkou.. :evil:

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od malejpeta »

je to origo od firmy VOTEX.

Uživatelský avatar
dali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 06.01.2008 20:42
Bydliště: mezi ostravou,haviřovem,třincem a příborem

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od dali »

malejpeta píše:je to origo od firmy VOTEX.
Díky,koukal jsem po netu,ale marně distributor do čr asi není.. Akorát na stránkách http://www.vwmaniac-club.cz" onclick="window.open(this.href);return false; mužou sehnat nějaké doplňky,ale ten spojlirek tam není.. :(

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od malejpeta »

dali píše:
malejpeta píše:je to origo od firmy VOTEX.
Díky,koukal jsem po netu,ale marně distributor do čr asi není.. Akorát na stránkách http://www.vwmaniac-club.cz" onclick="window.open(this.href);return false; mužou sehnat nějaké doplňky,ale ten spojlirek tam není.. :(
zkus vw dealera,ale bude to palba :(

Uživatelský avatar
dali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 06.01.2008 20:42
Bydliště: mezi ostravou,haviřovem,třincem a příborem

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od dali »

malejpeta píše:
dali píše: Díky,koukal jsem po netu,ale marně distributor do čr asi není.. Akorát na stránkách http://www.vwmaniac-club.cz" onclick="window.open(this.href);return false; mužou sehnat nějaké doplňky,ale ten spojlirek tam není.. :(
zkus vw dealera,ale bude to palba :(
jj přes Google mi to nášlo odkaz na DE stránky přímo na autorizovanou prodejnu VW to asi nezaplatím.. :? Nechápu,že takové krásné doplňky nikdo u nás v ČR nedováží nebo nezkopíruje.. Určitě by to šlo více na dračku než nějaké celolaminatové příšery co na pašíkovi vůbec nesedí! :evil:

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od malejpeta »

dali píše:
malejpeta píše: zkus vw dealera,ale bude to palba :(
jj přes Google mi to nášlo odkaz na DE stránky přímo na autorizovanou prodejnu VW to asi nezaplatím.. :? Nechápu,že takové krásné doplňky nikdo u nás v ČR nedováží nebo nezkopíruje.. Určitě by to šlo více na dračku než nějaké celolaminatové příšery co na pašíkovi vůbec nesedí! :evil:
určitě by se to neprodávalo líp než ty příšery,protože lidi nemaj vkuz a čím větší radlice na sníh,tím lépe :mrgreen:

Uživatelský avatar
dali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 06.01.2008 20:42
Bydliště: mezi ostravou,haviřovem,třincem a příborem

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od dali »

Rozhodně teď na zimu určitě :D Ale i tak díky za pomoc!

Uživatelský avatar
dali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 06.01.2008 20:42
Bydliště: mezi ostravou,haviřovem,třincem a příborem

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od dali »

Opět píšu po delší odmlce.. Clubáci je vás na stánkách registrovaných kolem tisíce možná i víc snažím se sehnat přední spojler na B5! Zatím mi byl schopen a ochotný podat nějaké info jen malejpeta.. Vyrábi ho VOTEX na netu jsem ho nenašel! Tento týden jsem ho zahlednul dvakrát u nás na dvou Pašounech a připadá mi hloupé šahat na ručku otočit to do protivky zablokovat prujezd jen kvuli jedne hloupé otázce kde ho sehnali..? Protože,i když jsem registován na největších VW sránkách v ČR které mají nezpočet chytrých a znalých členu, kteří vi o autech této značky vše!! Nejou ochotni poradit nebo se zabývat s takovou prkotinou jako je obyčejný nebo spíše neobyčejný spojler pod orig. narazník B5.. Chápu možná se někomu nelíbí na tolik že mu to nestojí ani za řeč.. Ale pro mě je to zatím zoufalé volání do tmy! :evil: Pokud se přes to někdo odhodlá poradit předem Srašně MOC DĚKUJI!!

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od malejpeta »

dali píše:Opět píšu po delší odmlce.. Clubáci je vás na stánkách registrovaných kolem tisíce možná i víc snažím se sehnat přední spojler na B5! Zatím mi byl schopen a ochotný podat nějaké info jen malejpeta.. Vyrábi ho VOTEX na netu jsem ho nenašel! Tento týden jsem ho zahlednul dvakrát u nás na dvou Pašounech a připadá mi hloupé šahat na ručku otočit to do protivky zablokovat prujezd jen kvuli jedne hloupé otázce kde ho sehnali..? Protože,i když jsem registován na největších VW sránkách v ČR které mají nezpočet chytrých a znalých členu, kteří vi o autech této značky vše!! Nejou ochotni poradit nebo se zabývat s takovou prkotinou jako je obyčejný nebo spíše neobyčejný spojler pod orig. narazník B5.. Chápu možná se někomu nelíbí na tolik že mu to nestojí ani za řeč.. Ale pro mě je to zatím zoufalé volání do tmy! :evil: Pokud se přes to někdo odhodlá poradit předem Srašně MOC DĚKUJI!!
spoiler,který má dost passatů v ČR je tento.je podobný a je z laminátu.origo jsem ještě neviděl.
http://www.gt-tuning.cz/cs/eshop/219-pa ... ni-spoiler" onclick="window.open(this.href);return false;
jinak tady na fóru se ozve hodně členů,jen když se řeší nějaká hovadina(co je lepší,spotřeba atd.) krom pár jedinců,kterým dík

Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od Radegman »

já našel jen tenhle, ale nevím jestli by pasoval i na B5

http://www.rusmich-tuning.cz/good.php?g ... Passat-3BG" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

Uživatelský avatar
dali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 06.01.2008 20:42
Bydliště: mezi ostravou,haviřovem,třincem a příborem

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od dali »

malejpeta píše:
dali píše:Opět píšu po delší odmlce.. Clubáci je vás na stánkách registrovaných kolem tisíce možná i víc snažím se sehnat přední spojler na B5! Zatím mi byl schopen a ochotný podat nějaké info jen malejpeta.. Vyrábi ho VOTEX na netu jsem ho nenašel! Tento týden jsem ho zahlednul dvakrát u nás na dvou Pašounech a připadá mi hloupé šahat na ručku otočit to do protivky zablokovat prujezd jen kvuli jedne hloupé otázce kde ho sehnali..? Protože,i když jsem registován na největších VW sránkách v ČR které mají nezpočet chytrých a znalých členu, kteří vi o autech této značky vše!! Nejou ochotni poradit nebo se zabývat s takovou prkotinou jako je obyčejný nebo spíše neobyčejný spojler pod orig. narazník B5.. Chápu možná se někomu nelíbí na tolik že mu to nestojí ani za řeč.. Ale pro mě je to zatím zoufalé volání do tmy! :evil: Pokud se přes to někdo odhodlá poradit předem Srašně MOC DĚKUJI!!
spoiler,který má dost passatů v ČR je tento.je podobný a je z laminátu.origo jsem ještě neviděl.
http://www.gt-tuning.cz/cs/eshop/219-pa ... ni-spoiler" onclick="window.open(this.href);return false;
jinak tady na fóru se ozve hodně členů,jen když se řeší nějaká hovadina(co je lepší,spotřeba atd.) krom pár jedinců,kterým dík
Nevypadá vubec špatně diky budu o něm uvažovat! Ten co jsem tady dal na ukázku taky nebude určitě origo,ale laminát jen je škoda že ho vyrábí nějaká malá asi německá firma (VOTEX) které hodně vázne distribuce škoda.. :( Díky!!

Uživatelský avatar
dali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 06.01.2008 20:42
Bydliště: mezi ostravou,haviřovem,třincem a příborem

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od dali »

Radegman píše:já našel jen tenhle, ale nevím jestli by pasoval i na B5

http://www.rusmich-tuning.cz/good.php?g ... Passat-3BG" onclick="window.open(this.href);return false;
Nevím,ale asi by ty pruduchy nepasovali navic RIEGER to je ranec.. Ale taky díky vše se cení!! :wink:

Uživatelský avatar
dali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 06.01.2008 20:42
Bydliště: mezi ostravou,haviřovem,třincem a příborem

Re: spojler před.nárazníku B5

Příspěvek od dali »

Pokud někdo ještě něco objeví klidně sem stim budu rád! Mám v plánu rozhodit předek pasovce kolem dubna při instalaci new světel,masky tam chci vrznout hned i ten spojlirek a pár decentních vychitávek na omlazení vzhledu..

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“