POMOC !!!vymena 5 dveří na b5

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
columcille
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.03.2009 12:43

POMOC !!!vymena 5 dveří na b5

Příspěvek od columcille »

ahoj . mam passata b5 combi r.v. 2000.bohužel mam bourane 5dveře a mužu koupit starší za rozumnou cenu , ale jsou z passata r.v 2002 faceliftu a nevim jestli mi tam pujdou .mužete nekdo poradit???

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: POMOC !!!vymena 5 dveří na b5

Příspěvek od jangeltner »

ja si myslim ze asi sedet nebudou .. podle toho jestli maš vzedu svetla už z B5.5 takk to uz by sedelo ae pokud tam maš ješte ty stary tak to sedet nebude tot muj nazor.

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC !!!vymena 5 dveří na b5

Příspěvek od vwszene »

U kombíka je to jedno, tam sedět budou.koukni na http://www.passatplus.de.Tam" onclick="window.open(this.href);return false; je přímo popsaný, jak se to mění i se zapojenim elektriky.U sedana to pasovat nebude.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
Funstorm
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: POMOC !!!vymena 5 dveří na b5

Příspěvek od Funstorm »

je v tom problem...predevsim v elektrice...k osvetleni na spz u B5 vede jen jeden konektor...u b5,5 je potreba na kazdy svetylko jeden...coz o to...to by slo...ale nejhorsi je zapojeni elektrickyho otevirani vika...jelikoz u B5 je to klasicky manualne...u b5,5 je to elektricky motorkama...ja to sice nedelal ale jednu B5 s vratama z B5,5 sem mel...a prave kvuli tomu otevirani...sem vzdy kdyz sem chtel otevrit kufr tak sem musel mit klicek v zapalovani otocenej na polohu zhaveni atd....takze bych radsi sel do puvodniho vika ktere tam patri :wink:
Fully loaded 3BG Exclusive

columcille
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.03.2009 12:43

Re: POMOC !!!vymena 5 dveří na b5

Příspěvek od columcille »

jo dik za radu. s tou elektrikou jsem taky neco slyšel

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC !!!vymena 5 dveří na b5

Příspěvek od vwszene »

stim klíčkem v poloze žhavení - tak si to měl zapojený nějak divně páč jak na tom německym foru tak i tady to někdo předělával a fungovalo to v pohodě.jen se musí sehnat vše včetně zámku z faceliftu a hodit to do B5tky.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC !!!vymena 5 dveří na b5

Příspěvek od pino.t »

vwszene píše:stim klíčkem v poloze žhavení - tak si to měl zapojený nějak divně páč jak na tom německym foru tak i tady to někdo předělával a fungovalo to v pohodě.jen se musí sehnat vše včetně zámku z faceliftu a hodit to do B5tky.
A co třeba přehodit zámek z bouranejch dveří do novejch?
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“