Komfortna jednotka - ako sa k nej dostat?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Komfortna jednotka - ako sa k nej dostat?

Příspěvek od ameron »

Caute, mam mozno pre niektorych taku stupidnu otazku :-)
Uz dva krat som si montoval alarm Magicar na B5 passat tak ze som si pripojil snimanie dveri na vnutorne svetlo namiesto na komfortnu jednotku. Funguje to celkom ok.
Ale rozmyslal ze by som si to prepojil vo volnom case na komfortku tak ako to ma byt.

Len mam taky problem, ze neviem ako sa mam k nej dostat :-). Viem ze by mala byt medzi sedadlom vodica a pedalmi pod kobercom. Ked som na to ale dnes pozeral tak som tam sice nasiel velku ciernu krabicu (cca 20x20xm) ale neviem ako ju vybrat von, lebo ten koberec sa da nadvihnut maximalne o 3 cm. Prestrcim k nej ledna tak dva prsty.
Ak mate niekto nejaku fotku tak ju sem prosim vas dajte.

Dik za radu.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortna jednotka - ako sa k nej dostat?

Příspěvek od pino.t »

Vyndáš sedačku, odděláš plasty kolem prahů a koberec musí jít zvednout víc, krabice je přišroubována k podlaze a až v ní je ta jednotka.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Komfortna jednotka - ako sa k nej dostat?

Příspěvek od ameron »

Jezismaria tak to sa mi vobec nechce kvoli tomu vyberat sedacku :-) Takze ked vyberiem von sedadlo vodica a kryty prahov malo by to stacit? Potom ten pokrovec uz pojde von tak ze tu komfortku dam von?

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortna jednotka - ako sa k nej dostat?

Příspěvek od pino.t »

ameron píše:Jezismaria tak to sa mi vobec nechce kvoli tomu vyberat sedacku :-) Takze ked vyberiem von sedadlo vodica a kryty prahov malo by to stacit? Potom ten pokrovec uz pojde von tak ze tu komfortku dam von?
jj když vyndáš sedadlo, tka to jde snadno.
Sedák řidiče taky není těžky vyndat, vzadu odšroubuješ plastíky z lyžin, zepředu odšoubuješ pojezd a sedadlo vysuneš, venku je to raz dva.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Komfortna jednotka - ako sa k nej dostat?

Příspěvek od ameron »

Dik. No dobre ked ho budem mat von, tak ho aspon doma vytepujem :-).
A mate niekto popis konektorov RJ komfortky? Vo FAQ som to nenasiel. Potrebujem vediet kde su na nej pripojene dverne snimace. Predpokladam ze budu vsetky zvlast a budem to musiet spojit cez diody k alarmu? Nechce sa mi to hladat premeriavat pokus omyl...

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Komfortna jednotka - ako sa k nej dostat?

Příspěvek od majkl1 »

A pokud máš boční bágle nezapomeň je odpojit, než vyndáš sedačku a pak nezapínat zapalování. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Komfortna jednotka - ako sa k nej dostat?

Příspěvek od ameron »

pino.t píše:
ameron píše:Jezismaria tak to sa mi vobec nechce kvoli tomu vyberat sedacku :-) Takze ked vyberiem von sedadlo vodica a kryty prahov malo by to stacit? Potom ten pokrovec uz pojde von tak ze tu komfortku dam von?
jj když vyndáš sedadlo, tka to jde snadno.
Sedák řidiče taky není těžky vyndat, vzadu odšroubuješ plastíky z lyžin, zepředu odšoubuješ pojezd a sedadlo vysuneš, venku je to raz dva.
A nie je v tom este nejaky figel? Odsrouboval som krytky odsrouboval som obe matice na tom doraze vpredu a sedadlo sa mi neda vysunut z kolajnic, ten doraz este na niecom asi drzi lebo nejde von. Skusal som to minule ked som vysaval interier a ked sa mi to nepodarilo za pol hodinu vybrat nechal som to zatial tak. Na com to tam este drzi? Ozaj konektory naspodu sedadla (airbagy, vyhrev zadku) staci odpojit ked to vysuniem z kolajnic?

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“