NOVÝ KLÍČ

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
streetfighter315
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 29.03.2009 22:19

NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od streetfighter315 »

Zdravim.Mam dotaz ohledne sveho passatu 1,8 20v turbo 1997.Ztratil jsem klic...Nechal jsem ho udelat podle technicaku,ale nejde tam.To znamena,ze jsou menene zamky?.Zkousel jsem volat predchoziho majitele,ale majitel zamky nemenil a na dalsi majitele v technicaku jsem cislo nesehnal.Auto mam odemcene uz.Jeden typek mi vyndal zamek u ridice.Chtel bych se zeptat jak to mam resit??mam nechat udelat novej klic podle zamku ze dveri???A co imobilizer??Nerozumim tomu tak prosim o radu.Dekuji

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od standokan »

není problém udělat klíč podle zámku pak klíč přez vag příspusobíš jak immo tak dálku
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

streetfighter315
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 29.03.2009 22:19

Re: NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od streetfighter315 »

Jee diky za rychlou odpoved.Takze zitra vemu zamek co mam vyndany od ridice a dojedu udelat novej klic.A potom prez vag prispusobim?To uz jsem nejak nepobral :) jinak na kolik to vsechno tohle vyjde??Jeste jednou diky

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od standokan »

s tím zámkem musíš tam kde to uměj pohledej to zde někde se to psalo http://www.marak.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

streetfighter315
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 29.03.2009 22:19

Re: NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od streetfighter315 »

S tim zamkem dojedu tady 30 km prej tam delaj klice podle zamku tak jsem zvedavej.Jo ja jsem se snazil neco o tom najit,ale nejak to neklaplo :)

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od standokan »

http://www.marak.cz/infopage/vyroba-aut ... autozamku/" onclick="window.open(this.href);return false;
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

streetfighter315
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 29.03.2009 22:19

Re: NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od streetfighter315 »

super diky moc!!

Uživatelský avatar
Hanča
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.03.2009 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od Hanča »

Ahoj, tak jsme si konečně včera přivezli pašíka. Ale dostali jsme k němu pouze jeden klíč, že jich majietelé víc nemají. Ke klíči máme dálkové ovládání (jako přívěsek - není v klíči...). Dnes jsem se ptala na možnost přidělání klíče a pán mi dal na výběr buď vystřelovací škodováckej, kterej má v sobě i dálku a pak jen obyč klíč, oba v sobě mají prý čip, ale načipovat si to musím nechat prý jinde.
Bude mi stačit přidělat pouze klíč a načipovat to lze přes VAG? Ten totiž máme. Nebo se dá přes VAG nakódovat pouze imobilizér? A jak s tou dálkou? Půjde taky nějak nakódovat? A ještě dotaz - máme strach, aby neměl někdo náhodou ten druhý klíč, který jsme k vozu nedostali, je možné nějak "překódovat" třeba imobilizér? Nebo je jen možnost vyměnit zámky? Díky za reakce... :wink:
Omlouvám se, jestli mám hloupý otázky, ale moc tomu nerozumím :oops: :)

Uživatelský avatar
Hanča
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.03.2009 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od Hanča »

:?:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: NOVÝ KLÍČ

Příspěvek od Paskal »

Hanča píše:Ahoj, tak jsme si konečně včera přivezli pašíka. Ale dostali jsme k němu pouze jeden klíč, že jich majietelé víc nemají. Ke klíči máme dálkové ovládání (jako přívěsek - není v klíči...). Dnes jsem se ptala na možnost přidělání klíče a pán mi dal na výběr buď vystřelovací škodováckej, kterej má v sobě i dálku a pak jen obyč klíč, oba v sobě mají prý čip, ale načipovat si to musím nechat prý jinde.
Bude mi stačit přidělat pouze klíč a načipovat to lze přes VAG? Ten totiž máme. Nebo se dá přes VAG nakódovat pouze imobilizér? A jak s tou dálkou? Půjde taky nějak nakódovat? A ještě dotaz - máme strach, aby neměl někdo náhodou ten druhý klíč, který jsme k vozu nedostali, je možné nějak "překódovat" třeba imobilizér? Nebo je jen možnost vyměnit zámky? Díky za reakce... :wink:
Omlouvám se, jestli mám hloupý otázky, ale moc tomu nerozumím :oops: :)
No asi takhlenc.
1) vyndat vložku zámku ze dveří a zaslepit ji. Dá se koupit zaslepka stojí nějakých 200Kč
2) VAGem klíč nový nakoduješ + i ten co máš (ale musíš znát PIN) Ten se dá vyčíst z Budíku...ale na to musíš mít jinačí vercajk.
3) Když si znovu nakoduješ nový počet klíču...tak jestli má někdo ještě rezervní klíč tak mu je na h***o. :)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“