Zamknutí dálkou i s oknem

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Luccaso7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 27.07.2012 14:32

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od Luccaso7 »

Novější jednotky jdou pres MKM, jinak musíte mít notebook s COM portem, kabel do COM portu, pak VCDS a můžete stahovat a zatahovat klíčkem jak je libo :taunt: . Kdyby někdo chtěl mám seznam jednotek a co a kde na jaký adrese přepsat, ale pouze na vlastní nebezbečí :D

zdenek foltyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 26.09.2012 14:00
Bydliště: tesetice rataje 73

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od zdenek foltyn »

mam problem pise mi motordiag ze nelze nacist jednotku a nevim proc uz mi nejde ani vagem a loni mi sla bez problemu nevite cim to je dekuji za nazory

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od tornado1 »

jaké auto? může to být vadná komfortka nebo voda u komfortky
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od tornado1 »

nebo máš nějaký blbý kabel
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

zdenek foltyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 26.09.2012 14:00
Bydliště: tesetice rataje 73

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od zdenek foltyn »

me to fungovalo chvily pak to prestalo auto je passat b6 1,9 96kw 2002 kabl mam vag kkl takovy modri voda tam neni ani zoxidovane kable nic proste a jestli by byla vadna tak by to nefungovalo ne tak tet pozoruji ze mi neblika ta kontrolka ze je zamceno u ridie na dverich

lukybond
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 02.03.2013 00:19

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od lukybond »

Prosím mám 3klíčkoví dálkáš passat 2003 naprogramoval by mi někdo zavření oken při podržení tlačítka ?? Díky Hradec Králové..

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od pohodarkajik »

lukybond píše:Prosím mám 3klíčkoví dálkáš passat 2003 naprogramoval by mi někdo zavření oken při podržení tlačítka ?? Díky Hradec Králové..
zalezi na komfortni jednotce, ale mam auto 2002 a udelal jsem to, tak se kdyztak ozvy, ale nejdriv zkus zjistit cislo komfortni jednotky

Uživatelský avatar
Lukas44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 07.01.2010 18:40
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od Lukas44 »

Tak přidám taky svůj poznatek... Pašík 2002 (model 03) komfortka 1J0 959 799 B okna přes motordiag aktivované v poho akorát to má chybu na kráse... Chci na dálku stáhnout okna aby se v těchto parných dnech auto vyvětralo tak auto odemknu, stáhnu okna... pohoda pak ale zapracuje automatika a po pár sekundách se auto samo zamče protože sem neotevřel žádné dveře ani jsem nestrčil klíček do zapalování. Zamčením se aktivuje alarm a stačí minimální podnět díky otevřeným oknům k jeho aktivaci a auto řve jak kráva. Myslel jsem že to maj vychytaný a u stažení oken na dálku se už auto samo zamykat nebude. Na vyvětrání auta těch pár sekund nestačí ... to radši sednu do auta se zataženýma oknama stáhnu si je růčo od řidiče a rychle se rozjedu a odporem vzduchu mám auto vyluftovaný hned... Neexistuje na to samozamčení nějakej lék?
Golf IV 1.9 TDi 66 kW / Passat 1.9 Tdi 96kw 4x4 .....bejvávat PASSAT B5 1.8T 110 kW

Uživatelský avatar
Druss81
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 27.04.2013 12:45

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od Druss81 »

Mal by som otázku, nastavil som si otváranie, zatváranie okien, chcel som vyskúšať ten hrozný zvukový klaksón, tak som zafajkol aj ten, vyskúšal som, reku dám to preč, a už sa mi to nedalo... Robil som to cez Motordiagkomfortmanager, vypíše jednotka neodpovída... Skúšal som aj VAG, kanál 46, ale rovnako som pochodil, vyhodilo, že žiadna odpoveď. Bude v háji komfortka? A pokiaľ áno, ko zistím, aké je jej číslo? Mám Pašíka 2001, 1,9 74 kW, variant Comfort... Ďakujem za každú odpoveď.

Keď som si dal vypísať chybové kódy, nič nenašlo, všetko inak funguje, len sa neviem dostať do nastavení komfortky
Volkswagen Passat 2001, 1,9 Tdi 74kW

Vincek212008
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.01.2013 19:01

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od Vincek212008 »

zdravím, chtěl bych nakodovat automatické zamykaní při rozjezdu. Sev.Morava Krnov Opava. díky

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od karlospv »

Druss81 píše:Robil som to cez Motordiagkomfortmanager, vypíše jednotka neodpovída...
To mi taky jednou udelalo a stacilo odpojit nachvilu baterku.

Uživatelský avatar
Druss81
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 27.04.2013 12:45

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od Druss81 »

Hm, to vyskúšam, vďaka za typ
Volkswagen Passat 2001, 1,9 Tdi 74kW

jakubr6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 04.01.2014 14:46

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od jakubr6 »

Ahoj koupil jsem si passata a nejde mi vypnout alarm dvojím zamknutím a dále mi nejde deaktivovat hlídání vnitřního prostoru, mohl by mi stím někdo pomoci jsem od Ostravy díky moc jo a ještě mi nechce fungovat otevírání kufru z auta tím tlačítkem pokud by se někdo v tomto vyznal a uměl předělat nebo opravit byl bych moc rád můj email je jakubr6@seznam.cz ještě jednou dík a i to houknutí při zamykání by bylo fajn :cry:

Uživatelský avatar
eNookyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 16.06.2015 18:24
Bydliště: Nýrsko, 340 22

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od eNookyn »

Jde to nastavit přez VCDS? V přizpůsobení jsem to nenašel :/
VW Golf IV 1.9TDI (6/2002)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zamknutí dálkou i s oknem

Příspěvek od majrek001 »

nejde to přes vcds u GIV/B5.5 novější (GV/3C) už se kodují přes VCDS
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“