passat B5.5 origo autoalarm

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
jaytech
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 31.05.2009 08:58
Bydliště: Pardubky

passat B5.5 origo autoalarm

Příspěvek od jaytech »

abych předešel nějakýmu pranýřování ..skoro hodinu přes vyhledávání tady na foru a na google hledám řešení mého problému, ale nenašel :-/

jsem čerstvým majitelem ojeté B5.5, myslel jsem že ve výbavě alarm není, ale podle všeho je..včera jsem řešil jak stáhnout/zatáhnout všechny okna v autě přes otáčení klíčem v zámku a nějakým způsobem (bohužel netuším jak ( ) se mi podařila situace, kdy bylo auto odemčené-tj. vyskočené čudly u dveří a blikala červená ledka u dveří u řidiče, při otevření dveří začalo auto řvát a blikat směrovky, takžepředpokládám,že jde o origo autoalarm..bohužel nevím jak se mi to podařilo, protože se mi nedaří docílit odemčeného auta a aktivovaného alarmu..

mohl by mi někdo kdo se v tomto vyzná vysvětlit,jakým způsobem origo alarm funguje??jestli se dá aktivovat např. přes DO atp...měl by hlídat otevření kufru,dveří a kapoty,dá se nějakým způsobem deaktivovat (myšleno bez použití VAG)

předem děkuji za pomoc
3C comfortline, 2007, 103kw, BMP

jakubparo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 16.04.2009 21:29

Re: passat B5.5 origo autoalarm

Příspěvek od jakubparo »

na tohle ja v passatu mam udelany tlacitko ktery ten alarm vypne nebo zapne;-) myslim u originalu;-)

Uživatelský avatar
mobilik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 16.04.2008 20:30
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: passat B5.5 origo autoalarm

Příspěvek od mobilik »

Ale to ti vypne iba senzory ulrazvukove nie cely alarm...

SniperWolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.06.2009 21:38
Bydliště: Poltár SR
Kontaktovat uživatele:

Re: passat B5.5 origo autoalarm

Příspěvek od SniperWolf »

panove a nevedel by mi niekto poradit ako uplne odstavit alarm u B5 rv98??

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: passat B5.5 origo autoalarm

Příspěvek od ameron »

Na jednotke komfortu sa vypoja dva piny na mensom konektore. Niekto to tu uz pisal ale ja si nepamatam ktore. Je to ale tusim aj pri scheme konektoru ktore su niekde vo FAQ.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“