Nejde mi zamknou Passat z kufru a od spolujezdce

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Nejde mi zamknou Passat z kufru a od spolujezdce

Příspěvek od kvasky »

Ahoj, mám dotaz, nejde mi zamknout auto od spolujezdce a z kufru. Odemknot jde všemi zámky. (B5 r.v.98 Variant) Čím to může bejt. Auto nemá DO.

Další problém. Nějak mi blbne el stahovaní oken. Když u řidiče dám spínač na stahování do 2. polohy tak okno automaticky nesjede (musím ho držet) Když ho přitáhnu (2. poloha) tak autimaticky zajede. V čem je asi problem. U Octavie máme 1. poloha ruční stahování, 2. poloha automatická.

Díky za rady

Uživatelský avatar
mili
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od mili »

Mám to samé auto.
Co se týče oken tak jsem měl podobný problém. Spínač jsem musel držet a nebo na něj pořádně zatlačit.
Stačilo ho pouze rozebrat a vyčistit kontakty. Uvnitř jsou kontakty podobné jako pod tlačítky na mobilním tel. Pokud zoxidují nebo je tam bordel, tak je tam špatný kontakt a jde to pořád jen na první polohu.
U zamykání bych to tipnul na mikrospínač v zámku.

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Příspěvek od kvasky »

mili píše:Mám to samé auto.
Co se týče oken tak jsem měl podobný problém. Spínač jsem musel držet a nebo na něj pořádně zatlačit.
Stačilo ho pouze rozebrat a vyčistit kontakty. Uvnitř jsou kontakty podobné jako pod tlačítky na mobilním tel. Pokud zoxidují nebo je tam bordel, tak je tam špatný kontakt a jde to pořád jen na první polohu.
U zamykání bych to tipnul na mikrospínač v zámku.
vyzkouším a uvidím. Spínač na okna jsem už měl rozebranej, ale moc moudrej jsem z toho nebyl. Zkusím to znovu.

Uživatelský avatar
mili
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od mili »

Musíš ho rozebrat úplně a vyčistit tam takové plošky. Je tam i přesně poznat který kontakt je na co. Případně se to i nechá vyzkoušet když je to rozebrané. Stačí spojit kontakty a uvidíš.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“