Central-važnej problem

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
FruFru
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.08.2009 02:47

Central-važnej problem

Příspěvek od FruFru »

Chci odemknout auto DO a nic.Tak jsem vymenil baterky v DO,zase nic.Koukam,neblika ledka.Asi baterka v prd... mam to uz 5 let a stale puvodni.Tak po urcite namaze otevru kapotu,a ejhle baterka je ziva!Odpojim zapojim baterku a ledka blika.Mam vyhrano si myslim ovsem zase nic.DO proste nefachci.To jsem mezi tim jel pro druhe klice,pry kdyz vymenis baterije v DO musi si pak nacist kod.Doma jsou fukcni musi teda fungovat,chyba lavky.Ani tuk!Tak jsem trochu ,,nasilim'' otevrel auto.Nemam totiz na aute jedinej zamek!Zevnitr vse funguje jak ma.Centralem zamknes,odemknes.Svetylka ve dverich sviti jak maji v patej dverich taky?Proste krome toho DO funguje vse bez problemu.Akorat ted nemuzu zamknout zvenku auto a to je docela problem.Komfort jsem kontroloval vsude sucho kontakty nalesteny.Jak novy!Poradte nekdo co s tim?Díky moc.

Joda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 08.08.2009 10:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Central-važnej problem

Příspěvek od Joda »

Zkus znovu nakódovat dálkové ovladače. Někdy se kódování z ŘJ. prostě ztratí. Neznám příčinu, ale někdy se to stane a pak to chodí normálně.
Passat B5.5 HIGHLINE 1.9TDI 96kW r.2005

FruFru
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.08.2009 02:47

Re: Central-važnej problem

Příspěvek od FruFru »

Díky moc.Bylo to ono.Překodoval to a jde to.Zaroven jsem si nechal zapnout zablikání+hoknutí pri zamcení,ale to nejede i kdyz říkal,že to zapl?Při odemykání to jde.A to dotažení oken tam prý nemá aby mě to aktivoval.Můžete mě někdo poradit,nebo zaktivovat?Díky.Jsem Brno.

Uživatelský avatar
jano_m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 21.04.2009 17:01
Bydliště: Slovwakia

Re: Central-važnej problem

Příspěvek od jano_m »

FruFru píše:Díky moc.Bylo to ono.Překodoval to a jde to.Zaroven jsem si nechal zapnout zablikání+hoknutí pri zamcení,ale to nejede i kdyz říkal,že to zapl?Při odemykání to jde.A to dotažení oken tam prý nemá aby mě to aktivoval.Můžete mě někdo poradit,nebo zaktivovat?Díky.Jsem Brno.
doťahovanie okien: aké máš auto??? pretože to záleží od komfortky... ak by si mal komfortku tretej generácie, tak by to išlo v pohode cez Motordiag Komfort Manager...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“