Nejdou mi otevřít zadní dveře

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zbyšík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 22.10.2008 12:12
Bydliště: Novwojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Nejdou mi otevřít zadní dveře

Příspěvek od Zbyšík »

Ahoj chlapi mám problém včera sem zamknul auto v pohodě a při odemčení mi zadní dveře za řidičem zůstaly zamčené a nejdou otevřít,když otevíram ze vnitř tak čudlík vyjede ale,když pustím páčku tak hned zajede a dveře jsou pořád zamčené :( Jak je otevřu?

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou mi otevřít zadní dveře

Příspěvek od ZALL »

Stalo se mi to samé vepředu.
Mě to na diagnostice psalo nesmyslný signál jednotky zamykání v těch dveřích (ten název byl trochu jinak, kdo si to má pamatovat)
Někomu pomohlo zkoušet dálkou odemykat a přitom pobouchávat s citem na dveře, mě ale ne. Nakonec jsem to dal do servisu protože jsem zrovna neměl čas to řešit a ani jsem si na to netroufal.
Museli sundat tapec dveří, zlikvidovat zevnitř tu klec v který je celá jednotka chráněná před zloději, pak to šlo odemknout a jednotka se kupovala i se střevama z vrakáče asi za 2500,-
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
Zbyšík
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 22.10.2008 12:12
Bydliště: Novwojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou mi otevřít zadní dveře

Příspěvek od Zbyšík »

no super můj problém bude asi větší už mi centrál přestal fachat uplně,už mi ani nezamkne tak musím každé dveře zamykat zvlášť :? sem tam se stane že odemkne,a nejdou ani okna a nerozsvěcuje se ani osvětlení v autě tak to spíš vypadá na nějaky problém s komfortkou.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Nejdou mi otevřít zadní dveře

Příspěvek od majkl1 »

U komfortky bude asi ten problém, že nevydrží pod vodou dlouho bez dechu. Ačkoliv je to jen hromádka plastů a kovů, tak se chová jako suchozemský savec:twisted:
Klasika - koberec nahoru a juknout na komfortku. Samozřejmě také odhalit kudy se tam voda dostává. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“