Jištění proti krádeži??

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od pianko111 »

no abych jen neremcal tak nejlepsi je asi kombinace vseho. Ja mam auto pojisteny, samosrejme alarm, GSM+GPS komunikator s tim ze mam nekolik nezavislych imobilizacních okruhů a mobilem muzu odposlouchavat dení v aute, odemykat, zamykat, troubit a zastavit ho kdekoli kde je pokryti GSM atd. hold se tim zivim :lol: a od Defendu jsem ustoupil kdyz jsem videl videa s BumpKeyem. Jen bude sranda az mi nekde umre nejaky relatko :lol:
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

Uživatelský avatar
marty_vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.05.2008 23:15
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od marty_vw »

Panove kombinace GPS+GSM Athos 1803 od jablotronu mi prijde nejrozumnejsi, auto hlasi kazdou blbost na mobil /vybita baterie, otevreni dveri, jakykoli pokles napeti/ pres mobil lze zablokovat ze nelze nikterak nastartovat, pres handsfree se necha volat do auta a spousty jinejch blbovinek. Porizovaci cena okolo 10tis, mesicne bud kredit na simkartu nebo se ne necha pripojit na sledovaci sluzbu, platim cca 550kc mesicne i s el. knihou jizd a uz mi to nekolikrat zachranilo auto a navic muzete hlidat kam Vam s tim zena jezdi :D:D:D:D

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od pianko111 »

marty_vw píše:Panove kombinace GPS+GSM Athos 1803 od jablotronu mi prijde nejrozumnejsi, auto hlasi kazdou blbost na mobil /vybita baterie, otevreni dveri, jakykoli pokles napeti/ pres mobil lze zablokovat ze nelze nikterak nastartovat, pres handsfree se necha volat do auta a spousty jinejch blbovinek. Porizovaci cena okolo 10tis, mesicne bud kredit na simkartu nebo se ne necha pripojit na sledovaci sluzbu, platim cca 550kc mesicne i s el. knihou jizd a uz mi to nekolikrat zachranilo auto a navic muzete hlidat kam Vam s tim zena jezdi :D:D:D:D
naprostej souhlas ale v dobe kdy ja to montoval tak ho jeste nevyrabeli :(
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od petersonix »

A co třeba TomTom.. :?: pokud máš dvě navi od TT, třeba to nejlevnější a nejjednodušší TomTom ONE, tak v něm přeci existuje služba TT Kamarádi.. Když je spáruješ a to jedno schováš do auta a přivedeš stálou šťávu jako u starýho mobilu, pak na tom hlavním TT přes spuštěnou aplikaci uvidíš přesné souřadnice toho druhýho (auta) non-stop :wink: .Za 4ku se už snad na netu dá koupit... a žádný další poplatky už NENEneplatíš.. ale je to jen nápad.. :arrow:

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od stréc od piva »

petersonix píše:A co třeba TomTom.. :?: pokud máš dvě navi od TT, třeba to nejlevnější a nejjednodušší TomTom ONE, tak v něm přeci existuje služba TT Kamarádi.. Když je spáruješ a to jedno schováš do auta a přivedeš stálou šťávu jako u starýho mobilu, pak na tom hlavním TT přes spuštěnou aplikaci uvidíš přesné souřadnice toho druhýho (auta) non-stop :wink: .Za 4ku se už snad na netu dá koupit... a žádný další poplatky už NENEneplatíš.. ale je to jen nápad.. :arrow:
zajímavé řešení,ale furt je to GPS...který když zajedu do tunelu...nebo do parkovacího baráku...tak končíš
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od petersonix »

stréc od piva píše:
petersonix píše:A co třeba TomTom.. :?: pokud máš dvě navi od TT, třeba to nejlevnější a nejjednodušší TomTom ONE, tak v něm přeci existuje služba TT Kamarádi.. Když je spáruješ a to jedno schováš do auta a přivedeš stálou šťávu jako u starýho mobilu, pak na tom hlavním TT přes spuštěnou aplikaci uvidíš přesné souřadnice toho druhýho (auta) non-stop :wink: .Za 4ku se už snad na netu dá koupit... a žádný další poplatky už NENEneplatíš.. ale je to jen nápad.. :arrow:
zajímavé řešení,ale furt je to GPS...který když zajedu do tunelu...nebo do parkovacího baráku...tak končíš

no se všema gps-kama to je jasný.. :? nezbývá než tam mít i ten mobil :P

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od Tomasek1234 »

:D az si koupim Q5 nebo RS6 asi si tam neco takovy dam. :) ale do auta za 250tis? trochu zbytecnej luxus. Navic kdyz ho bude profik chtit jsou vam vsechny vase GPS a GSM k hovnu. Teda pokud nemate ve volantu misto airbagu C4 a v sedacce snimac vasi vahy, kterej pri zjisteni vetsi odchylky vahy ridice naloz ve volantu odpali :D

Uživatelský avatar
petersonix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 13.01.2009 11:54
Bydliště: Pce / Pha

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od petersonix »

Tomasek1234 píše::D az si koupim Q5 nebo RS6 asi si tam neco takovy dam. :) ale do auta za 250tis? trochu zbytecnej luxus. Navic kdyz ho bude profik chtit jsou vam vsechny vase GPS a GSM k hovnu. Teda pokud nemate ve volantu misto airbagu C4 a v sedacce snimac vasi vahy, kterej pri zjisteni vetsi odchylky vahy ridice naloz ve volantu odpali :D

Pane kolego :mrgreen: jinak páka na volantu drží jo? :lol:

lock338
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 31.12.2008 13:34

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od lock338 »

asi tak nejak sak jak bolo v tom prispevku co zadrzali to auto aj s tou rusickou tak naco van je neake gps alebo nieco ine ked to neposle ziadny signal ? :evil:
Passat..1.9.TDI
130Ps
B.5.5

Uživatelský avatar
STENLY.1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 03.06.2009 13:12

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od STENLY.1 »

pianko111 píše:
marty_vw píše:Panove kombinace GPS+GSM Athos 1803 od jablotronu mi prijde nejrozumnejsi, auto hlasi kazdou blbost na mobil /vybita baterie, otevreni dveri, jakykoli pokles napeti/ pres mobil lze zablokovat ze nelze nikterak nastartovat, pres handsfree se necha volat do auta a spousty jinejch blbovinek. Porizovaci cena okolo 10tis, mesicne bud kredit na simkartu nebo se ne necha pripojit na sledovaci sluzbu, platim cca 550kc mesicne i s el. knihou jizd a uz mi to nekolikrat zachranilo auto a navic muzete hlidat kam Vam s tim zena jezdi :D:D:D:D
naprostej souhlas ale v dobe kdy ja to montoval tak ho jeste nevyrabeli :(
Souhlasím. Taky mám Jablotron Athos a spokojenost. Pokud použiješ SIMku od T-Mobile, můžeš si aktivovat funkci lokalizace a přes SMS ti to vyhodí souřadnice, kde auto stojí. Pokud znáš někoho, kdo dělá elektriku v autech tak se dá pořídit do 7tis. + montáž. Myslím že slušná služba za slušnou cenu. Jenže jak je známo všechno se dá odrbat a překonat.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“