Jištění proti krádeži??

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

Jištění proti krádeži??

Příspěvek od amader »

Máte někdo zkušenosti s jištěním proti krádeži-vyhledávání přes stelit??
Neznáte nějakou firmu která to dělá,co to stojí atd??

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od Tomm »

amader píše:Máte někdo zkušenosti s jištěním proti krádeži-vyhledávání přes stelit??
Neznáte nějakou firmu která to dělá,co to stojí atd??
Satelit radsi ne, to staci zajet nekam do garazi / kryteho prostoru a jsi nahranej. To uz je lepsi kombinace GSM + vlastni vysilace (Sherlog)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Macek71
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Macek71 »

Tomme prosím tě mohl by jsi to s tím GSM nějak přiblížit? co k tomu je potřeba,jak to funguje apod.Dík

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

Pojištění proti krádeži??

Příspěvek od amader »

Tak to by mě taky zajímalo !!!

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Macek71 píše:Tomme prosím tě mohl by jsi to s tím GSM nějak přiblížit? co k tomu je potřeba,jak to funguje apod.Dík
GSM je na principu mobilniho telefonu. Signal je temer vsude a ruseni neni tak snadne. Je vic moznosti jak to udelat.

A) budto primo i se sluzbou u nejake bezpecnostni agentury (napr. http://www.sherlog.cz/dokument.aspx?doc ... 1&katId=75" target="_blank )
B) kompletni autoalarm do ktereho staci vlozit sim* (ta musi podporovat moznost lokalizace dle vysilacu) (napr. http://www.levelna.cz/index2.php?obsah=xczp-gb060315c" target="_blank )
C) podomacku vyrobit ze stareho mob. telefonu (* zde plati take) a nabijecky... (napr. http://www.volny.cz/gsm-pager/" target="_blank )

Ty odkazy prosim berte s rezervou, jsou prvni co padly do ruky..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

mám Sherolga,stálo to 70tisíc,je to přes GSM a družici,ročně platím 8tisíc a je to u nás i v zahraničí,o trochu se mi líp spí :wink:
Obrázek

viligo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 10.03.2008 21:53
Bydliště: Praha a okres Rokycany

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od viligo »

amader píše:Máte někdo zkušenosti s jištěním proti krádeži-vyhledávání přes stelit??
Neznáte nějakou firmu která to dělá,co to stojí atd??
Mám to takto :mobilem komunikuji s autem -více funkcí (klíčkem dálkově taky,ale pokud použiju mobil má vyšší prioritu....),připojeno na PCO a ročně mě to stojí cca 2.500, pořizovací cena byla asi 7.000 (dělal jsem si to sám)-víc nenapíšu s pochopitelných důvodů.Pracuje to vše spolehlivě na 100%(nic není stoprocetní,ale musím to zaklepat...).Mám to dva roky.

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od pianko111 »

viligo píše:
amader píše:Máte někdo zkušenosti s jištěním proti krádeži-vyhledávání přes stelit??
Neznáte nějakou firmu která to dělá,co to stojí atd??
Mám to takto :mobilem komunikuji s autem -více funkcí (klíčkem dálkově taky,ale pokud použiju mobil má vyšší prioritu....),připojeno na PCO a ročně mě to stojí cca 2.500, pořizovací cena byla asi 7.000 (dělal jsem si to sám)-víc nenapíšu s pochopitelných důvodů.Pracuje to vše spolehlivě na 100%(nic není stoprocetní,ale musím to zaklepat...).Mám to dva roky.
2500 za rok?! nejak malo ne? Jen aby to vubec hledali az to nekdo ukradne :)
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od tycon87 »

Když to auto dostane profík, tak je to vše stejně k ničemu. Ale může to alespoň odradit. :lol:
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od pianko111 »

nebo pojistka to se spí asi nejlíp 8)
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od live69 »

pianko111 píše:nebo pojistka to se spí asi nejlíp 8)
myslíš jako jak???

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od pianko111 »

no pojištění proti krádeži přece. a pak je ti to jedno. samozrejmě nějaky vyhledávání je dobrý ale má to pár dost zásadních much. za tu nejvetší považuju lidskej faktor! Na tom PCO seděj tupci a nebo důchodci za minimalní mzdu a uz jsem slyšel i o tipování od nich. Hlavne videj presne kde se pohybujes kdy atd. tot muj nazor na toto
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

Uživatelský avatar
us-tim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.02.2008 20:12
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od us-tim »

pojistka proti kradezi taky neni zrovna to pravy, kdyz penize vidis az za rok :(
VW Passat B5 Variant 1,9 TDi snow white
bazénové vysavače,

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od stréc od piva »

us-tim píše:pojistka proti kradezi taky neni zrovna to pravy, kdyz penize vidis az za rok :(
přesně.
zvlášt když si spočítate co vás všechno auto stálo..
počínaje evidenční kontrolou,přihlášením na uřadě,poplatky za stk,novy gumy a prostě vše dohromady :)

tak když byste to spočítali...tak určitě byste rači to své autí...než 50procent z jeho ceny jakou má ted na trhu......

takže raději do auta nacpu 10 ruznéch zabezpeční..než že si zaplatím jen pojsitku
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
palocx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jištění proti krádeži??

Příspěvek od palocx »

nedela nekdo ze starsich mobilu toto hlidani aut za rozumnou cenu?

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“