Kompletní výměna sady zámků na B5

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Filip Havel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 11.08.2009 08:42
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Kompletní výměna sady zámků na B5

Příspěvek od Filip Havel »

Dobry den, mam takovyto problem. Zlodejem mi byly poskozeny vsechny 3 zamky na B5 Variant 99 (původně starý dvoutlačítkový klíč). Koupil jsem novou sadu zamku + klice (novejsi tritlacitko) a asi spatne :-( Bohuzel sada je delana na frekvenci 434 Mhz, zatimco stara dalka na 433 Mhz. Mam strach ze po vymene nebude central na dalku fungovat. Da se to nejak vyresit? Napr. vymenou ridici jednotky za novou? Nebo mam sadu, co jsem koupil zase vratit? Prosim o pomoc.
VW Passat Variant 3B5, TDI 81 KW (AVG), 1999

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Kompletní výměna sady zámků na B5

Příspěvek od standokan »

sadu vrat a kup tu správnou je to nejednoduší a nejlevnější řešení :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Filip Havel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 11.08.2009 08:42
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní výměna sady zámků na B5

Příspěvek od Filip Havel »

tak treba kdybych vedel, ze staci jen sehnat jenotku centralu a vse bude ok, asi bych to neresil, spis me zajima to reseni, preci to nejak jit musi :-(
VW Passat Variant 3B5, TDI 81 KW (AVG), 1999

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní výměna sady zámků na B5

Příspěvek od Currahee »

Nešlo by dát planžetu z nového klíče do starého :?: :idea: Nevím jak je to tam udělaný :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
Filip Havel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 11.08.2009 08:42
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní výměna sady zámků na B5

Příspěvek od Filip Havel »

Ano, planzety ano, mohl bych vymenit vsechny zamky a planzetu na mem klici, tim bych alespon mohl do kufru klicem (ted mi tam zamek chybi - uz od koupe)... Ale to nevyresi muj dalsi problem, mam jen jeden funkcni klic a myslel jsem, ze kompletni vymenou zamku splachnu vic much jednou ranou. Vymenim komplet, takze budu mit jistotu, ze nikdy jiny klice mit nebude, budu mit dva funkcni misto jednoho a jeste krome poskozenych zamku dveri doplnim i chybejici v patych dverich :-( Proto mi jde o to, jestli je mozne udelat kompletni vymenu z frekvence 433 Mhz na 434 Mhz a co všechno je k tomu potřeba.
VW Passat Variant 3B5, TDI 81 KW (AVG), 1999

petrbosss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 21.10.2009 23:47
Bydliště: Brno

Re: Kompletní výměna sady zámků na B5

Příspěvek od petrbosss »

No, mám dojem že to není tak jednoduchý. Máš komfortku 2,5 té generace, 434MHz je 3 tí generace. Pokud ji chceš vyměnit, musejí se vyměnit ještě řj. jednotky ve všech dveřích. A nezapomeň že se musí přez VAG nakódovat imobilizér na nové klíče. To už je možná levnější koupit za cca. 1500,- univerzální DO se 2ma klíči, nechat nakopírovat a přelepit transpondéry. A nebo rovnou namontovat kvalitní alarm s DO. Za 12 000,- maš alarm s DO, GPS a GSM přenosem, a najdeš si auto s přesností 2m. Má to hlevně výhodu že se nemusí zaslepovat zámky, protože odemčením zámku se nevypne alarm. :P
http://www.jablotron.cz/cz/Katalog/auto ... +bt+athos/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.dobry-obchod.cz/produkt/cent ... -lock-key/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Filip Havel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 11.08.2009 08:42
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní výměna sady zámků na B5

Příspěvek od Filip Havel »

Aha, tak je to jasny, proste to nepujde jen tak snadno a budu muset asi najit jine reseni. Jeste me napadla takova hloupost. Co teda zatim prehodit z meho stareho klice ten vnitrek (desticka) do noveho a prehodit plazetu + vymena zamku. Nevim, treba je to blbost, nemel jsem jeste ten novy klic (3 gen) rozdelany, nejak se mi to nepovedlo a nechtel jsem to mordovat, kdybych nahodou sadu vracel...
VW Passat Variant 3B5, TDI 81 KW (AVG), 1999

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“