Vykradli mi auto a vylomili zamok.

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
strano
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 15.12.2007 15:59

Vykradli mi auto a vylomili zamok.

Příspěvek od strano »

Tak takto som dopadol dnes v BA v auparku. Chcem sa spytat ze aky je terz postup...chcem tam dat novy zamok, ale to uz asi sa neda ty by sa museli menit asi vsetky nie? Terz to musim jednine zaslepit.......alebo je nejaky iny sposom ako zohnat zase ten isty zamok ? A Este jedna otazka ...zorovna som si objednal novy kluc. Ako ho teraz nakodujem? myslim dialkove ked nemam zamok v dverach.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Vykradli mi auto a vylomili zamok.

Příspěvek od majkl1 »

Zaslepit a klíč nakodovat vagem. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
strano
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 15.12.2007 15:59

Re: Vykradli mi auto a vylomili zamok.

Příspěvek od strano »

No jedine to aj spravim. Len horsie ako sa dostanem do auta ked mi potom skolabuje baterka. Ale sice mam novu ma tyzden , tak hadam hned zajtr sa mi to nestane. LEn ako to niekto potom risi ked ma po baterke?

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Vykradli mi auto a vylomili zamok.

Příspěvek od majkl1 »

Možností je několik. Jedna z nejjednodušších je např. si někam vyvést plus. Kdyby ti někdy náhodou kiksla baterka (kolikrát za život se to stane?) tak si stačí půjčit jinou baterku, nebo auto či jakejkoliv jinej zdroj 12V(nabíječku, booster apod.) a přívedeš ho k tomu kabelu. Minus je kdekoliv na kastli. V tu chvíli budeš mít v autě proud a můžeš odemknout. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Vykradli mi auto a vylomili zamok.

Příspěvek od proche77 »

majkl1 píše:Možností je několik. Jedna z nejjednodušších je např. si někam vyvést plus. Kdyby ti někdy náhodou kiksla baterka (kolikrát za život se to stane?) tak si stačí půjčit jinou baterku, nebo auto či jakejkoliv jinej zdroj 12V(nabíječku, booster apod.) a přívedeš ho k tomu kabelu. Minus je kdekoliv na kastli. V tu chvíli budeš mít v autě proud a můžeš odemknout. :wink:
tak to je doost dobry, :ura1: :cowb: to by mě nikdy nebrnklo,už se mi to totiž stalo a naštěsti sem vyhl plast u stěraču a narval tam startovačky,ale napadlo mě to až po hodině běhani okolo auta z cihlou :twisted:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Vykradli mi auto a vylomili zamok.

Příspěvek od majkl1 »

Tak než rozbít sklo, tak bych radši v případě, že bych neměl po ruce šroubovák, vytrhnul spodní kryt motoru nebo aspoň částečně a plus chytnul ke startéru. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
samurai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.08.2009 12:54
Bydliště: Praha

Re: Vykradli mi auto a vylomili zamok.

Příspěvek od samurai »

Vím že tohle téma už asi neni aktuální, jelikož tento problém asi bylo třeba řešit rychle, ale každý servis VW může podle VIN sehnat jen ten jeden zámek nový, nebo ho i sami poskládat. Cena je tak 2000 za to poskládání, hlavně je to rychle. To jen pro případ, že by někdo nechtěl zaslepovat.
Nevím proč, nějak mám k záslepkám negativní vztah. Vím, že Passat není Fabia, ale měl jsem tři Fabie, všechny origo dálkové ovládání a dost často, když jsem parkoval u lampy, nebo prostě jen tak náhodně, se nedalo odemknout dálkou, byla rozhozená, muselo se klíčem... Tahle představa mě neláká, proto zatím zámek mám...
A když mi vykradli auto tak přes zámek. Věci z auta pryč a zámek za 2000 nový. Kdybych měl zaslepeno - 1. možnost - šli by vedle, 2. možnost šli by přes okno (střepy), kdybych měl nerozbitné folie - šli by na to ještě hůř, nebo by se aspoň pomstili...
Nevím, zatím zámek nechávám a když jsem o něj vykradením přišel, nechal jsem si vyrobit dle klíče nový.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“