POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
woodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sewer
Kontaktovat uživatele:

POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od woodoo »

tak se mi stala nepříjemná věc, mám nastavený na centrálu automatické zamikání vozu a co se mi včera nestalo blbec jsem si dal klíče do zapalování a otevřel haupnu že si doleju odstřikovače a auto se mi zamklo ..já debil !!!! klíče v zapalování ..auto tedy mám v garáži ale náhradní klíče má leasingovka a tam samozřejmně nikdo není, tak jsem to zkouš odevřít dokonce jsem se dostal na provázkem na kliku a po hodině a půl ji dokonce navlíknul smičku na kliku ale když kliku odevřu tak se nic neděje jsem v koncích poradíte mi někdo abych nic nezničil ..v tuhle chvíli mám odevřenou jen haupnu ...tudíž přístup k baterce... :roll:

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od kuba4you »

woodoo píše:tak se mi stala nepříjemná věc, mám nastavený na centrálu automatické zamikání vozu a co se mi včera nestalo blbec jsem si dal klíče do zapalování a otevřel haupnu že si doleju odstřikovače a auto se mi zamklo ..já debil !!!! klíče v zapalování ..auto tedy mám v garáži ale náhradní klíče má leasingovka a tam samozřejmně nikdo není, tak jsem to zkouš odevřít dokonce jsem se dostal na provázkem na kliku a po hodině a půl ji dokonce navlíknul smičku na kliku ale když kliku odevřu tak se nic neděje jsem v koncích poradíte mi někdo abych nic nezničil ..v tuhle chvíli mám odevřenou jen haupnu ...tudíž přístup k baterce... :roll:
jo kamošovi se stalo něco podobného a jediné co mu ostatní poradili bylo vyber si nejmenší okno :mrgreen: takže tobě to asi nepomůže

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od standokan »

jde to otevřít lankem ale musíš bejt šikovnej když tak zavolej zaměčníka
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od majkl1 »

Tak to máš stejně nějak pomrchlaný. Při zandaným klíčku v zapalování by jednak nemělo chodit DO a za druhý, když otevřeš přední dveře do půl minuty, tak se to má taky vypnout a za třetí by ti v případě zamknutí měl při otevřený haupně kvičet alarm.
Jinak máš ktivovaný safe mod?
Zkus odpojit baterku, nevím, možná se po nějaký době, kdy bude odpojená safe mod vypne, což by byla tvoje jediná šance.
Já jednou řešil něco podobné na Oplovi. tam jsem dřevěným špalkem trochu odehnuli dveře nahoře od kastle a svářečským drátem jsem zmáčknul čudl na klíči. Ale trvalo mi to snad půl dne, než jsem se trefil. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
woodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sewer
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od woodoo »

tak po dni a půl snažení drátem lankem provázkem atd jsem zavolal autozámečníka a 2 vteřiny a auto odevřený ..no předemnou to nějakej šikula nastavil takl debilně že se to pořád zamyká ..no sem se proškolil a klíče si dávám na provázek ke krku :D ...co nejdříve to nechám někym poladit aby takovou nesmyslárnu odpojil...

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od standokan »

když tak se stav v RBK až bude sraz já ti to pošteluju
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
woodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sewer
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od woodoo »

kdy tam probíhá sraz???

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od standokan »

v lednu
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od manas1 »

jo kamošovi se stalo něco podobného a jediné co mu ostatní poradili bylo vyber si nejmenší okno :mrgreen: takže tobě to asi nepomůže

mel bych setrnejsi reseni. Staci silnym dratem propichnout tesnici gumu mezi dverma a strechou a pak se dostat na jednu z pacek na otevirani dveri. delal jsem to takle u nove kyi a povedlo tak tady by to melo jit taky

Uživatelský avatar
woodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sewer
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od woodoo »

když je to Savelý tak ani tohle nejde to už jsem taky zkoušel... takže autozámečník s univerzálem to jistil

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od manas1 »

woodoo píše:když je to Savelý tak ani tohle nejde to už jsem taky zkoušel... takže autozámečník s univerzálem to jistil
muzu se optat co je to Savelý???

Uživatelský avatar
woodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sewer
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od woodoo »

to jsem zkomolil od ang. slova "save" ( zamčené ) tak pak nejde ani když se dostaneš drátem na tlačítko hlavního panelu u řidiče - cetrál ( je tam symbol klíček ) ..

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od manas1 »

woodoo píše:to jsem zkomolil od ang. slova "save" ( zamčené ) tak pak nejde ani když se dostaneš drátem na tlačítko hlavního panelu u řidiče - cetrál ( je tam symbol klíček ) ..
nene to nemyslim ja mel namysli primo na tahlo co mas zevnitr na otevreni dveri

Uživatelský avatar
woodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sewer
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od woodoo »

to taky nic .. i na kliku jsem se dostal smyčkou .. po půl hodině lovení jsem ji zachytl a stejně to neudělalo nic..

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: POMOC !!!! potřebuju do B5.5 - klíče v autě

Příspěvek od manas1 »

woodoo píše:to taky nic .. i na kliku jsem se dostal smyčkou .. po půl hodině lovení jsem ji zachytl a stejně to neudělalo nic..
no to uz musis otevrit zkus se zamknout uvnitr v aute a normalne ho otevres sice to zacne rvat ale otevres ho a musis bejt rychlejsi nez alarm ten to zase zamkne zpet

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“