Pojistka na kola

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
signalCZ
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 07.10.2009 13:21

Pojistka na kola

Příspěvek od signalCZ »

Zdar chlapi, neřešil jste někdo zda existuje nějaká pojistka na krádež kol? parkuju na jednom sídlišti a chystáms ekoupit nějaký hezký letňáky někdy tam je trochu černo. Díky za odpověď :)

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka na kola

Příspěvek od Currahee »

Proč si tam nedáš bezpečnostní šrouby?
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

signalCZ
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 07.10.2009 13:21

Re: Pojistka na kola

Příspěvek od signalCZ »

Currahee píše:Proč si tam nedáš bezpečnostní šrouby?

jo to mám v plánu je tam fláknout ale jen tak se ptám, ty ku*vy to jsou schopný i odvrtat nebo maj na to svoje náčiní... třeba mám přehnanej strach, třeba si toho nikdo nai nevšimne ale celej život jsem bydlel na vesnici, to jsem nechával i klíčky v autě přesnoc ale ted jsem na sídlišti a vůbec z toho nemám dobrej pocit.. ale kdybych tam bydlel od mala tak by mi to asi tolik netankovalo...

Uživatelský avatar
androlic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 392
Registrován: 05.10.2008 16:56
Bydliště: severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka na kola

Příspěvek od androlic »

nic víc asi udělat nemužeš než si tam dát bezpečnostní šrouby a nebo si sežen nějaký hlídaný parkoviště x garáž
DOVOZ AUT Z NĚMECKA

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka na kola

Příspěvek od Currahee »

signalCZ píše:
Currahee píše:Proč si tam nedáš bezpečnostní šrouby?

jo to mám v plánu je tam fláknout ale jen tak se ptám, ty ku*vy to jsou schopný i odvrtat nebo maj na to svoje náčiní... třeba mám přehnanej strach, třeba si toho nikdo nai nevšimne ale celej život jsem bydlel na vesnici, to jsem nechával i klíčky v autě přesnoc ale ted jsem na sídlišti a vůbec z toho nemám dobrej pocit.. ale kdybych tam bydlel od mala tak by mi to asi tolik netankovalo...
Záleží jaký máš disky. Když jsou šrouby utopený v dírách, tak je není jak chytit. Jediná možnost je pak 10tka matka a přivařit ke šroubu v díře COčkem (když tzřeba ztratíš ořech). Pochybuju, že bude někdo na krádež kol vláčet sebou COčko :lol:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
martin.tdi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 432
Registrován: 17.06.2008 21:00
Bydliště: Jižní morava

Re: Pojistka na kola

Příspěvek od martin.tdi »

UZ JSEM JEDNOU ODVRTAVAL NA STARE AUDI POJISTNEJ SROUB PROTOZE SE U POSLEDNIHO KOLA ZLOMIL,,NAKONEC SE MUSELO KOLO ZDELAT S NABOJEM I TLUMICEM A DAT DO SERVISU NA ODVRTANI (DOMA TO PROSTE NESLO)TAK BACHA NA UTAHOVANI POJISTNYCH SROUBU.....JEN S CITEM!
GTI 16V

Uživatelský avatar
phanomen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 27.09.2009 09:07
Bydliště: Slaný

Re: Pojistka na kola

Příspěvek od phanomen »

Na tyhle srouby maji u nas v pneuservisu takovy specialni klice, kdyz treba ztratis ten orisek, tak aby jsi to sundal kdyz ztratis pojistak, tak bacha aby to "cerno" taky nemelo takovou sadu. I kdyz je docela draha. Jsou to takovy orisky,ktery maji v sobe neco jako hroty zatoceny do vrtule ve smeru, ze kdyz to nasadis na sroub(matku) , tak se to do ni pri otaceni do leva(povolovani) zakusuje.... Dal bych si nejaky citlivy naklonovy cidlo, bez vyheverovani prece kolo nesundaji....
A nebo ti vezmou cely auto a kola sundaji u kaficka v garazi:-)))

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“