Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od tycon87 »

Měl jsem stejný problém. Jeden klíč mi normálně odemykal a zamykal a druhý ne. Zajel jsem ke klubákovi tornado1 do Senožat u Humpolce a za 5 minut jsem odjížděl i s funkčním druhým klíčem. :mrgreen:
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

Uživatelský avatar
mike125
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 29.03.2010 20:57
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od mike125 »

Některé ty tryky jsou fakt neuvěřitelnééé=)))

figurka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 21.12.2010 15:15

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od figurka »

Jsem měnil nový obal na klíči,vše přehodil.klíč odemyká i zamyká dálkou,ale nenastartuje,immo je aktivní,zkoušel jsem i podle tohoto návodu spárovat s tím zamknutím s druhým klíčem v zapalování,ale immobilizér je stále aktivní s tímto klíčem.ten druhý starý funguje normálně.Co s tím?
Passat 3BG vatiant 96kw,6kvalt 2002

ercecko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 18.07.2014 11:42

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od ercecko »

Sehnal sem DO i s klíčem z jiného auta, pak mám svůj rozbitý DO se svým klíčem, kterým jde manuálně odemykat i startovat.
Pak mám ještě klasický klíč bez DO.
Chci ten DO z jiného auta naučit odemykat na dálku moje auto, je to možné, nebo na tom "novém" DO musí být můj funkční klíč, když to páruju v zámku? Zatím sem měl v zapalování ten můj obyč klíč a v zámku ten rozbitý DO a zkoušel mačkat "nový" DO ... snad z toho jde pochopit co mám za problém, dle návodů tady se mi to nepodařilo.. předpokládám, že to půjde jen přes CAN. Je to passat b5 rok 97
Díky

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od majrek001 »

v zapalování tu dálku konkrétní mít nemusíš jen ji přes vag přízpůsobíš je jasný, že musí sedět frekvence jinak to naučit nepůjde
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
dcm1815
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.05.2015 15:06
Bydliště: Pha

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od dcm1815 »

Jojo sdi píše:Funkcny kluc do spínacky a poloha jedna(kontrolky) Nefunkcny zvonku do zamku a drzat v zamknutej polohe a stlacit na asi tri sekundy tlacítko na zamknutie a prípadne to iste len pri odomykaní...
Ahojte, koupil jsem si pašíka po kterém jsem dlouho toužil. Variant B5,5 1.9 tdi, 96kw AWX, 2004 :)

Dostal jsem k němu dva klíče, jeden na dálku pouze zamykal auti a odemykal kufr.. Ale auto nechtěl odemčít. Druhá dálka nefunguje vůbec. Klíče vypadají origo, ale dneska kdo ví, že.. Použil jsem tedy výše zmíněný návod (Jojo sdi velmi dělkuji :) ) a nějak se rozběhlo odemykání klíče, který nechtěl odemykat (byl to ten ve spínačce...) :yahoo: Ten druhý je stejně jako záložní a bez dálky se na něm obejdu.

dcm

Díky Jojo!! :potlesk:
passat B8 Variant TDI 110 kW 6 DSG

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od Fillipho »

Ahoj,
mám menší problém, nejde mi napárovat klíč, mám komfortku 1C0 959 799B, takže komfortka co má ze všech ostatních komfortek co se dávála do prasat vše. Když dám centrální zamykání nebo 46, kanal 01 a zadám počet klíčů, otestovat, uložit zmáčknu zamknutí na klíči tak nic se neděje. Na kanále 02 mi to hlásí chybu, kanal 03 je myslím autosafe atp. mám zde např. při zamčení centrálu bliknutí blinkrama vypnu, když to chci dát jakože zapnuto, uložím, tak se to stejně neuloží, nevím kde je chyba :(
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od majrek001 »

zkus vymazat adaptační hodnoty - kanál 00 (nesmí být žádné chyby) a pak 01 viz postup co jsi psal
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od Fillipho »

Udělal jsem viz fotky a stejně to přepsat nebo-li přeuložit nejde. Klíč jsem nakonec spároval jak tu bylo psáno výše, že jsem dal druhej obyč klíč do zapalování tak, aby svítili kontrolky a druhým klíčem co se mi nepodařilo napárovat přes VAG, jsem napároval zamčením a podržením 3s tlačítka zamčení a to samé při odemčení a klíč byl napárován. Jde mi i to, že nejde prostě pořenastavit komfortka jak bych chtěl já, chtěl bych např aby mi blikly blinkry při zamčení a odemčení, když dám test vše ok, dám uložit a je tam stejně uložená hodnota 0, tak kde je chyba? Nebo dělám já něco špatně dle fotek?
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od majrek001 »

ještě můžeš zkusit odpojit baterku..

k tomu klíčí proč ukládáš počet klíčů 1 když máš 2? (vždycky se učí všechny naráz) - pokud máš dva klíče - dáš hodnotu 2 a po uložení na obou máčkneš zamknout mělo by to potvrdit blinkrem a asi zatroubením
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od Fillipho »

Baterku jsem zkoušel odpojit a nic....... No to bude tím, že můj původní vystřelovák se vybíjel a nefungoval na více jak 50 cm, tak jsem objednal nový klíč, přehodil immo a starej uplně vyřadil a musel jsem napárovat ten nový, pak mám ještě jeden obyč sociál klíč a tam žádná tlačítka nejsou, takže fyzicky mám 2 klíče ale na centrál dálku mám jen jeden, ten druhej je K.O.

Mě by zajímalo, jestli na kanále 2 je standardně chyba či nikoliv a popřípadě důvod proč to nejde přepsat např. to bliknutí při zamčení a odemčení, páč já fakt nevím :kap:
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od majrek001 »

jde to měnit jak chceš, takže to musí jít u tebe.. co diagnostika jakou máš není to třeba demo verze nebo něco? nezkoušel ti to změnit někdo s jinou diag?

ale tato funkce je standardně nakódovaná (je teda potřeba mít všechny zámky v pořádku a aby blikala dioda na dveřích)
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

Re: Jak spárovat -druhý klíč (centrál)

Příspěvek od Fillipho »

No ale né mě :cry: , diagnostiku mám aktivní, čili plnou kreklou verzi :wink: dioda ve dveřích také blika a zámky fungujou. I když tam mám zase ted pro změnu navolené bliknutí zapnuto, stejně to neblikne při otevření a zavření, nevím co je to za bordel..... :negative:
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“