jak v rÿchlosti zabespečit auto

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od jirkaR »

Chystáme se na tři dny na hory a přece jenom byl bych nerad ,kdyby mi s tím někdo odfrčel.
A u bývalého auta jsem třeba povytahoval konektor od čerpadla a auto pak startovalo ale netočilo .
ale nevím co u pašíka ,nejlepší by byl tajný vypínač,ale nemám na to ted moc času. Mám tam alarm ale.. není někde něco podobného co se dá povytáhnout ?
je jasný že to není nějaký zabezpečení ale tak třeba by to mohlo někoho odradit...alespon bych měl dobrý pocit
:roll:
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
semik86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 10.03.2009 19:32
Bydliště: Vysočina

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od semik86 »

Dej si do auta hladovýho rotvailera, to myslím, že odradí :lol: :mrgreen:
De omnibus est dubitandum ;-)

Na prodej:
- pár dílů na B5, B5.5: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=227&t=172086" onclick="window.open(this.href);return false;
- VW Passat na ND: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=227&t=184420" onclick="window.open(this.href);return false;

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od jirkaR »

nebo tchýni vid tu by taky nikdo neukradl :lol:
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od majkl1 »

Na tři dny? Jak rotvík tak hlavně tchýňa by tě vzteky sežrali. :mrgreen:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
stluka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 25.05.2009 19:51

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od stluka »

Tak si vyndej baterku, startovací káble, relátka pal.čerpadla apod. nebo tak něco... Hlavně to ale pak vrať na svoje místo.

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od manas1 »

a nebo si rovnou odnyst celej motor to je jistejsi, ale odtahnout ti to muzou stejnak. ve svim starym aute jsem mel nejlepsi zabespeceni.- prohnily prahy, dvere, strecha... poblitej blatak od nafty, vykuchany radio, sjety kola tak co by si natom vzaly? jedine to nadelany drivy z lesa co jsem vozil na sedackach a motorovou pilu v kufru o tu jsem mel fakt strach ale ta se da z auta odnyst. a ani zamikat jsem to nemusel :wink:

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od manas1 »

a ten tajny vypinac je taky k prdu. kdyz ti to napichnou tak jim to ukaze ze nejde proud tam a tam a to jim docvakne dohledat vypinac. ja ho tam mam taky od predchoziho majitele a raci ho nepouzivam neco se tam vysere a ja se poseru jelikoz nevim jak to je delany. a auto el. mi rikal ze je na takovihle zasahy do auta elektronika moc citlyva

Uživatelský avatar
estanda13
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 29.05.2010 14:47
Bydliště: Na samotě u lesa

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od estanda13 »

Mužeš si tam někde schovat starej mobil do kterýho foukneš simku od T mobilu se službou Kde je. Investice pár korun a kdyby ti tam nákej vobejda vlez a vodjel tak aspon zhruba uvidis na T mobile mape kde to auto, potažmo telefon je. Ve městě to fachá docela přesně, venku, tak s přesností na kilák. Ale je to za pár kaček na dobrej pocit by to mělo stačit. Můžet ten tel napojit i na vostro na elektriku v aute , aby se dobíjel, když máš nastartováno.. Akorát z té simky musíš jednou za půl roku zavolat jinak jí vypnou... :) Good luck

Uživatelský avatar
marcus86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 741
Registrován: 18.08.2008 12:49
Bydliště: Suchá Loz
Kontaktovat uživatele:

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od marcus86 »

musis ji 1x za rok nabit min za 200, ja ji chtel nabit za 1 rok a 3 dny ... cislo zruseno :)
passat B5, 1.9TDI AFN
můj passat: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=118504" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od majkl1 »

Myslím, že není potřeba koupit kredit, ale alespoň jednou z toho čísla zavolat.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od FandaTDI »

nevim, jestli to nezměnili, ale jinak jak píše marcus86 ... nejvíc mě na tom nas... 2 věci - blbej přístup a blbej přístup :lol: .
Je samozřejmě žádoucí nemít to na místě, kde se k tomu dá rychle dostat :wink: . A pak operátor - měl jsem tam ještě pár stovek kreditu a když jsem pochopil, že o reaktivaci s nima neni řeč, chtěl jsem to po nich vrátit (s tim, že jim vrátim simku i s papírama k ní) ... "nóóóóóó, to jedině, že byste si pořídil novou kartu a my vám to převedem..." ... řikam, že už si od nich žádnou další kartu kupovat nebudu - "nóóóóó, :sharm: ... " :evil: ... takže mi to prostě sprostě ukradli ... ale je to z bláta do louže, mohl by se do tohohle opřít třeba ten ufon nebo někdo novej ... u konkurence zaprvý bez locatoru a když jsem u nich byl, tak tam taky jeden zákazník (asi neodbytnější) vysvětloval, že mu fakturovali nějaký služby po zrušení simky a že jim to fakt platit nebude, nehodlá bejt považovanej za dlužníka a nezajímá ho, že týpek za přepážkou neumí dobropisovat fakturu :roll: ... na pos... v tomhle kocourkově ...
zabezpečení bych neřešil kvůli třem dnům na horách, to je fakt na to nechat tam toho psa, atp. nebo si odnýst něco, co s sebou zloději běžně nenosej ... třeba sedačku řidiče :mrgreen: ...

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od majkl1 »

Tak jsem teď půl hodiny zkoušel najít na netu konkrétní info v podmínkách při využívání služby "locator" případně "Kde je" a nikde ani slůvko, takže nějakej kopanec do zákazníka asi bude. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
m.king
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 26.12.2010 13:33
Bydliště: Čejkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: jak v rÿchlosti zabespečit auto

Příspěvek od m.king »

VW Passat B5, 1.9TDI AFN 81Kw 1997

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“