central

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
orel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 05.10.2009 10:20

central

Příspěvek od orel »

ahoj vsichni, mam problem a potreboval bych nutne poradit - jsme s rodinou na navsteve u babicky 400 km od domova a rano prijdu k autu a kdyz jsem zmacknul odemknout na klicku i na pridavnem alarmu, tak se odemkne jen kufr - proste na odemykani a zamykani reaguje jen kufr. problem je v tom, ze to ma zaslepeny vsechny zamky - dostal jsem se tam¨pres kufr (1,9 TDI 81kw sedan) a ¨zevnitr jsem dokazal otevrit jen dvere u ridice - ostatni neotevru. zkousel jsem kontrolovat pojistky a odpojit baterii a porad nin. a samozrejme, ze ted ty dvere u ridice nemuzu ani zamknout - leda, ze bych je zamknul ze¨vnitr a vylezl kufrem. proste je to blby, zvlast, kdyz tu mam celou rodinu. nevedel byste nekdo, co s tim? asi budu muset v pondeli najit nejaky servis, co..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: central

Příspěvek od majkl1 »

Pravděpodobně chyba v komfortce nebo ve svazku vedoucím z ní. Mrkni k ní pod koberec a bude jasno. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

orel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 05.10.2009 10:20

Re: central

Příspěvek od orel »

jsem trochu laik :-D muzu se zeptat kam pod koberec? a dokazal bych s tim neco udelat i sam? (veci jako pojistky relatka a konektory zvladam ;-) ) jen nevim, kde ta komfortka je. diky moc

orel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 05.10.2009 10:20

Re: central

Příspěvek od orel »

nejhorsi na tom je, ze mi nejde otevrit ani nadrz - takze nevim, jak se dostat domu :-D a mam strach, ze kdyz to zavezu tady do volkswagenu, ze si reknou desny prachy..no jo, no

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: central

Příspěvek od majkl1 »

Tak to je na 99% komfortka. Ve VW počítej raketu jak sviňa. Tam ti daj novou a 15 litrů ti myslím stačit nebude. Shodou okolností mám pocit, že jsem včera tady v bazaru viděl někoho komfortku prodávat. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

orel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 05.10.2009 10:20

Re: central

Příspěvek od orel »

oooom! a myslis, ze se musi vymenit? nebo je mozne, ze to bude jen nejaka volovinka? a je nejaky zpusob, jak tam nalejt naftu, aniz bych pouzil otevirani nadrze z kabiny? potreboval bych s tim hlavne dojet domu - tam uz bych to odvezl kamaradovi, co tomu rozumi a dokaze sehnat veci za levno.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: central

Příspěvek od majkl1 »

Nedávno to tu bylo popsané. Myslím, že to jde otevřít, zevnitř z kufru, když odklopíš přihrádku pro lékárničku, či co tam máš. :roll: Nevím jak to má sedan.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“