Zámek řidiče - potřebuju poradit

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od Huky »

Ahoj mám takový problém nejdřív mi u řidičových dveří začalo blbnout to že když jsem otevřel dveře tak se mi nerozsvítilo stropní světlo ale když jsem otevřel ostatní dveře tak ano to bude asi mikrospínačem jak jsem se zde dočetl ale ted když jsem přišel k auto odemkl na dálku tak se odemkly všechny dveře až na ty řidičovy tak jsem zkusil párkrát zamknout a odemknout a pak se odemkly ale když jsem je pak chtěl zamknout tak to taky našlo musel jsem zamáčknout čudlík ručně.Myslíte že to bude taky mikrospínačem nebo to může být něčim jinačim?Diky za rady

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od majkl1 »

Jasně. Vyndej zámek, propájej spoje a hotovo. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od Huky »

OK díky za radu dneska mi prozměnu začal fungovat ten u řidiče a přestal fungovat za řidičem a ráno když jsem šel do auta tak se mi na poprvé neodemkly oba a chvíly nešlo štelovat zrcátkem u řidiče a pak to začalo fungovat akorát se nerozběhnul ten zámek za řidičem (ten doted nikdy neblbul) tak myslíš že to bude taky nějaký mikrospínač?

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od huhu »

hoď to na VAG a zkontroluj paměť závad je taky možné, že bude problém ještě v něčem jiném

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od Huky »

Tak další problém :-( chtěl jsem to jít dneska zkontrolovat VAGem a auto se mi neodemkne už vůbec.akorát zabliká,přestane blikat dioda v řidičových dveří ale ani jeden zámek se neodemkne ještě k tomu mám zaslepený oba zámky a když to chci otevřít přes kufr klíčem tak to odemkne akorát kufr takže se do auta ani nedostanu :-(

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od Huky »

Ještě jsem zapomněl napsat že když odemknu kufr klíčem tak auto taky zabliká ale odemkne jen ten kufr.Přočítak jsem si tady znovu forum a řekl bych že to bude asi komfortka jestli se nepletu.Koukal jsem po netu a nějaký jsem našel prodávat ale zatim nevim jaký číslo má ta moje tak by mě zajímalo jestli tam budu muset koupit přesně stejný číslo nebo se to může lišit.Co si myslíte vy bude to spíš komfortka nebo něco se zámkama?Díky

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od proche77 »

komfortka,ted po zimě to děla každymu druhymu,celou zimu si totiž nosime na kobereček snih,a ten roztaje a vsakne se,pak to popravi komfortku,ja měnim každej druhej tyden suchy noviny za total promočeny,jenom vul by daval komfortku na takovy misto :evil: :evil: :evil:

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od Huky »

A myslíš že budu muset koupit novou nebo bude stačit jen vysušit a prostříkat nějakým kontaktolem?Ještě by mě zajímalo když bych koupil jinou tak jestli se musí něco nastavovat přes vag nebo stačí vyměnit kus za kus a bude všechno jako dřív.

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od huhu »

je možný že budeš mít zaoxidovaný kontakty na komfortce nebo uhnilý dráty
pokud budeš měnit komfortku tak musíš makodovat dálku

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od Huky »

Tak konečně jsem se do auta dostal,centrál ještě furt nefunguje ale napadlo mě že když podržim klíč v zámku kufru kde mám jedinej nezaslepenej tak se mi stáhnou okna tak jsem si pak mohl odemnkout vnitřní klikou.Kupodivu mi začalo svítit u řidičových dveří svítilna na nohy když otevřu dveře což předtím nesvítilo je možné že i to světlo je komfortkou nebo se jen na chvíly spamatoval ten mikrospínač?jinak v sobotu to napíchnu na VAG tak zjistim co mi to vše bude psát za chyby a zjistim číslo komfortky.Ještě jsem zkoušel šahat pod gumovou rohožku co tam mám tak koberec u komfortky byl mokrej tak to bude určo tim že to navlhlo.

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od Huky »

tak jsem to napíchnul na VAG a napsalo mi to chyby u všech zámků nesmyslný signál.Zkousel jse se kouknout na tu komfortku a ta vypadá ok je úplkně suchá akorát svazek drátu co už byl mimo ten box komfortky tak byl vlhkej ale dráty orezlý nebo zoxidováný nebyli ani kostra co tam se tak to bylo ok ale potom co jsem vrátil komfotku zpět tak to přestalo fungovat úplně už nejdou ani okna stahovat,centrál už ani nebliká prostě nic když jsem se pokoušel znovu připojit přes VAG tak mě to psalo že jednotka nekomunikuje.Myslíte že se mohla ta komfortka nějak vypálit nebo něco takovýho?Ještě mi jdou ručně odemknout všechny dveře až na spolujezdcovy ten čudlík hned zajede a neodemknout se.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od majkl1 »

A tu komfortku jsi rozdělanou měl? :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od Huky »

nn to jsem neměl jen jsem jí odpojil abych se kouknul na kontakty a ty byli jako nový tak jsem jí nerozdělávat.mám možnost koupit komfortku uplně stejnou tak myslíš že když jí koupim a zapojim tak by to mělo hned začít fungovat?Mě ted fakt nejde nic okna,centrál,osvětlení interieru vůbec nic.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od majkl1 »

Dokud nevíš, čím to je, tak nemá cenu něco objednávat. Rozdělej jí a uvidíš. Můžeš mít shnilý káble uvnitř svazku. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Huky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 09.12.2009 20:54
Bydliště: Praha

Re: Zámek řidiče - potřebuju poradit

Příspěvek od Huky »

Tak už jsem to vyřešil opravdu to bylo tou kabeláží tak jsem tam dal nový kabely a už to funguje akorát kdýž to připojim na VAG tak mi to píše
00928 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani: strana ridice (F220)
27-00 - nesmyslny signal
00930 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani vzadu vlevo (F222)
27-00 - nesmyslny signal
00931 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani vzadu vpravo (F223)
27-00 - nesmyslny signal

ale vše funguje zamyká odemyká tak nevím jestli to mám nějak řešit nebo se na to vykašlat.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“