Alarm - jak se s ním pracuje? Asi nefunguje

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Alarm - jak se s ním pracuje? Asi nefunguje

Příspěvek od majkl1 »

To by byl asi alarm na tři věci, když by při vniknutí řidičovýma dveřma nespouštěl, ne? :P
Chyba může být kdekoliv mezi komfortkou a zámkem a to včetně zmiňovaných. Nejčastěji je to však přímo na plocháči v zámku. Opravit to jde. Pohledej tu a určitě najdeš i s obrázkama. Případně mi písni SZ. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
findas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 15.05.2008 21:06
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm - jak se s ním pracuje? Asi nefunguje

Příspěvek od findas »

ahoj, asi trochu mimo mísu dotaz ale nechci zakládat nový téma.
V autě mam asi origo alarm kterej houká klasickým klaksonem (troubítko :D ) kterej je někde pod tapecem v kufru. Nastavil jsem si přes VAG aby mi to houkalo při odemčení a zamčení, ale nelíbí se mi ten zvuk klaksonu tak sem tam našel ještě že se dá změnit ton houkačky, v nabídce je Německo, V.Británie a Zbytek evropy, ale na všechny tři možnosti to prostě hnusně troubí. Dá se s tím zvukem něco udělat? díky moc za odpověd, findas

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: Alarm - jak se s ním pracuje? Asi nefunguje

Příspěvek od kubenec »

majkl1 píše:To by byl asi alarm na tři věci, když by při vniknutí řidičovýma dveřma nespouštěl, ne?
Například Sharan to tak má. Odemknu dveře řidiče a alarm se vypíná, to samé platí u kufru. Chápu, že je to postavený na hlavu, ale je to tak. Teprve po upravení Eepromy deaktivací mechanického zamykání to začne fungovat. Auto se otevře klasickým způsobem, ale jakmile otevřu dveře řidiče musím do 15s nastartovat a na ostaní dveře to řve okamžite.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“