Alarm či Construct atd.

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Stafford
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 29.11.2009 12:38
Bydliště: Brno

Alarm či Construct atd.

Příspěvek od Stafford »

Čus borci, téma je jasné. Tak se zeptám, :arrow: alarm nebo :arrow: zamykání zpátečky :?: pro VWPassata :!: Díky za každý názor a vaší zkušenost:wink:

Uživatelský avatar
Stafford
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 29.11.2009 12:38
Bydliště: Brno

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od Stafford »

Paráda to jsem čekal :arrow: :|

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od Currahee »

Mňo, zámek zpátečky nemám, ale alarm GSM a GPS napojený na PCO, tajnej vypínač a pro dokreslení atmosféry tyč na volantu, která je ale úplně na prd. Jenom odradí totální trouby, pokud si to vyhlídne profík, tak ti nepomůže vůbec nic 8)
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
Stafford
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 29.11.2009 12:38
Bydliště: Brno

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od Stafford »

Tak to máš dobré zabezpečení . Já pravě se rozhoduji, ale aby nebylo pozdě :lol: jinak se přikláním k zamykání zpátečky, jelikož alarm se dá odpojit
do pár vteřin. Tak jsem akorát zvědavej jaké zabezpečení převládá u těch naší VW. Díky za odpovědi a zkušenosti. :wink:

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od David »

ale stejně nejlepší zabezpečení je pojistit to :mrgreen: :wink: Jinak bych se přikláněl k tajnýmu vypínači a zámku - je to mechanická věc, která dá rámus při odpojení a k tomu alarm s pagerem, aby si věděl, že s autem někdo něco dělá :mrgreen: - ale jak píše Currahee - tak když si to vyhlídne profík, tak máš smůlu - pak jedině dobrá pojišťovna (dobrou myslim takovou, která i pojistku vyplatí;) ). Teď jsem viděl nějaký zederlock, nebo co to je a ten zamyká volantovou tyč - docela to vypadalo zajímavě. Já ještě pokukuju po tomhle - http://www.bullock.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; - nemáte s tím zkušenosti?
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Stafford
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 29.11.2009 12:38
Bydliště: Brno

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od Stafford »

Z bullokem Já nemám zkušenost :?

Uživatelský avatar
luboscz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.11.2009 16:38
Bydliště: Poděbrady

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od luboscz »

Mě se osvědčilo zamikání zpátečky, tajnej vypínač a pojistka. Návštěvu jsem v autě měl a neodjel. Ale udělal velkou škodu. Ale pokud přijedou s odtahovkou, tak můžeš mít zamknutý a odpojený cokoliv a je ti to prd platný :(
Teď bydlím v Poděbradech, ale kolín je mé bývalé bydliště:)

Uživatelský avatar
Stafford
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 29.11.2009 12:38
Bydliště: Brno

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od Stafford »

Takže asi napřed nějaký alarm, at jde slyšet, že tam třeba někdy někdo vnikne, doufám, že nikdy :wink: Ale ted jakej alarm, hmm?

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od David »

Stafford píše:Takže asi napřed nějaký alarm, at jde slyšet, že tam třeba někdy někdo vnikne, doufám, že nikdy :wink: Ale ted jakej alarm, hmm?
jedině s pagerem;)... protože auto může řvát jak chce, když ho neuslyšíš, nebo nebudeš vědět co se s nim děje...
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

krofik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 14.03.2008 16:35

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od krofik »

Zámek zpátčky určitě doporučuju s kombinací s tajným čudlíkem dobrá věc... :D a k tomu odtažení auta na doporočení známého co se v tom trochu pohybuje se musí parkovat v řadě aut aby nešlo natáhnout a nestát nikdy jako první,pokaždý se tak parkovat nedá ale je dobrý na to myslet :D ....jinak mám zámek TITAN a spokojenist

PIETER
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 06.09.2009 08:36
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od PIETER »

Čus bus, já mám zámek zpátečky (DEFEND LOCK ) a teď si dávám i alarm s pagerem , viz.odkaz http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoala ... 70-as.html . Chtě jsem s GPS ale bohužel na to už sem neměl penízky. :D
Naposledy upravil(a) PIETER dne 29.05.2010 16:35, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Stafford
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 29.11.2009 12:38
Bydliště: Brno

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od Stafford »

též o něčem takovém přemýšlím :wink:

Uživatelský avatar
Stafford
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 29.11.2009 12:38
Bydliště: Brno

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od Stafford »

Všechno je dneska drahý :( kam se podívám.

kelly01
Profík
Profík
Příspěvky: 973
Registrován: 12.01.2008 21:08
Bydliště: Přerov

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od kelly01 »

A co nástražný systém 8O

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm či Construct atd.

Příspěvek od David »

kelly01 píše:A co nástražný systém 8O
třeba železa na medvěda k pedálům a stovku hřebík na sedačku, aby se tomu hajzlovi zapíchnul do pr**le a pak rybářský háčky na opěrku zad? :budo: - škoda, že to nejde použít :mrgreen:
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“