immo 2. nebo 3. generace ?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
tweety5004
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 22.12.2007 12:41
Bydliště: Praha

immo 2. nebo 3. generace ?

Příspěvek od tweety5004 »

Zdravím pánové,
mám na vás prosbu jaké je immo v pašikovi z roku 2004? Koupil jsem si nový klíč s immoblizérem 3. generace a chtěl ho přispůsobit, ale nejde. Klíč měl být čistý a nikdy nenakódovaný, ale prostě se mi nepřispůsobí. Chci tedy zjistit, jestli mi prodali kíč, který tak úplně čistý nebyl nebo jestli jsem blbej já a nervu tam immobilizér jiné generace.

Ještě bych se potřeboval k tomu čipu dostat, našel jsem si tu kde je v klíči, ale ne a ne se mi podařit tu vrchní půlku rozloupnou. Klíč jsem rozpůlil(oddělil planžetu s plastem od DO), vyloupnul znak, odšrouboval šroubek, ale dál už tu nic nebylo a decentní silou to nejde. Tak se chci zeptat jestli tam jsou jen nějaký packy co to držejí nebo se to musí rozdělávat nějakým konkrétním směrem.

Dík moc
Tweety

tweety5004
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 22.12.2007 12:41
Bydliště: Praha

Re: immo 2. nebo 3. generace ?

Příspěvek od tweety5004 »

Už to mám na vnitřní části s planžetou ožvejkaný jak blázen a ještě jsem tu mrchu nerozloupnul :twisted: .
To je snad ztavený dohromady, nemáte někdo nápad jak do toho? Našel jsem tu hafo fotek rozdělaných 2 tlačítkových vystřelováků a byly krásně rozpůlené bez poničení. Nikde jsem, ale nenašel třítlačítko a to mi prostě nejde rozdělat.
Už vymýšlím, že z vnitřní strany navrtám jen díru(protože už tam stejně je od šroubováku a hnusně okousaná) do místa kde je čip(snad bude na stejným místě jako v 2tlačítku) a zkusím ho vyměnit jen tou dírou :?

NIKDO JSTE NEROZDĚLÁVAL 3TLAČÍTKOVÝ DO?

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“