houkající alarm

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
béda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.10.2009 11:16

houkající alarm

Příspěvek od béda »

ahoj, může mi někdo poradit? sice už jsem tady ten dotaz viděl, ale odpověď byla dost krátká a pro mě nesrozumitelná. z ničeho nic se mi zapína alarm. ve dne, v noci, kdykoli si to vzpomene a lidi už trošku nadávaj, že nemůžou spát :D poprvé to udělalo asi před měsícem, pak dlouho nic a teď to dělá každou chvilku.musím podotknout, že v kufru blbne osvětlení, myslím si, jestli to nemá spojitost? je to na pašíkoj variant 97. díky za radu

mujfibi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 07.10.2009 20:03
Bydliště: Kousek od Roudnice

Re: houkající alarm

Příspěvek od mujfibi »

jestli se ti to při rozsvícení rozhouká, tak sis odpověděl sám. to osvětlení by se mělo spínat podle toho, jestli je kufr otevřenej nebo ne, takže může být blbý kontakt :-P

béda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.10.2009 11:16

Re: houkající alarm

Příspěvek od béda »

a diagnostika to ukáže, že se spíná alarm tím, že se rozsvítí světlo v kufru.nemám to vypozorovaný, jen jsem si večer během jízdy všimnul že to světlo vzadu blbne, ale jestli to s tím má spojitost nevim

Rišek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 06.10.2010 20:07
Bydliště: Český Těšín

Re: houkající alarm

Příspěvek od Rišek »

Zdar to ti dělá mikrospínač v zámku 5 dveří má špatný kontakt a alarm ti to vyhodnotí že ti někdo vlez do kufru a začne houkat musíš sundat tapec z kufru a prostříkat ten mikrospínač kontaktolem mě to zapinalo alarm a za jízdy mi pískalo že mam pootevřený kufr vyčistil jsem to a mam klid.

Uživatelský avatar
Deepblue
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 30.11.2010 18:00
Bydliště: U Brna

Re: houkající alarm

Příspěvek od Deepblue »

Tak nechrápu, páč přišel soused že mi bliká a houká už 20 minut alarm /bydlím na druhý straně baráku/. Auto mám jen cca 2 měsíce a vypadá to, že se alarm spustil sám. Je to ten alarm napojený na klakson. Myslel jsem že tam nic není, ale teď vidím že je. Mám rozbitej centrál, tak musím zamykat a odemykat kufrem. Zámky jsou zaslepený. Pokud to nebyl zloděj, možná, jak jsem se tu dočetl ten kontakt v zámku kufru. Uvidíme ráno..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: houkající alarm

Příspěvek od majkl1 »

Na diagnostiku a zjistit příčinu posledních čtyřech spuštění alarmu. Podle kodu se dá dohledat konkrétní příčina. To že ti blbně centrál má s tím spojitost.
Jak odstranit konkrétní příčiny je tady popsáno mockrát. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“