Mikrospínač

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
xtajfun
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.03.2011 17:57

Mikrospínač

Příspěvek od xtajfun »

Hojas lidičky.Mám takový problém se zámkem na Passatu. Neodemikaly se mi dvere u spolujezdce.Na central to reagovalo ,ale vzdy mi vyjel a hned zajel ten čudl ,takze jsem to musel otevrit ze vnitr .Tak sem si objednal mikrospinac a dal se do prace.vse jsem udelal podle navodu tady na Forum vse sslo slozit v pohode ,mel jsem to cca za 2 hodky hotove,Ale po namontovani zamku zpet mi nereaguje vubec na central odemikani na klicku vsechny dvere se mi otevrou jen u techto dveri mi zustane cudl dole.Ptam se teda je nutny pripojit auto na ten pocitac (VAG) ? bo co to je aby se to nak zaktivovalo? Pac fakt nevim kde bych udelal chybu.Poradi nekdo pls ? diky

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Mikrospínač

Příspěvek od majkl1 »

Mělo by to chodit i bez vagu, takže jsi někde udělal chybu. Možností mraky, takže to bude na tobě, abys vzal zkoušečku a šel po stopě. Zřejmě přerušené napájení nebo kostra, ale jak říkám, možností je víc než dost.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Mistr Al
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.10.2010 20:18

Re: Mikrospínač

Příspěvek od Mistr Al »

Mi se stalo něco podobného,mohl jsem zamknout dálkačem a otevřít jen klíčem... Odešel mikrospínač u řidiče,ale v tom zámku jsou 4 ! Buď komplet nový zámek,nebo šikovného autoelekrikáře... Nevím odkud jsi,ale v Ostravě o někom vím.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“