nastavení centrálu

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
d.lukasa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 07.11.2011 23:24

nastavení centrálu

Příspěvek od d.lukasa »

ahoj všichni
mám problém s nastavení centrálu-žačalo to tím,že jsem vyndal postupně všechny pojistky a poté mi přestaly fungovat motůrky ve všech čtyřech dveří. když odemknu nebo zamknu DO nebo i klíčem,tak kufr normálně funguje,světla uvnitř se taky rosvicí i okna dojíždí jak mají,prostě jen se nezamikají dveře. Neznáte někdo postup nastavení?
3C 2.0TDI 103Hp 4M Highline BKP, Tuareg 3.0 TDI V6 2006,CC 2.0TDI 130kW Highline

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: nastavení centrálu

Příspěvek od wrot »

d.lukasa píše:ahoj všichni
mám problém s nastavení centrálu-žačalo to tím,že jsem vyndal postupně všechny pojistky a poté mi přestaly fungovat motůrky ve všech čtyřech dveří. když odemknu nebo zamknu DO nebo i klíčem,tak kufr normálně funguje,světla uvnitř se taky rosvicí i okna dojíždí jak mají,prostě jen se nezamikají dveře. Neznáte někdo postup nastavení?
napadá mně co kouknout na kabeláž co vede ke komfortce nebo napíchnout na vag at maš jistotu

vw-hak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 11.03.2012 20:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: nastavení centrálu

Příspěvek od vw-hak »

d.lukasa píše:ahoj všichni
mám problém s nastavení centrálu-žačalo to tím,že jsem vyndal postupně všechny pojistky a poté mi přestaly fungovat motůrky ve všech čtyřech dveří. když odemknu nebo zamknu DO nebo i klíčem,tak kufr normálně funguje,světla uvnitř se taky rosvicí i okna dojíždí jak mají,prostě jen se nezamikají dveře. Neznáte někdo postup nastavení?
Já jsem to vyřešil tak, že jsem na 15 minut odpojil baterku a pak to šlo.

d.lukasa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 07.11.2011 23:24

Re: nastavení centrálu

Příspěvek od d.lukasa »

podařolo se mi to tím,že jsem si za jízdy přecvakávaz od. a zam. a sama se to chytlo.
3C 2.0TDI 103Hp 4M Highline BKP, Tuareg 3.0 TDI V6 2006,CC 2.0TDI 130kW Highline

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“