Novy klič vyměna za nový(obal)

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od M@rty »

Da se vyměnit pouze tělo kliče za nově...muj klič už je vcelku ošuntělý...jak na rozebraní?jeslti to jde :?: :roll:
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od Phoenix »

Jde to. Rozdělíš klíč na dvě půlky - tedy dálka + část s klíčem - na části s klíčem vydloubneš znak a pod ním je šroubek, to rozšroubuješ a uvnitř je čip, který vyndáš a přendáš do nového (skleněná tyčinka).
Část s dálkou jen rozlouskneš a v jedné půlce je/jsou baterie, ve druhé plošný spoj na dvou plastových čepech, obojí přendáš. Pak už zbývá jen přendat planžetu, ta je na takovém čepu cca 1mm v průměru, ten jen jehlou vytlačíš a pak zase zaklepneš. Při výměně dálky je třeba udělat to rychle a hned zamknout a odemknout auto, nebo pak nakódovat pokud se to rozhodí a nepůjde ti zamykat....
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od proche77 »

M@rty píše:Da se vyměnit pouze tělo kliče za nově...muj klič už je vcelku ošuntělý...jak na rozebraní?jeslti to jde :?: :roll:
da se,mělo by to fachat,pokud dodržiš polarizaci,tam kde je planžeta je i immo,to druhy mužeš vyměnit

Uživatelský avatar
Dejv01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od Dejv01 »

Ma tu nekdo vw kod pro objednani na starsi dvoutlacitkovy vystrelovak? Tady v hradci me poslali do haje...ze jen celou dalku :roll:

Uživatelský avatar
Salermo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 28.07.2012 09:53
Bydliště: Liberec

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od Salermo »

Ještě řešíš ten vystřelovák?

figurka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 21.12.2010 15:15

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od figurka »

Moc jsem to nepochopil,ale když chci vyměnit jen obal klíče za nový,tedy rozeberu starý a předělám do nového obalu,tak nemusím snad klíč kodovat,ne?
Passat 3BG vatiant 96kw,6kvalt 2002

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od DUB57 »

Přehodíš komplet střeva i s imo a nemusíš nic kódovat.Těď jsem dělal dva klíče.Kompletní obal i s nevybroušenou planžetou za 199 kč.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

HonzaT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.11.2008 22:05

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od HonzaT »

Najed si na http://www.autoklice.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Tam si vybereš typ vozu a klíče,je tam spouta druhů nových obalů.

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od DUB57 »

Za 199kč http://aukro.cz/klic-vw-seat-skoda-vykl ... 82435.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
Dejv01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od Dejv01 »

ty mede..to je kua rozdíl koupit za 199kč trojtlačítkovou, nebo za 400dvou tlačítkovou,.,,, kdyby někdo uměl tu 2tlačítkovou za 200Kč beru 2kusy :-)

palacinka
Člen klubu
Příspěvky: 158
Registrován: 12.10.2011 22:07
Bydliště: Napajedla

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od palacinka »

Dva dny zpatky jsem prehazoval svuj klic, koupil jsem na aukru trojtlacitko za 199,- prisel krasny original s nevybrousenou planzetou. S tim rychlym prohazovanim to nebude az tak zhave, ja ten stary mel rozbrakovany cca pul hodiny a po slozeni do noveho obalu vse jelo jak na dratku. A kdyz jsem rikal mechanikovy ve Skodovce (sedel v tu chvili vedle me), ze to musim udelat rychle, jinak se muze rozesrat dalka, tak na me cumel, jako bych spadnul z marsu, ze to delaji bezne a jeste se jim nestalo, ze by se to rozhodilo.
Passat B5.5 Variant 2001 1.8T Tiptronic + Ford Galaxy 1.9TDI Ghia 2002

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od Dymák »

Hele klucí, nemáte někdo zkušenost, jestli pasujou střeva z kulatýho staršího dvoutlačítka do novějšího hranatýho dvoutlačítka?
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od proche77 »

Dymak píše:Hele klucí, nemáte někdo zkušenost, jestli pasujou střeva z kulatýho staršího dvoutlačítka do novějšího hranatýho dvoutlačítka?
podivej se na polarizaci,ale asi to nebude sedět,novy hranaty maji 433MGh tušim nebo 434mgh

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od Dymák »

to ano, mají jinou frekvenci - jde mi pouze o obal klíče, jestli jde do novějšího obalu dostat chip a transpordér z kulatýho obalu
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

HoubaK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 10.01.2011 18:43

Re: Novy klič vyměna za nový(obal)

Příspěvek od HoubaK »

Taky řeším výměnu obalu na klíč. Jak zjistím který typ mám?

Na autoklice.cz je toho celkem dost pro VW Passat :D

Jediné co vím, že je to trojtlačítko a chci ho jen z toho důvodu, že zadní část s kovovým držákem na klíče mi jaksi upadla.

Tím pádem tedy stačí pouze toto? http://www.autoklice.com/auto-klice/mdl ... do-vystr-1" onclick="window.open(this.href);return false;

A nebo ten odkaz z aukra?

Tohle je můj klíč
http://i49.tinypic.com/bf40np.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/6/ ... 15415.jpg/

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“