odpojená baterka a pak ztráta signálu DO(VYŘEŠENO)

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

odpojená baterka a pak ztráta signálu DO(VYŘEŠENO)

Příspěvek od wrot »

Ahoj včera jsem odpojil baterku a po znovu připojení nejdříve nešel centrál cca po 15 min pak už ok ale stále nejde naladit dálka již jsem to několikrát dělal a vždy s úspěchem ale teď ani ťuk nevíte co s tím vyzkoušeno i dva klíčky a také nic :(
TAK NIC už jsem to pořešil čim se to pokazilo tím se to napravilo odpojil jsem baterku a pak šlo bez problému pomocí klíčku naladit DO :drinks:

ceczek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.09.2010 12:01

Re: odpojená baterka a pak ztráta signálu DO(VYŘEŠENO)

Příspěvek od ceczek1 »

Ahoj, mám stejný problém. :( Vyměnil jsem autobaterii... Teď nejde dálka, musim odemknout klíčem v zámku. Potom, když startuju, začne auto houkat a blikají blinkry. Cca po minutě se alarm vypne. Prosím poraďte co s tím. Na základě toho co jsem se tu dočetl, to musím nechat udělat přez VAG - není to trochu divné, že bych to musel vždy, když vyměním baterii v autě, udělat přez VAG?

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: odpojená baterka a pak ztráta signálu DO(VYŘEŠENO)

Příspěvek od wrot »

ceczek1 píše:Ahoj, mám stejný problém. :( Vyměnil jsem autobaterii... Teď nejde dálka, musim odemknout klíčem v zámku. Potom, když startuju, začne auto houkat a blikají blinkry. Cca po minutě se alarm vypne. Prosím poraďte co s tím. Na základě toho co jsem se tu dočetl, to musím nechat udělat přez VAG - není to trochu divné, že bych to musel vždy, když vyměním baterii v autě, udělat přez VAG?
Ahoj taky se mi zdá že je to divné ale jak jsem pasal po odpoje ní baterky jsem ani přes vag nemohl nastavit dálku a po druhém odpojení cca 20 min šlo nastavit bez jakéhokoli problému a to jsem skoušel metodu dvou klíčku bez použití vagu je to tu nějak popsané ,jeden kliček do zapalování (svítí kontrolky) a druhym snad třikrát otočit a máčknout dálku a pak to už odmyklalo

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“