Vystřelovací klíč - VYŘEŠENO

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
fazer014
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 05.01.2011 19:29
Bydliště: ÚL

Vystřelovací klíč - VYŘEŠENO

Příspěvek od fazer014 »

Zdravím,

chtěl bych přidělat jeden klíč k passatu B5.5 1.9 tdi 2001, protože mám k autu pouze jeden (2 900-4 000 Kč co za to chtějí v zámečnictví se mi dávat nechce). Potřeboval bych poradit nebo možná spíše potvrdit mojí teorii..
Dálka mého vystřelováku je 434 Mhz a immo podle toho co jsem se dočetl na foru a webu je III. generace (ID 48). Koukám na klíče už nějaký pátek, ale jsou to celkem pálky, až jsem narazil na tento, který vypadá rozumně a uvádí se originál díl.
http://aukro.cz/vystrelovaci-klic-vw-go ... 83051.html
Dálka je 434 Mhz s tou by neměl být problém, ale podle toho co je tam uvedeno za rok a modely aut se bude jednat o novější typ čipu immo III. generace.
Postup by byl asi následující: nechat vyfrézovat planžetu, sehnat někoho kdo mi vyčte PIN, sladí immo a dálku s mým autem. Chtěl jsem se tedy hlavně zeptat, jestli tu někdo neví, zde se dá tento čip immo, který je v tomto inzerovaném klíči použít na můj model auta nebo mám ke klíči objednat klasický čip immo III. generace (ID 48) a v klíči ho před sladěním prohodit?
Kdyby byl někdo v okolí ÚnL, který to za rozumný peníz vše umí a bude ochoten udělat budu rád.

Díky moc za odpovědi
Naposledy upravil(a) fazer014 dne 12.07.2012 16:32, celkem upraveno 1 x.
Audi A4 B7 2.0TDI 100KW
VW Passat B5.5 1.9TDI 74KW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystřelovací klíč

Příspěvek od tornado1 »

pokud je klíč už přizpůsobený tak ho ke svému autu nepřizpůsobíš.. a tahle dálka ti fungovat nebude!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“