Neorigo alarm

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
fakky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 24.02.2006 21:02

Neorigo alarm

Příspěvek od fakky »

Cau chlapy..mam neorigo alarm na b5,5..kdyz necham otevreny okna tak mi tam vlitne moucha a auto houka jak blazen..nevite kde by mohl byt umisten??sirenu mam kdyz otevru kapotu napravo pod plastem pod sklem,ale tu krabicku nemuzu nikde najit

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Neorigo alarm

Příspěvek od hasmen »

fakky píše:Cau chlapy..mam neorigo alarm na b5,5..kdyz necham otevreny okna tak mi tam vlitne moucha a auto houka jak blazen..nevite kde by mohl byt umisten??sirenu mam kdyz otevru kapotu napravo pod plastem pod sklem,ale tu krabicku nemuzu nikde najit
Tak nějak nevím,proč zamykáš auto s otevřenými okny(já mám např dojezd a okna se zavřou sama),ale když je uvnitř nějaký pohyb,tak to pohybové čidlo prostě spustí,no... :mrgreen: PS.Alarm bejvá většinou kolem pojistek na straně u volantu :wink:

Uživatelský avatar
fakky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 24.02.2006 21:02

Neorigo alarm

Příspěvek od fakky »

Myslim kdyz je horko,tak si necham pootevreny okynka..dejezd pres dalku mam..u pojistek je mala bila krabicka,ale kdyz z ni vypojim kabliky,tak alarm jde porad.je na ni jen kolecko asi na stelovani citlivosti

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Neorigo alarm

Příspěvek od hasmen »

fakky píše:Myslim kdyz je horko,tak si necham pootevreny okynka..dejezd pres dalku mam..u pojistek je mala bila krabicka,ale kdyz z ni vypojim kabliky,tak alarm jde porad.je na ni jen kolecko asi na stelovani citlivosti
Tak to s tím kolečkem je otřesový čidlo... hledej dál :mrgreen:
Teď bez legrace - jdi po drátech ze dveří řidiče(nebo od tý krabičky s knoflíkem),minimálně dva dráty půjdou ke krabičce alarmu.Píšeš,že je neorigo,tak tam prostě musí někde bejt :wink:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“