Sledování vozu

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
MVM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 31.08.2011 12:15

Sledování vozu

Příspěvek od MVM »

Ahoj,máte někdo zkušenosti s tímto?

http://www.flajzar.cz/gsm-komunikator-g ... rm-ema.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat 1.9 Tdi/96kw variant 4Motion 2004, EGR ON :-), JAWA 350/634 r.v 1974

hacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 11.03.2012 16:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sledování vozu

Příspěvek od hacek »

Ahoj,

emu mam asi 14dni, zatim jsem s ni spokojen. Zatim jsem nedokupoval externi cidlo a dle me funguje, jak ma. Mam nastaveno hlidani pri startovani vozu (tedy pokles napeti o 1,5V), coz rozezna i otevreni centralem. Takze me zacne volat jeste driv, nez ke startovani dojde. Citlivost mikrofonu pro odposlech je vysoka, emu mam schovanou v zav. prostoru a da se bez problemu rozumet komunikaci v aute.

Zabouchnuti dveri take bez problemu rozezna (otres), zacne hned volat. Stejne tak, pokud si neopatrne sednes (zachvejes s vozem). Co se tyce sledovani polohy, tak to zde funguje jen na zaklade GSM informaci, ve meste i na vesnici me to lokalizovalo s presnosti cca 200-300m, coz je v pohode. Pokud by ti meli auto ukrast, tak aspon vis, jakym smerem se s nim jede.

Nevyhoda : GSM rusicky. Nicmene existuji i GPS rusicky a v tom pripade by nemely smysl ani pokrocilejsi alarmy.

Takze ve finale jsem spokojen, ema se mi sama aktivuje 1 minutu po vytazeni klicku (ztrata napeti na zapalovaci v kufru - standartne neni - upravil jsem si sam pro potrebu kamery + ema). Deaktivuji prozvonenim.

Jestli by te jeste neco zajimalo, klidne napis.
VW Passat Variant 1,9TDi, 96kW, 6q, rv. 2004
VW Polo 6N2 1,0, 37kW, 5q, rv. 2002

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Sledování vozu

Příspěvek od napster »

rusicka gsm a gps stoji 2000kc s dosahem kolem 50m. jinak tohle by chtelo ukryt nekam aby to nebylo videt.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

hacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 11.03.2012 16:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sledování vozu

Příspěvek od hacek »

To je pravda, ze rusicka stoji tolik .....

Ano, je potreba to ukryt tak, aby to pripadny pachatel nevidel - nicmene i presto, ze by si toho vsiml a vyhodil, tak bys uz predtim vedel, ze se s autem neco deje.
VW Passat Variant 1,9TDi, 96kW, 6q, rv. 2004
VW Polo 6N2 1,0, 37kW, 5q, rv. 2002

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“